فعالان دیدن BNP را ‘شکست’ به عنوان خالده همچنان زندانی برای دومین سال

علاوه بر این او خواستار انتشار سریع و جلوتر از او دو سال در زندان آنها را سرزنش ارشد رهبری برای “شکست” را به رایگان خالده ضیا پس از او محکوم به پنج سال زندان در فوریه 8, 2018 برای فساد.

برخی از آنها فکر می کنم او باید از طریق مذاکرات با دولت به هر وسیله در حالی که روشن است از رهبران’ دیدگاه که آنها نمی تواند سر و یا دم از موضوع است.

BNP رئیس شده است در یک کابین Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان دانشگاه علوم پزشکی, خدمت, در مجموع از 17 سال در دو پيوند موارد زیر از زندان به مقامات نظارت از ماه آوریل سال گذشته است.

مقامات نقل مکان کرد و او را به بیمارستان زمانی که دادگاه عالی دستور داد او را برای درمان بیماری سرزنش توسط BNP در خود حبس برای 11 ماه گذشته در زندان در Nazimuddin جاده و “عدم مراقبت”.

مبتلا به ورم مفاصل و دیابت و متفاوت دیگر سن عوارض 74 ساله نخست وزیر سابق است که “به طور جدی بیمار” و حتی نمی تواند حرکت کند و یا غذا خوردن بدون کمک دیگران و اعضای خانواده او ادعا می کنند. آنها از ترس برای زندگی خود را اگر او ساخته شده است به ماندن در BSMMU برای یک زمان طولانی. خانه او کمک علي بگوم باقی می ماند با او را در کابین خود را در بیمارستان.

این رهبران همچنین ادعا می کنند که رئیس خود را تکذیب کرد, مناسب درمان در بیمارستان است. آنها خواست که او بود نقل مکان کرد به تخصصی بیمارستان خصوصی اما وزرای دولت را متهم به مخالفت اغراق بیماری او برای اهداف سیاسی.

خالده است که با بهره گیری روز “مثل یک پادشاه” در بیمارستان, نخست وزیر شیخ حسینه خواستند گفته است.

حاکم عوامی لیگ و دبیر کل Obaidul Quader هرگونه سهل انگاری در خالده درمان در BSMMU.

دولت لایحه پاک سلامت به خالده اما شکست خورده است و برای اطمینان مردمی از BNP.

آنها خواهان اقدام سریع از رهبران برای رئیس انتشار.

“من شده اند کار برای BNP برای 37 سال اما هرگز تبدیل به یک رهبر. من فکر می کنم خانم [خالده] زندگی BNP, الهام بخش فعالان و حامیان. من نمی دانم که چرا رهبران نمی تواند او را در دو سال گفت:” Akkas علی برگ فوفل فروشنده در داکا.

“من فقط یک درخواست به رهبران – دریافت madam از طریق مذاکرات با دولت به هر وسیله برای او بهتر از درمان,” او اضافه شده است.

محمد حافظ شیرازی یکی دیگر از BNP فعال که مبادرت به فروش پیراهن در یک پیاده رو در گلستان

سوال نقش رهبران در تلاش برای به دست آوردن خالده منتشر شد.

“چه کار خود را ؟ چرا آنها نمی تواند انجام کاری با دولت برای خانم آزادی؟”

“من می دانم که این دولت هیچ همدلی است. آنها برگزار شد و دادگاه به گروگان گرفتند. اما از آن است که رهبران که باید پیدا کردن راهی برای خروج از چنین وضعیتی” حافظ شیرازی اظهار داشت.

Kulsum بگوم یک پاک کننده از یک مدرسه خصوصی در Shantinagar گفت: “خالده ضیا که فانوس از BNP. یک راه برای آزادی او باید یافت می شود بلافاصله. دو سال گذشت. چقدر دیگر ما را به صبر کنید؟”

شده اند وجود دارد گمانه زنی که خالده خانواده شده اند در تلاش برای بیرون آوردن او از زندان برای درمان در خارج از کشور از طریق بحث و گفتگو با دولت پس Jan 24, وقتی, خواهر, Selima اسلام گفت: رسانه ها پس از بازدید خود را که آنها ممکن است در نظر پرونده ویژه “درخواست” با مقامات.

“ما آن را انجام نداده. اما اگر وضعیت بدون تغییر باقی می ماند, ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن خانه اش زنده پس از چند روز” او گفت:.

یک BNP رهبر آن داکا شهری واحد درخواست ناشناس ماندن گفت که او نیز شنیده می شود در مورد بحث بین خانواده و دولت در ارسال خالده در خارج از کشور.

“ما آرزوی آن بودند درست است,” او گفت:.

BNP سازماندهی ویژه نماز در مساجد سراسر بنگلادش پس از نماز جمعه برای بازیابی سریع از بیماری است.

“من نمی دانم که چگونه او در حال حاضر. من دعا برای تندرستی” BNP فعال Amzad حسین گفت: پس از نماز در Paltan Jame Mosque.

BNP فعالان توزیع اعلامیه در میان مردم خواستار آزادی خالده در Shahbagh, Mohammadpur و مناطق دیگر در صبح جمعه.

“ما در یک جنبش برای آزادی خالده ضیا. ما در حال برگزاری تظاهرات. ما سازماندهی یک تجمع در Naya Paltan فردا [روز شنبه] مارک دو سال از شکنجه او” دبیر میرزا Fakhrul Islam Alamgir گفت.

او تصریح کرد مبنی بر اینکه دولت تا به حال “هماهنگ” او را محاکمه “به اتهام دروغین با در نظر گرفتن نگه دارید از سیستم قضایی غیر قانونی”.

“آنها انکار او حق قانون اساسی را به پیاده روی به قید وثیقه. ما نقل مکان کرد دادگاه بارها و بارها اما همه شما می دانید آنچه را که اتفاق افتاده است” میرزا Fakhrul اضافه شده است.

دو پيوند موارد خالده به اعدام محکوم شد شامل ضیا پرورشگاه اعتماد و ضیا خیریه اعتماد.

او متهم است که در 31 بیشتر موارد اتهام مربوط به تظاهرات خشونت آمیز افترا فتنه و جشن جعلی تولد.

در سیاست 38 سال است خالده اولین بار در زندان است. در طول سال 2007 حکومت اضطراری آغاز شده توسط یک نظامی حمایت سرپرست دولت BNP رئیس صرف یک سال و هفت روز در زیر زندان در خانه مجموعه, در مجلس پیچیده است.

در طول HM ارشاد حکومت او را تحت بازداشت خانگی در سال 1983 1984 و 1987. پلیس بازداشت او در طول یک جلسه در Purbani هتل در سال 1987.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>