دسترسی به سقط جنین خواهد شد در سراسر کانادا در میان COVID-19 شیوع

OTTAWA — به عنوان بیمارستان ها در سراسر کانادا شروع لغو و به تعویق انداختن عمل جراحی به رقابت با گسترش COVID-19, استان ها و مناطق باید تلقی سقط جنین ضروری خدمات.

عنوان خبر شکست که بیمارستان بودند تعلیق غیر فوری و اعمال جراحی الکتیو و روش هر دو در کانادا و خارج از کشور داستان های پدید آمده از دسترسی به سقط جنین بودن مانع. در تگزاس و اوهایو قانونگذاران ذکر شده سقط جنین در میان غیر ضروری اعمال جراحی و پزشکی خواهد بود که با تاخیر به آزاد کردن منابع برای مبارزه با COVID-19.

مراقبت های بهداشتی تحت استانی و صلاحیت سرزمینی به این معنی است که تا چه حد است که عمل جراحی و روش در حال لغو شدن است متفاوت باشد در سراسر کانادا است. اما در حالی که همه استان ها و مناطق مختلف قرار داده شده اند محدودیت های جدید در این نوع از عمل جراحی و روش ارائه آنها به تایید CTVNews.ca که به طور منظم دسترسی به سقط جنین را ادامه خواهد داد.

Rolanda رایان صاحب آتنا سلامت مرکز کلینیک سقط جنین در سنت جان, N. L. استقبال اخبار.

“مردم پیشرو ما در اینجا در این استان کاملا آن را به عنوان ضروری خدمات به دلیل از آن زمان حساس و آن را به پزشکی لازم” رایان گفت.

“بدترین سناریو اگر ما ما بسته, درب است که کسی در تلاش برای انجام آن خود را…در مکان هایی در جهان که در آن سقط جنین غیر قانونی و غیر قابل قبول زنان می میرند.”

او توضیح داد که نداشتن دسترسی به سقط جنین به این معنا نیست که اتفاق نمی افتد.

“افرادی که می خواهید سقط جنین خواهد شد قرار دادن زندگی خود را در خط به دریافت یکی از, و شما می خواهید مطمئن شوید که اگر آن را در حال انجام آن در حال انجام با خیال راحت” رایان گفت.

CTVNews.ca رسیده به هر استان و منطقه برای تایید اینکه آیا سقط جنین خدمات خواهد بود نهفته است. در اینجا چیزی است که آنها گفتند.

بریتیش کلمبیا

این استان لغو اعمال جراحی الکتیو اما همچنان به ارائه دسترسی به سقط جنین.

“فوری و اضطراری روش در ادامه در سال قبل از میلاد بیمارستان زنان + مرکز بهداشت. غیر فوری روش هستند که به تعویق افتاد, به عنوان مناسب” گفت: Vincent چو سخنگوی والی خدمات بهداشتی و اقتدار است.

“ما همچنان به ارائه [بچه ها] انجام C-بخش و خاتمه دادن همراه با سایر اضطراری و فوری روش.”

آلبرتا

در حالی که آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی را لغو کرده است, همه غیر فوری به عمل جراحی و روش در سراسر امکانات آن دسترسی به سقط جنین همچنان آزادانه.

“با توجه به فولاد سقط جنین انجام شده در AHS و بیمارستان و اینها در نظر گرفته نشده اعمال جراحی الکتیو. آنها فوری/اورژانس” گفت: Kerry Williamson, سخنگوی, Alberta Health Services.

ساسکاچوان

ساسکاچوان را لغو کرده است تمام اعمال جراحی الکتیو و روش اما این استان در نظر نمی سقط جنین به عنوان یک روش انتخابی.

“ختم بارداری در نظر گرفته شده است یک روش انتخابی و ادامه خواهد داد به ارائه” گفت: Doug دال یک افسر ارتباطات با Saskatchewan Health Authority.

او را تشویق کسانی که به دنبال یک ختم به بررسی امکان داشتن یک پزشکی سقط جنین بالینی که در آن مناسب است. او گفت: این یک تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله به عنوان یک پزشکی سقط جنین خاتمه بارداری با قرص و به جای آن از یک عمل جراحی.

مانیتوبا

استان تصمیم گرفتند برای به تاخیر انداختن برخی از اعمال جراحی الکتیو به منظور آزاد کردن منابع برای مبارزه با COVID-19.

“ما در حال تعلیق سقط جنین. سقط جنین در نظر گرفته نمی انتخابی. آنها در زمان حساس و اقدام به عنوان برنامه ریزی شده” گفت: پل Turenne یک سخنگوی وینیپگ منطقه ای بهداشت و درمان باشند.

انتاریو

انتاریو در مشاوره با Ontario, بیمارستان, انجمن خواسته است تا خود بيمارستان به سطح شیب دار به پایین اعمال جراحی الکتیو به منظور آزاد کردن ظرفیت برای مقابله با COVID-19 شیوع.

“هر بیمارستان را در تصمیم گیری خود را در مورد روش های خاص با توجه به مشاوره ها و توصیه های یک پزشک بیمار و نیازهای فردی خود را گفت:” هیلی Chazan یک سخنگوی وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت.

وقتی پرسیده شد که در مورد سقط جنین به طور خاص Chazan گفت دولت است “نه درگیر در تصميمگيری بالينی از هر روش است.”

بنابراین تا زمانی که درمانگاه در حال حاضر به باز بماند به ارائه دسترسی به سقط جنین, Ontario هیچ برنامه ای برای متوقف کردن آنها.

کبک

کبک به عنوان یک بخشی از آن همه گیر طرح به تعویق انداخته است اعمال جراحی الکتیو اما از آن است که حفظ دسترسی به سقط جنین.

“دسترسی به سقط جنین نگهداری برای هر زن است که درخواست آن را. وجود دارد هیچ برنامه ای برای قطع این خدمات گفت:” ماری-کلود Lacasse مطبوعاتی وزیر کبک وزیر بهداشت دانیل McCann.

نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا سلامت سازمان به حالت تعلیق و لغو بسیاری از خدمات خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع, اما آن را ادامه خواهد داد به ارائه دسترسی به سقط جنین.

“زنان در انتخاب کلینیک باز می ماند به عنوان یک ضروری ارائه خدمات به جراحی و پزشکی سقط جنین گفت:” برندان الیوت یک سخنگوی هالیفاکس درمانگاه.

نیوبرانزویک

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نیوبرانزویک باید لغو همه غیر فوری خدمات از جمله اعمال جراحی الکتیو و خدمات سرپایی.

“اضطراری و فوری مواردی مانند صدمات و مراقبت از سرطان ادامه خواهد داد. سقط جنین خدمات خود ادامه خواهد داد و همچنین گفت:” جری Geldart است که معاون رئیس جمهور بالینی در نیوبرانزویک افق شبکه بهداشت و درمان.

P. E. I.

کانادا کوچکترین استان به حالت تعلیق انتخابی و برنامه ریزی شده عمل جراحی, به غیر از سرطان های مربوط به اعمال جراحی سزارين الکتيو بخش و هر گونه عمل جراحی که باعث آسیب به بیمار اگر نه انجام شده در 21 روز.

“سقط جنین در نظر گرفته شده ضروری خدمات و نه تحت تاثیر قرار شده است. این منبع از ارائه دهندگان (برخی از سفر خارج P. E. I. به کمک) کاهش یافته است زمانی که تقاضا برای این خدمات ضروری به ادامه همان خواهد بود. ما اطمینان در این مرحله این است که در نتیجه هر گونه لغو یا تاخیر گفت:” اورتون مکلین ارشد ارتباطات با سلامت P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور

در حالی که برخی از مقامات بهداشتی در نیوفاندلند و لابرادور را لغو اعمال جراحی الکتیو هستند و تنها تکمیل فوری و اضطراری, خدمات, خدمات سقط جنین در ادامه ارائه می شود در آتنا مرکز بهداشت در سنت جان.

“سقط جنین در کانادا, من فکر می کنم در سراسر کشور باقی خواهد ماند دسترس, خدمات. ما در اینجا اگر شما نیاز به مراقبت” گفت: رایان که صاحب مرکز.

یوکان

یوکان دارای سه بیمارستان اما تنها یک متعهد جراحی — در وهیتهرس بیمارستان عمومی. که در بیمارستان به حالت تعلیق در همه برنامه ریزی شده و غیر فوری روش.

“سقط جنین درمانی هنوز در حال ارائه” گفت: پاتریشیا زندگی یک سخنگوی Yukon بهداشت و خدمات اجتماعی.

Northwest Territories

مناطق شمال غربی را به حالت تعلیق در غیر فوری و اعمال جراحی الکتیو از همه نوع و همچنین آندوسکوپی.

“سقط جنین خدمات پزشکی و جراحی در حال نگهداری می شود. از نظر ما این ضروری خدمات” گفت: یک سخنگوی ارضی دولت است.

Nunavut

Nunavut تصمیم به لغو تمام روال عمل جراحی در تلاش خود را برای مبارزه با COVID-19 شیوع.

“سقط جنین درمانی ادامه به آنها در نظر گرفته شده ضروری خدمات” گفت: Chris Puglia یک سخنگوی Nunavut وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de