اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, وزیر استعفا داد و پس از اعتراض بیش از انتقاد از ویروس زده خدمه

Modly خروج آخرین در یک رشته از وقایع آغاز شد که هفته گذشته پس از سان فرانسیسکو کرونیکل انتشار نامه ای که در آن روزولت فرمانده سروان برت E Crozier التماس کرد با نیروی دریایی برای کمک به حاوی ویروس است که به سرعت در حال گسترش از طریق کشتی خود را.

نیروی دریایی اعلام کرده است بیش از 170 coronavirus موارد روی روزولت پس از وقوع آغاز شده و در اواخر ماه مارس پس از کشتی تا به حال از منوی view در دانانگ ویتنام.

Modly اخراج Crozier در مارس 2 بعد از او را متهم به دور زدن نیروی دریایی سنتی زنجیره ای از فرمان با کپی کردن بیش از 20 نفر در ایمیل و نامه.

شلیک ارسال امواج شوک از طریق خدمه بود که تنها تشدید دوشنبه هنگامی که Modly پرواز به گوام که در آن روزولت در حال حاضر لنگر انداخت و گفت: Crozier شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود.”

او همچنین سرزنش خدمه برای داشتن تشویق کاپیتان خود را به عنوان او به سمت چپ کشتی.

فشار نصب شده برای حذف Modly ارائه یک استارک برای انتخاب وزیر دفاع علامت Esper: متقاعد کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتصاب او به نیروی دریایی بالا کار غیر نظامی توماس B Modly است که دیگر جا برای خدمت و یا اجازه می دهد تا یک جنجال مشتعل توسط Modly به قورت دادن کل ارتش.

Esper به دقت دنبال اجرایی خط از ابتدای coronavirus بحران از جمله اصرار فرماندهان نظامی در خارج از کشور به هر گونه تصمیم گیری مربوط به این ویروس که ممکن است تعجب کاخ سفید و یا اجرا گرفتار تهمت را با اعتماد به نفس پیام در رشد چالش های بهداشتی.

اما Modly گرفته اند ممکن است Esper هشدار بیش از حد زمانی که او به شدت سرزنش خدمه و کاپیتان یک ناو هواپیمابر هسته ای.

Modly اخراج محترم نیروی دریایی کاپیتان پس از او نوشت: نامه درخواست مقامات برای کمک به کروناویروس در سراسر روزولت. Modly سپس پرواز به گوام و berated حامل خدمه. با کسانی که اقدامات Modly تبدیل به چه شده است می تواند ساده و بهداشت موضوع به یک بحران سیاسی است.

حتی تهمت که در ابتدا حمایت Modly را از دست داده و این موضوع به نظر می رسید به داشتن افکار دوم در روز شنبه. “من ممکن است به آن نگاه کنید” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “از این نظر است که چیزی است که باید حل و فصل شود.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im