سوء استفاده و رها: چرا حیوانات در معرض خطر در این بیماری همه گیر

در چند ماه COVID-19 همه گیر رسوب کرده یک سری از دراماتیک اجتماعی و سیاسی و تغییرات زیست محیطی. در عین حال تمرکز همچنان مصمم بر روی انسان ترک حیوانات تا حد زیادی خارج از تصویر.

در حالی که این برای اولین بار فرض حیوانات تشکیل یک خطر وکتور برای COVID-19 سازمان بهداشت جهانی متحده “هیچ مدرکی وجود ندارد که یک سگ و گربه و یا هر حیوان خانگی می تواند انتقال COVID-19”.

اما حیوانات به طور خاص کسانی که زندگی در خانه های ما باقی می ماند در معرض خطر در راه است در حال حاضر در نظر گرفته شده در سیاست ملی پاسخ. این شامل خطرات رها و فرصت طلب تصویب و نتایج ضعیف پس از همه گیر و خشونت خانگی.


ادامه مطلب: هنگ کنگ سگ باعث وحشت – اما در اینجا به همین دلیل شما نیاز به نگرانی در مورد حیوانات خانگی, پخش كردن, COVID-19


بیشتر چه, گفتگو عمومی نشده است به کارگردانی اضطراری برنامه ای برای “حیوانات خانگی” و پناهگاه و آن را باید.

استرالیا عاشق حیوانات خانگی

بیش از 60 درصد از خانواده های استرالیایی شامل یک حیوان با بیش از 29 میلیون و حیوانات خانگی در کشور. این را شامل نمی شود و هزاران نفر از تسلیم و یا حیوانات رها شده بیحال شدن در پناهگاه های حیوانات.

اتخاذ یک حیوان خانگی در طول یک بیماری همه گیر ضربه تصمیم ؟ میخائیل Vasilyev/Unsplashسی سی توسط

با توجه به حیوانات می توانند با ارائه یک قایق از مزایای برای انسان از جمله تسکین اضطراب و تنهایی و این جای تعجب نیست که بسیاری از مردم جدا در صفحه اصلی در حال تصمیم گیری برای اتخاذ یک خزدار همراه است.

آن دلگرم کننده برای دیدن حیوانات فرزندخواندگی صعودی – تصویب نرخ تقریبا دو برابر شده در RSPCA در کانبرا است.

اگر شما می تواند متعهد به مراقبت و رفاه حیوانات در دراز مدت, لطفا در نظر اتخاذ. اگر شما می خواهید برای مراقبت از حیوانات است اما نمی تواند متعهد به مراقبت از خود پس از همه گیر نگاه به پرورش حیوانات خانگی به جای.

تنها اتخاذ اگر شما آماده برای ارتکاب

فرصت طلب تصویب در طول این همه گیر می آید با خطرات. هنگامی که مردم بازگشت به کار پس از کار از خانه حیوانات ممکن است احساس رها شده و تجربه اضطراب جدایی و شروع به نمایشگاه مخرب رفتار.

افرادی که به تصویب رسید حیوانات تنها برای مدت زمان از همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بازگشت به پناهگاه حیوانات زمانی که آنها بازگشت به کار – یکی دیگر از نقطه ممکن از حیوانات پریشانی.

مردم نیز ممکن است اتخاذ حیوانات تنها به تحقق بخشیدن به پس از همه گیر آنها دیگر می تواند مراقبت از آنها. این پژواک بالا رها نرخ دیده می شود پس از جشن دوره زمانی که سگ ها و گربه ها اغلب به عنوان هدیه داده.

در واقع برخی از پناهگاه های حیوانات مانند کانبرا خیابان گربه داد می گویند که آنها در حال غربالگری خوانده خانواده ها بیشتر از نزدیک به مطمئن شوید که صاحبان آینده نگر تشخیص داشتن یک حیوان خانگی است که مادام العمر عاطفی و تعهد مالی به جای یک ضربه تصمیم گیری است.


ادامه مطلب: روال و یادگیری بازی: چگونه به مطمئن شوید که سگ خود را دریافت نمی کند سگ cabin fever


و از همه مهمتر ممکن است ما دیدن سنبله در حیوان خانگی رها اگر همه گیر منجر به رکود است. این امر به ویژه نگران کننده برای ارشد حیوانات که ممکن است واگذار به دلیل افزایش هزینه های مراقبت از خود.

حیوانات خانگی در معرض خطر خشونت خانگی

در طول اپیدمی خشونت نرخ سر به فلک کشید در سراسر جهان به عنوان مردم در سوء استفاده از خانواده ها بسته است. در پاسخ دولت فدرال اعلام کرده است افزایش بودجه برای خدمات خشونت خانگی.

اما حیوانات اغلب در سمت چپ از این گفتگو درباره خشونت خانگی وجود اغلب قربانیان خود را. 2008 ویکتوریا مطالعه نشان داد 53 درصد از زنانی که وارد یک پناهگاه برای فرار از خشونت خانگی گفت: حیوانات خانگی خود را تا به حال نیز آسیب می بینند.

و در ویکتوریا 2016 سلطنتی کمیسیون به خشونت خانوادگی گزارش چندین قربانیان توضیح داده شده دیدن عاملان سوء استفاده و آسیب به حیوانات خانگی خود را اغلب به عنوان یک سلاح در اختیار داشت در برابر انسان است.


ادامه مطلب: ترس برای حیوانات خانگی می تواند قرار داده و آزار زنان در معرض خطر بیشتر


مطالعات نشان داده اند بین 18-65 درصد از قربانیان خشونت های خانگی تاخیر و یا حاضر به ترک سوء استفاده از شرایط اگر آنها می توانند حیوانات خانگی خود را با آنها به اشتراک گذاشته شده عشق و وفاداری و همچنین به عنوان انسانی قربانیان (تاسیس) ترس از آنچه اتفاق می افتد به حیوانات خود را اگر آنها به سمت چپ با داخلی معتادان است.

آنچه نیاز به تغییر

ما نیاز به کوتاه مدت و بلند مدت پاسخ. در حال حاضر ما نیاز به بهداشت عمومی کمپین در مورد درمان مناسب از حیوانات خانگی در اجتماعی فاصله و بیماری است.

رکود را ببینید سنبله در حیوان خانگی رها شد. شاتر

چنین انتخاباتی را شامل روشن و قطعی اطلاعات در مورد انتقال از coronavirus از طریق حیوانات خانگی. آن را نیز شامل مشاوره در مورد چگونه به ورزش حیوانات در طول بیماری همه گیر. و این امر تاکید کنیم که مانند انسان نیاز به روال و ساختار زمانی که آنها در حال تعطیل در.

ما حیوانات را به خانه های ما و آنها را متکی بر ما بنابراین ما نیاز به برنامه ریزی برای مراقبت از خود اگر ما مریض و یا رفتن به بیمارستان است. این ممکن است شامل جایگزینی و یا بازگشت به بالا سرپرستان یا مقررات در وصیتنامه و در صورت مرگ.

حیوانات پناهگاه نجات شبکه ها و حیوانات, پناهگاه نیز نیاز به تزریق بودجه برای کمک به حیوانات جلوگیری از مشکلات غفلت مستندات می تواند منجر به.


ادامه مطلب: کنجکاو کودکان و نوجوانان: درست است که سگ در پوند کشته اگر هیچ کس تصویب آنها ؟


پس از همه گیر ما نیاز به در نظر گرفتن چگونه حیوانات را می توان از جمله در بیشتر سیاست شاید نقشه کشی از کار انجام شده از جمله حیوانات در فاجعه برنامه ریزی در Aotearoa, نیوزیلند پس از سال 2010 زمین لرزه.

این کار پیشنهاد فاجعه برنامه ریزی باید شامل حمایت از مردم به فعال برنامه در محل برای رفاه حیوانات به جای واکنش به یک بحران است.

با بسیاری از ما در خانه در حال حاضر زمان به منعکس کننده در درمان حیوانات آیا ما باید از این ظرفیت به اتخاذ و چه برنامه های احتمالی در محل هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im