اتفاقی مسمومیت از تمیز کردن محصولات به دو برابر در ماه مارس: بهداشت و درمان کانادا

تورنتو — بسیاری از کانادایی ها به طور تصادفی مسمومیت خود را با تمیز کردن محصولات در حالی که تلاش برای ضد عفونی کردن خانه های خود را با توجه به داده ها از سم کنترل و مراکز بهداشت و درمان کانادا.

فدرال آژانس بهداشت تایید به CTVNews.ca که به مراکز کنترل مسمومیت در مورد دست عفونی ضد عفونی کننده و سفید کننده شروع به پریدن کرد و 103 درصد در ماه مارس از ماه مشابه در سال 2019.

این مراکز به میدان فرستاد 985 مورد تمیز کردن محصولات در ماه مارس در مقایسه با 485 در مارس 2019.

بهداشت و درمان کانادا گفت که آن را نسبت به افزایش حوادث به خانه انزوا اقدامات در محل قرار داده برای مبارزه با COVID-19 همه گیر است که در نتیجه زمان بیشتری را در خانه از جمله برای کودکان و افزایش استفاده و انباشت محصولات تمیز کردن.

نگاهی به آمار و ارقام ماه های فوریه و مارس در ترکیب تمیز مرتبط با سم تماس هستند تا 58 درصد است. اعداد نیست و در عین حال در دسترس برای زمانی که مستند اقدامات در سراسر بسیاری از کانادا به طول انجامید و کل ماه.

انتاریو سم کنترل کارکنان در ابتدا شگفت زده در مورد چشم انداز مثبت در تماس بودند و با دیدن در مورد تمیز کردن محصولات گفت: مدیر پزشکی دکتر مارگارت تامپسون. که بیشتر شامل کودکان خوردن دست عفونی است که حاوی مقدار قابل توجهی الکل و مردم رنج می برند از استفاده از سفید کننده ها و محصولات دیگر نادرست.

به طور کلی OPC سابقه 318 تماس در مورد تمیز کردن محصولات در ماه مارس تا 2.5 برابر از 127 آن زمان در مارس 2019.

تامپسون گفت: CTVNews.ca که سم مراکز در سراسر کشور خواست بهداشت و درمان کانادا به مقایسه و تطبیق برخی از ملی داده است.

“ما فکر کردیم که این مهم برای شروع ارسال پیام به عمومی در مورد این.”

سم کنترل مراکز کارکنان متخصص و پزشکان و پرستاران و داروسازان و دریافت تماس از مردم به دنبال راهنمایی و همچنین از مراقبت های بهداشتی پزشکان در اتاق اورژانس دفاتر پزشکان و کلینیک ها به دنبال مشاوره در درمان ،

اما مسمومیت نیست گزارش حوادث در کانادا می گوید Thompson, یک پزشک اورژانس در سنت مایکل در بیمارستان تورنتو به طوری که داده ها ممکن است یک تصویر کامل از قرار گرفتن در معرض.

وقتی که می آید به سم مربوط به تماس در مورد تمیز کردن محصولات قرار گرفتن در معرض تعریف شده است به عنوان بلع گرفتن محصول در یک چشم استنشاق گازهای مضر و یا درد و رنج سوزش پوست.

دکتر تام Kosatsky پزشکی, مدیر بهداشت محیط خدمات در سال قبل از میلاد مرکز کنترل بیماری ها می گوید وجود دارد همیشه مورد سوء استفاده و یا مصرف کننده اما 60 درصد افزایش در گزارش آینده به مواد مخدر و سم اطلاعات مرکز از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل دلیلی برای نگرانی.

“مردم به خانه آنها نگران هستند و آنها در حال تلاش برای کشتن ویروس. اما برخی از آنها شده است بیش از حد در استفاده از این محصولات گفت:” در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca.

او می گوید: تماس در ماه های فوریه و مارس به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس تشدید شد بیشتر در مورد بزرگسالان و آمد از اختلاط سفید کننده با مواد دیگر استفاده از آن در تحت تهویه مناطق نه رقیق کردن آن و سپس داشتن تنفس و یا تحریک پوست و یا اضافه کردن آن به آب گرم که باعث سفید کننده برای تبخیر به هوا و سپس به نفس در.

در یک نمونه در هفته DPIC دریافت نه تماس های مربوط به بزرگسالان در معرض سفید کننده. از 8 مارس تا آوریل 11, متوسط بود 24 تماس در هر هفته.

اما در طول چند هفته گذشته Kosatsky می گوید سم در مرکز دیده می شود بیشتر در مورد کودکان و هم برای بزرگسالان که به اشتباه مصرف ضد عفونی کننده دست ساخته شده توسط مشروب و کارخانه های لبنی.

“آنها در حال قرار دادن آن در بطری که شبیه بطری های مشروب و بسیاری از مردم به اشتباه آن را نوشید.”

ملی کانادا داده ها را شامل نمی شود تفکیک با توجه به سن و یا روش از قرار گرفتن در معرض به گفته یک سخنگو در بهداشت و درمان کانادا. اما در کبک 43 درصد از مجموع تماس های درگیر کودکان پنج و تحت و فقط تحت دو سوم مربوط به مصرف با توجه به آمار و ارقام ارائه شده به CTVNews.ca.

مرکز ضد سم رقیق کبک به کار گرفته 559 تماس در مورد قرار گرفتن در معرض به خانواده پاک کننده ها 31 درصد افزایش می دهد که در مقایسه با ماه مارس این سال به مارس سال گذشته است.

تماس در مورد مسمومیت مربوط به انجمن سر به فلک کشید 149 یک 266 درصد افزایش در سال بیش از سال. و ضد عفونی کننده دست, گزارش صعود 63 درصد است.

از نگرانی های خاص در حال مسمومیت مربوط به مردم در تلاش برای مخلوط خود را ضد عفونی کوکتل.

ملی آمار ماه مارس شامل 121 تماس در مورد گاز کلر و 23 مورد chloramine. گاز کلر نتیجه زمانی که سفید کننده مخلوط با یک اسید مانند سرکه. Chloramine یک گاز سمی تولید می شود که سفید کننده مخلوط آمونیاک است که مشترک در پاک کننده های خانگی.

هر دو این گازها باعث سرفه و مشکلات تنفسی و سوزش چشم و بینی و گلو و تنگی نفس و ذات الریه. گاز کلر می تواند سوختگی و تاول پوست گلو و ریه ها و در سطوح بالا می تواند منجر به مرگ شود.

سفید کننده است که مخلوط آب و ماده شیمیایی هیپوکلریت سدیم است که بسیار موثر در کشتن بسیاری از ویروس ها, باکتری ها و قارچ نیز بسیار خورنده و سمی است. آن را فقط باید با یک رقیق قدرت در تهویه مناطق و هرگز نباید مخلوط با هر چیزی به جز آب سرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de