طرفداران نگران سوء استفاده از کودکان رفتن گزارش نشده با مدارس بسته

تورنتو — مهم بهداشت عمومی توصیه به ماندن در خانه آن است که امن ترین. اما برای بیش از حد بسیاری از کودکان کانادا, صفحه اصلی, به معنی روبرو مختلف خطر در دسترس نباشد.

اعضای خانواده مسئول نزدیک به یک سوم از تمام خشونت علیه کودکان و جوانان است. با مدارس تعطیل هفته در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به در خطر بچه ها که در حال حاضر جایی برای فرار به.

ی روان & # McAnuff دارای یک بینش چقدر بالا ریسک — او فرار سوء استفاده زمانی که او یک کودک بود.

در حال حاضر یک روانشناسی عمده در دانشگاه او در حال بالا بردن زنگ به نمایندگی از کودکانی که نمی تواند.

او گفت: اخبار CTV که آنچه باعث ترس او فکر “چه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته.

“مدرسه بود قطعا گریز جایی برای من,” او گفت:. “خانه نبود یک مکان امن.”

McAnuff نجات دادند با کمک پلیس و مدرسه او را که این دو سازمان که اغلب هشدار کمک به کودکان در مورد سوء استفاده احتمالی.

“حاد وجود دارد نگرانی می افتد در حال حاضر [چرا که] … چشم جامعه هستند نه فرزندان ما در راه است که آنها استفاده می شود به قبل از دولت اضطراری نامیده می شد گفت:” نیکول بانی مدیر عامل شرکت انتاریو انجمن کمک به کودکان جوامع است.

شده است وجود دارد متناوب 40 درصد کاهش در تماس به کودکان جامعه در مقایسه با سال گذشته است.

“با کودکان در کلاس های درس ما قطعا شاهد یک کاهش در تعداد افرادی که از مدارس و مدرسه تابلوهای” بانی گفت: CTV News.

وجود یک پنجره باریک به یک کودک زندگی که معلمان هنوز هم می توانید همکار از طریق: کلاس های درس مجازی. و کمک به کودکان سازمان در حال توزیع صدها الکترونیکی حیاتی برای حفظ کودکان در ارتباط با کسانی که در خارج از خانه خود را.

“ما شده اند قادر به تامین خانواده ها با iPads ها با تلفن های همراه به منظور حمایت از آنها [به] کاهش خطر” گفت: بانی تاکید بر این که آنها می خواهند قادر به برقراری ارتباط با خطر کودکان است.

در همین حال برخی از سازمان ها مانند Dnaagdawenmag Binnoojiiyag کودک و خانواده, خدمات و تمرکز آن بر روی حفاظت از بومی جوانی دوباره کار چگونه آنها این کار را انجام.

“در آغاز همه گیر اقدامات ما رفت و به مجازی راه اتصال و همچنین از طریق ویندوز از طریق درب در وآمد در متری, مدیر اجرایی” کهربا کرو گفت: CTV News.

“اما در حال حاضر ما در حال احیا در فرد خدمات گسترده تر اساس است و ما نیاز به استفاده از PPE در برخی از شرایط است.”

انتاریو امروز اعلام کرد که این امر می تواند گسترش آنلاین خدمات بهداشت روانی از جمله ملی کودکان و نوجوانان کمک به خط تلفن است که دیده می شود 400 درصد افزایش در تماس پس از همه گیر آغاز شد.

شماره تماس بچه ها کمک تلفن 1-800-668-6868.

اصلاح:

Backstory:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de