اگر هر صاحبخانه نیروهای مستاجر سلامت ارائه دهنده خدمات خارج از خانه خود تحت شرایط فعلی منبع خود را از صندوق برای ساخت و ساز از خانه مورد بررسی قرار می گیرد رئیس اقبال محمود گفت: در روز سه شنبه.

پس از گزارش های رسانه ای از جمله حوادث رئیس کمیته ملی antigraft آژانس از اعلام در گفتگو با برخی از خبرنگاران از طریق تلفن.

“در چنین زمان بحران, این, پزشکان, پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی در حال ارائه نجیب خدمات به مردم به خطر انداختن زندگی خود را. هر عمل بی احترامی یا بی ادب رفتار نسبت به آنها در نظر گرفته می شود غیر قانونی و کیفری” او گفت:.

اقبال محمود با اشاره به این که این رفتار توسط صاحبخانه می تواند در نظر گرفته به عنوان یک تخلف از بیماری های عفونی (پیشگیری ، کنترل و حذف) عمل می کنند.

“ما اعتقاد داریم اگر کسی نقض این قانون, قانون اجرای آژانس خواهد اجرای مجازات آنها,” او گفت:. “اگر صاحبان خانه ها هنوز هم ادامه با چنین عمل می کنند و سپس ما را به منبع پول مورد استفاده برای ساخت و ساز از این خانه ها.

“اگر منبع تعیین می شود غیر قانونی آنها تحویل داده خواهد شد درمان مناسب طبق قانون” ACC رئیس گفت.

رسانه ها در حال حاضر گزارش داد تعدادی از مواردی که کارگر بهداشت خواسته شد تا نسبت به ترک خانه های خود و یا تهدید در غیر این صورت توسط مردم در ترس از عفونت با ویروس.

در سلامت پیچیده در تنگیل Upazila یک پزشک شکایت به بنگلادش, انجمن پزشکی (BMA) گزارش داد که خود را صاحبخانه صادر کرد متوجه درخواست او را برای ترک خانه در داکا Badda.

صحبت کردن به bdnews24.com او گفت: “جایی که من قرار است به رفتن در یک زمان مثل این اگر من ترک خانه ؟ و چه کس دیگری خواهد به من اجازه اجاره یک خانه هنگامی که آنها می دانند که من یک دکتر ؟ در حال حاضر من احساس می کنم نباید گرفته اند به این حرفه است.

“وجود دارد هیچ کس در این ساختمان که به من داده نشده توصیه های پزشکی, اما در حال حاضر ما (پزشکان) هستند که در حال کار تحت فشار شدید… من فکر می کنم هر کس نیاز به نشان می دهد ما همدردی به دلیل آن است که ممکن است برای ما به ارائه خدمات تحت چنین فشار بسیار زیاد,” دکتر گفت: درخواست ناشناس ماندن.

BMA جمهور مصطفي جلال Mohiuddin گفت: آنها دریافت شکایت در مورد چندین مورد از چنین رفتاری نسبت به پزشکان و کارکنان بهداشتی.

“این بسیار غم انگیز است اگر یک کارگر بهداشت خانه می رود پس از ارائه خدمات در تمام طول روز و دریافت درمان از صاحبخانه. آنها (پزشکان) تحت حداکثر حفاظت و پس از بازگشت به خانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im