استرالیا آسوشیتد پرس در تاریخ 26 ژوئن سال جاری پس از آن دو تا از بزرگترین سهامداران نه Entertainment Co و اخبار پارسیان تصمیم به پایان دادن به طولانی ایستاده ترتیبات برای کاهش هزینه ها. 180 شغل روزنامه نگاری را از دست خواهد رفت.

من یاد گرفتم در این مورد باید اعتراف کنم از یک گزارش در عصر حاضر, اما در روز گذشته این نوع اخبار که می شده اند پوشش داده شده توسط AAP. از دست دادن این بسیار مورد توجه سرویس خبری مهم برای استرالیا روزنامه نگاری و ناخن در تابوت برای یک جهان که در آن حقایق و شواهد مهم است.

بسیاری از مردم در خارج از نازک شدن صفوف برای استرالیا روزنامه نگاران را کمی ایده از حدی که AAP عکاسان و سردبیران و خبرنگاران شده اند رسانه ها, صنعت, موتور, اما من انجام دهد.

AAP روزنامه نگاران قهرمانان گمنام از روزنامه نگاری. زمانی که من برای سیدنی هرالد صبح و عصر در اوایل 2000s من استفاده می شود به بررسی ropey مختصر از کنفرانس های مطبوعاتی در برابر AAP و اغلب کشف شرم آور اشتباهات گاهی آنهایی را که ما شکایت کرد.

خوب AAP عکس اغلب به معنای تفاوت بین یک صفحه یک سرب و یا نوشتن به صورت سنبله. AAP نیز به طور منظم شکست عمده اخبار با پوشش است که می تواند تمام روزنامه ها و اخبار تلویزیون شنیدم.

در نه روزنامه زیر سردبیران اغلب مقطع اتمام کار من در برابر گزارش از AAP ساخت اصلاحات و حیاتی اضافه کردن اطلاعات اضافی. گاهی اوقات AAP خواهد دریافت اعتبار برای این سهم اما اغلب نه. آن را گفتن که در چهار سال از نزدیک critiquing استرالیا روزنامه نگاری در رسانه ها دیده بان من نمی تواند به یاد داشته باشید که در سراسر یک واحد قابل توجهی خطا بود که تنها تقصیر AAP.

در حال حاضر این همه دقت کار متوقف خواهد شد یکی دیگر از قربانی دنیای جدید ایجاد شده توسط Facebook و Google است که در آن توجه شده است که همه امور و حقیقت تقوا است گاهی اوقات پرداخت در خدمات لب اما هرگز دلار است.

در حال حاضر وجود خواهد داشت کمتر خبرنگاران کمتر عکاسان کمتر زیر سردبیران و هیچ AAP. کل سرمایه گذاری گسترده ای از دقت و گزارش شده است توقیف توسط خارجی متعلق به سیستم عامل های دیجیتال که محو خط بین واقعیت و داستان و کشتار در این فرآیند است.

هر صادقانه روزنامه نگار در استرالیا امروز باید احساس گناه در مورد راه ما مخفیانه با اتکا بر AAP. ما تقریبا هرگز به آن اعتباری به اندازه کافی اما نه ما را سرزنش می کنند.

تا زمانی که بی توجهی به حقایق باقی می ماند این روال وجود خواهد داشت هیچ نقشی برای امثال AAP و به پرداخت پول برای این کار. به عنوان سردبیر مکالمه من امیدوارم که مخاطبان در حال آمدن به درک این حقیقت و دقت و شفافیت واقعا مهم است. رشد مخاطبان برای کار ما که جفت روزنامه نگاران با متخصصان دانشگاهی است که دلیلی برای امید.

اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و در ضمن من امیدوارم که 180 با استعداد AAP سردبیران عکاسان و خبرنگاران پیدا کردن خانه جدید که در آن مهارت های خود و سعی و کوشش است که واقعا قدردانی است.

و این زمان در اطراف, من امیدوارم که آنها دریافت اعتبار مناسب برای کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو