تا سال 2050 در جهان بیش از 65s را بیشتر از زیر-15s برای اولین بار در تاریخ. ریشه و علت این امر ساده است: مرگ و میر نوزادان کاهش یافته است. در سال 1910 حدود 15% از نوزادان در مدت کوتاهی پس از به دنیا آمد. توسط 1950 این بود کاهش یافته و به حدود 3 درصد و در سال گذشته حدود 0.3%. این کاهش یک روند جهانی است که تنها اعداد بدرد نخور موفق به تگرگ به عنوان یک پیروزی.

اما موفقیت به ارمغان می آورد مشکلات خاص خود را دارد. هر زنده ماندن نوزاد یک پتانسیل بازنشسته و سن 85 هیچ کس بیماری رایگان است. قدیمی بودن است و نه به خودی خود یک مشکل است اما قدیمی بودن و بیمار کاملا موضوع دیگری.

بیش از 40 درصد از خدمات بهداشت ملی (NHS) بودجه می رود بیش از 65s. هزینه یک بیمار در اواسط 80s بیش از هفت برابر بالاتر که کسی خود را در اواسط 30s. مگر ما بهبود سالم طول عمر تا سال 2050 یا بهداشت و درمان هزینه خواهد تبدیل به غیرممکن به بالا و یا مراقبت از استانداردهای غیر قابل قبولی پایین است.

آگاهانه از این دولت بریتانیا خود را به مثابه یک هدف “برای همه به پنج سال فوق العاده سالم و مستقل زندگی 2035 و به کاهش شکاف بین ثروتمندترین و فقیرترین”. بخش دوم از این جمله کلیدی است. به سادگی ارتکاب به افزایش میانگین سالم طول عمر, عنوان, اتحادیه اروپا, آیا برخی از ماه ها پیش حمل خطر است که به شما ضربه هدف خود را با ساخت سالم سالم.

اجتناب از این بسیار مهم است برای انگلستان که در آن سلامت شکاف بین فقیر و غنی است بد (24 درصد کمتر از فقیرترین مردم هستند و در سلامت خوب نسبت به ثروتمندترین) در مقایسه با کشورهایی مانند نیوزیلند و فرانسه (که در آن فاصله تنها 5% -10%).

دولت جدید گزارش

معتبر جدید گزارش سلامت کشور از همه گروه پارلمانی حزب برای طول عمر میسازد بالقوه اقدامات دولت بریتانیا می تواند و برخی از تله برای جلوگیری از, برای پاسخگویی به آن هدف است. نقاشی بر روی سهم از بسیاری از رشته ها وجود دارد چیزی در آن برای همه از آنچه که شما می توانید شخصا به سالم ماندن از طریق آنچه که پزشکان شما می توانید انجام دهید برای کمک به شما به آنچه دانشمندان می توانید انجام دهید برای کمک به پزشکان خود را.

آنچه شما می توانید انجام دهید باید به عنوان جای تعجب ندارد. Stop smoking – که قطع UK, سلامت, نابرابری در نیمی اگر هر کس بود ، نوشیدن الکل کمتر – اگر چه شما احتمالا نباید منع استعمال مشروبات الکلی. و ماندن در یک وزن سالم و ورزش به اندازه کافی.

دام با تشویق افراد به اتخاذ رفتار سالم به عنوان مثال در حال اجرا توسط از دست دادن وزن, کمپین این است که افرادی که رژیم غذایی به عنوان یک نتیجه تمایل به سلامت آگاهانه عامیانه در حال حاضر نگران آنها هستید ، بنابراین “گرفتن همه” اقدامات مانند پیاده روی قیمت آبجو و سیگار, شانس بهتری برای بالا بردن میانگین طول عمر با کاهش نابرابری سلامت. فقط انتظار نداریم که افراد سیگاری به تشکر از دولت برای انجام آن است.

پزشکان شما می تواند کمک به قرار دادن تلاش بیشتر به جلوگیری از بیماری است. بیمه خدمات درمانی با تمرکز بر درمان بیمار است. آن است که بسیار کارآمد در این اما صرف تنها 5 درصد از بودجه خود را بر پیشگیری است. دلیل این است که کلید آن اهداف برای درمان بیماری نیست, افزایش سلامتی. (جراحان پرداخت نشده برای عملیات آنها نمی نیاز به انجام.)

تنها 5 درصد از بودجه بیمه خدمات درمانی می رود در پیشگیری است. عمران عکاسی/شاتر

یکی توصیه می شود راه این است که تغییر بیمه خدمات درمانی معیارهای عملکرد و پول دور از پرداخت نسبت به فعالیت پرداخت برای ملاقات با جمعیت وضعیت سلامت اهداف مانند فشار خون. سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان به دنبال انجام این کار, اما بالقوه برای عواقب ناخواسته بالا است. برای مثال آن است که محتمل است که ارتباط انگیزه های مالی به یک جمعیت سالم را ایجاد انگیزه برای پزشکان برای تشخیص افراد به عنوان بیمار.

دانشمندان کمک می کند زیرا بزرگترین خطر برای سلامتی شما است شماره خود را از تولد یا به عبارت دیگر عملکرد این مکانیسم باعث پیری. اجتماعی شرایط و رفتار فردی را تحت تاثیر قرار پیری اما اساسی آن بیولوژیکی رانندگان را تحت تاثیر قرار هر بافت در بدن است.

خوشبختانه ما در حال حاضر می دانیم که چند اساسی فرآیندهای علت هر دو پیری و بیماریهای مربوط به سن. برای افراد مسن که در حال حاضر بیمار این دستیابی به موفقیت در درک می تواند اضافه کردن چند دهه به امید به زندگی سالم.

از آن زمان 50 سال برای ایجاد آن است که senescent سلول – سلول که نمی تقسیم و یا حمایت از بافت است که آنها بخشی ناشی از پیری اما کمتر از پنج به منظور توسعه یک کوکتل مواد مخدر است که حذف آنها از انسان است. بنابراین اولین ضد پیری مواد مخدر می آیند. اما به آنها را به درمانگاه سریع به اندازه کافی برای دیدار با هدف دولت جدید گزارش توصیه می کند ایجاد اختصاصی انگلیسی, موسسه پیری به رهبری دانشمندان و کارآفرینان و صنعتگران در یک تلاش یکپارچه.

مسابقه جهانی به ثبت اختراع ضد پیری درمان است بصورتی پایدار و محکم بر روی انسان نیاز به آنها را بدون شک و سازمان ملل است که در حال حاضر چنین اختصاصی سازمان ها در مقابل. بنابراین این آخرین توصیه این است که هر کشور بر روی زمین بدون این موسسات خواهد بود و توصیه به دقت در نظر بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو