یک سال دچار آسیب های روانی Churihatta دوزخ قربانیان مبارزه برای زندگی عادی

وحشتناک فروغ در Feb 10 سال گذشته در زمان زندگی از 71 نفر در حالی که ترک بسیاری دیگر مجروح و جنگ روانی زخم به عنوان به خوبی. بسیاری از مردم فرار و نجات خود. برخی از آنها هنوز زخم. برخی از آنها رفت و برگشت به خانه های اجدادی خود را و هرگز به عقب آمد.

در روز حادثه آتش سوزی در Wahed عمارت یک ساختمان چهار طبقه در Churihatta تقاطع و گسترش بیش محله بسیار سریع است.

محل کهنه با ساختمان قرار دارد که پلاستیک, عطر, کارخانه ها و مغازه های ذخیره سازی مقدار زیادی از مواد شیمیایی قابل اشتعال در آنها کمک کرد تا آتش به سرعت گسترش یافته است. برخی از مردم به سادگی سوخته قبل از آنها می تواند درک آنچه اتفاق افتاده بود. آتش طور و مغازه های ذوب ماشین و rickshaws.

خدمات آتش نشانی رام شعله های آتش با 37 واحد کار دیوانه وار و 14 ساعت. Churihatta تبدیل pyre زمانی که امدادگران بهبود 67 سوخته بدن و ارسال آن به سردخانه. مرگ و میر بعد از افزایش به 71.

محمد Liton جان سالم به در برد آتش در حال اجرا به دور از صحنه های آن روز. او اجرا می شود یک بقال را به نام ‘لامیا فروشگاه’ در جاده ای که در سمت غرب Wahed عمارت.

او به صحبت کرد bdnews24.com روز دوشنبه پیش از اولین سالگرد وحشتناک آتش حادثه است.

“تمام محصولات در فروشگاه من به خاکستر سوخته در آن شب. من پول قرض گرفته شده برای اجرای دوباره ذخیره کنید. من تلاش من برای فراموش کردن این حادثه و یک زندگی عادی اما من نمی توانم فراموش نکنید که شب وحشتناک” گفت: Liton.

“در حال حاضر آن است 10.31 pm. از آن زمان دقیق زمانی که این حادثه صورت گرفت که شب. ببینید من با داشتن goosebumps و لرزش در ترس او گفت:” به دنبال نگاه در تماشا کرد.

نور علم مجروح شد در آتش هنگامی که او در حال عبور از منطقه خود را کشیدن باطری ریکشا. او موفق به دریافت درمان برای 15 روز در بیمارستان و رفت به خانه آبا و اجدادی خود در Galachipa, Patuakhali. او نه بازگشت به داکا از زمان.

“من به خوبی انجام می دهند در حال حاضر. من تا به حال 25 بخیه روی سر من و صدمات در دست من است. این یک معجزه است که من جان سالم به در برد,” او گفت: bdnews24.com.

“من انجام بهتر در اینجا در این روستا است. من در حال اجرا یک ریکشا گاراژ و زندگی با خانواده ام.

“من احساس نمی مانند رفتن” گفت: علم وقتی پرسیده شد که چرا او هرگز بازگشت به Dhaka.

محمد سلیم, 30, از Karnakhola, Naria در شریتپور است نه نگه داشتن به خوبی گفت ،

سلیم مشغول به کار در یک آینه کارخانه گفت خواهر خود را-در-قانون خوش شانس بگوم. او راست دست و پا و گوش و پشت سوخته در آتش است. او موفق به دریافت درمان به مدت سه ماه و رفت و به روستای خود خانه است اما نه از بهبود زخم در پشت او.

“خانواده او را در مشکلات شدید مالی از آنجا که او نمی تواند کار گفت:” خوش شانس.

سلیم دریافت کرده بود Tk 50,000 از دولت در طول درمان خود کردم اما هیچ کمک بیشتر.

صلاح الدین و 45 پارچه گر از ایسلمپور شد و مجروح در این حادثه نیز هست. او هنوز به طور کامل بهبود می یابند.

“او هنوز هم رنج می برد گاه به گاه سر درد. او به طور کامل بهبود می رود اما به فروشگاه خود را گاهی اوقات” گفت: سلیم را برادر بزرگتر Nasiruddin.

هلال Sikdar از میرزاپور, Patuakhali که دچار سوختگی در Churihatta آتش به خوبی انجام می دهند در حال حاضر گفت: برادر خود را Belal Sikdar.

هلال یک ریکشا ون دستگاه کشش است در زندگی خود ایجاد کرد در حال حاضر.

محمد علی و سهیل شد هل دادن یک کالسکه ون در جاده ها در غرب Wahed عمارت در شب آتش آغاز شد. هر دو از آنها فرار برای زندگی خود را ترک پشت ون زمانی که آنها شنیده ام یک انفجار.

“من زنده نخواهد بود امروز اگر من اجرای آن شب” سهیل از Bakerganj, Barishal گفت: bdnews24.com

محمد علی رفت و به خانه آبا و اجدادی خود در Ujirpur پس از این حادثه گفت: Sohel. علی نمی خواهند به بازگشت به داکا او اضافه شده است.

Sohel است دچار آسیب های روانی با آتش حادثه او تا به حال تجربه, او گفت:.

“من فقط اجرا میشه حتی اگر من یک جرقه. وجود دارد یک آتش سوزی کوچک در اردو جاده nday قبل از دیروز و من فقط فرار از صحنه,” او گفت:.

71 مرده در Churihatta آتش بود 27 کارگران در آنها است. کار وزارت پرداخت هر یک از مجروح Tk 50,000 برای درمان پزشکی. نخست وزیر خواهد شد ارائه کمک های مالی به خانواده های 27 کارگران متوفی.

شناسایی جانشین برای مرحوم کارگران ثابت می شود یک مشکل که باعث این تاخیر به گفته یک مقام رسمی در وزارت کار چه کسی آرزو نمی شود به نام. خانواده های دریافت کمک های نقدی ‘به زودی’ او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو