ربوده تورنتو پسر تنها یاد گرفته و سپس بیدار شدن از خواب در ساخت و ساز, ساز و برگ, دایی می گوید

تورنتو — یک دختر 14 ساله که ربوده شد و به عنوان مجازات برای او نابرادری را به اتهام مواد مخدر بدهی فقط به خاطر اینکه تحت فشار قرار دادند به ماشین و سپس بیدار شدن از خواب پوشیدن ساخت لباس در یک انبار کاه عمویش می گوید.

کهربا هشدار صادر شد برای پسر در چهارشنبه شب و پس از او به زور تحت فشار قرار دادند به یک جیپ مخاصم حدود 8:30 صبح در منطقه جین و خیابان و تخته پاره روی اب خیابان.

در آن زمان شاهد پلیس گفت که آنها شنیده ام یک پسر بچه جیغ “به من کمک کند به من کمک کند” به عنوان دو مرد او را مجبور به یک وسیله نقلیه است.

تماشاگران گزارش این نوجوان گریه می کند برای کمک به مقامات و تحقیقات راه اندازی شد اما این حادثه بود و نه متصل به اتهام آدم ربایی تا زمانی که پدر و مادر این پسر گزارش او از دست رفته در مدت کوتاهی قبل از 5:30 p. m.

نزدیک به 40 ساعت پس از گرفته در خیابان پسر داشت توسط پلیس “ژولیده” اما امن در داخل انبار رها شده شمال غرب این شهر است.

تورنتو رئیس پلیس مارک ساندرز گفت: پس از پسر پیدا شد او موفق به دریافت یک معاینه پزشکی در بیمارستان SickKids قبل از اینکه پیوست با پدر و مادرش و منتشر بازگشت به خانه اش.

mark saunders

عمو می گوید پسر هیچ حافظه از اسارت

“هنگامی که او از خواب بیدار او در بر داشت خود را در انبار کاه” پسر عمو گفت: CTV News تورنتو در روز جمعه. “او در ساخت و ساز ، آنها قرار است که در او است.”

“او خواب بود ، او نمی داند هر چیزی است.”

“او یاد گرفته بود و گفت: “کمک کمک” اما سپس آنها را تحت فشار قرار دادند و او را در ماشین و که در آن بود … او تنها به خاطر بیدار شدن از خواب.”

ساندرز گفت: انگیزه برای آدم ربایی بود و برادر بزرگتر خود را به مشارکت در مبارزه با مواد مخدر rip کردن در 2019 با ارزش بیش از 4 میلیون دلار است.

“(این پسر) هیچ ربطی به کل این رخداد دیگر از 14 سال بود که یک قربانی ربوده شده.”

در ضمن Toronto District School Board (TDSB) گفت: در روز پنج شنبه بعد از ظهر چهار کارکنان قرار داده شده در صفحه اصلی واگذاری در حالی که تحقیقات راه اندازی شده است به همین دلیل این پسر خانواده بود و نه اطلاع زودتر از پسر خود را غیبت از مدرسه.

“این TDSB روش می گوید: معلم هر کلاس به وارد حضور و غیاب اطلاعات بی درنگ برای هر دوره از روز” TDSB سخنگوی Ryan پرنده گفت. “که حضور اطلاعات باید وارد شده توسط 11 صبح قطع است و می خواسته اند یک تماس تلفنی به پدر و مادر است.”

“از آنجا که آن را وارد در زمان که برای قطع آن (تماس) رو معطوف به بعد در روز.”

chopper

‘آگهی های مختلف’ منجر به پسر بودن داشت رها انبار

در حدود 10 p. m. روز شنبه, ساندرز گفت: یک خودرو اتصالات شرح, سیاه, Jeep wrangler گزارش شاهدان واقع شده بود در کلدن, Ont. توسط یک رهگذر که تماس های استان انتاریو پلیس گفت: این وسیله نقلیه در آتش سوزی در یک پارک.

محققان گفت: آنها بر این باورند که خودرو به همان یک مورد استفاده در ربودن.

این خودرو پیدا شد 26 دقیقه رانندگی از رها انبار.

هوایی فیلم از اخبار CTV تورنتو هلیکوپتر که دستگیر شد صبح روز پنجشنبه پس از این خودرو گرفته شده بود دور نشان داد متعدد وسایل نقلیه پلیس و ماموران در این منطقه کشف شد.

پنجشنبه شب حدود ساعت 10:30 p. m. به گفته پلیس پسر بچه تا به حال یافت شده است امن در داخل انبار رها شده.

“به بررسی ادامه داد: استفاده از تمام منابع ما در دسترس است که از آغاز تا پایان در حدود 10:30 p. m. (پسر) واقع شده در زمینه میراث جاده و Wanless رانندگی در برامپتون, Ont. توسط اعضای پلیس تورنتو خدمات” ساندرز گفت.

brampton barn

وقتی پرسیده شد که چه چیزی باعث شد ماموران به رها انبار ساندرز گفت که او نمی تواند به جزئیات این تحقیقات فقط رتبهدهی نشده است و همه او می تواند دولت تا کنون است که “راهنمایی” و “آگهی های مختلف” آینده شد در طول روز است.

ساندرز اضافه شده بود که به لطف همکاری اجرای قانون در حوزه های قضایی متعدد از جمله نیویورک و پوست مناطق که منجر افسران “برای قرار دادن او را در آن منطقه خاص.”

‘تماشا ترین در تورنتو در حال حاضر’

پس از پسر پیدا شد او گرفته شده بود به بیمارستان SickKids در مرکز شهر تورنتو برای یک معاینه پزشکی.

“او در حال حاضر امن با مادر و پدر خود را و ما هنوز به مصاحبه او بدیهی است که چون ما می خواهیم در این جا به اولویت این” ساندرز گفت.

chopper barn

“او احتمالا خواهد بود پربیننده ترین مرد جوان در شهر تورنتو در حال حاضر بنابراین شما می تواند بیش از یک احمق به تلاش برای دستگیری او و یا ایجاد هر گونه آسیب به خانواده اش.”

رئیس پلیس افزود که مقامات شده اند قادر به پیدا کردن پسر خواهر.

“من می توانم به شما بگویم که ما باید از تماس مستقیم با گرد آمده بودند ، برادر بزرگتر بود بسیار محدود با ما تماس بگیرید. ما نمی دانیم که در آن او است. ما قطعا می دانیم که او در منطقه تورنتو بزرگ شدند و نامشخص از این واقعیت اگر او در استان است.”

پلیس با توسل به اعضای عمومی که ممکن است نظارت تصویری مربوط به این مورد است.

“این تحقیقات هنوز ادامه دارد. ما به دنبال فرد یا افرادی که مسئول هستند که درگیر شدند در راه هر شکل و یا مزرعه که ناشی از (پسر) به ربوده شده خود را به نوبه خود در.”

هر کسی با اطلاعات بیشتر خواسته است برای تماس با محققان در 416-808-2510 یا Crime Stoppers ناشناس در 416-222-راهنمایی (8477).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im