جهان از قهرمانان و خائنانی: چرا ما باید چالش کودکان ساده اخلاقی باورهای

شخصیت از ادب هجوم اما شدید, سرگرم کننده, فیلم جدید Jojo خرگوش می بیند جهان در سیاه و سفید. این فیلم در آلمان نازی و ده سال Jojo است به شدت متعهد عضو سازمان جوانان هیتلر. برای او آریایی ها خوب هستند و یهودیان بد هستند.

او از روزی که کار با مقاومت و پنهان شدن یک نوجوان یهودی در اتاق زیر شیروانی هیچ کاری نمی کند برای تشویق پسرش شنیع جهان بینی اما نه می تواند به او خطر آشکارا در تناقض با او. او lavishes محبت در Jojo, خواست او را به از آن لذت ببرید و بالا رفتن از درختان و به او می گوید که عشق “است که قوی ترین چیز در دنیا”.

شرایطی که در آن روزی و جوجو خودشان هستند شکر خدا غیر معمول است. هر چه چالش های بسیاری از ما در تلاش برای حمایت از توسعه اخلاقی ما و فرزندان ما را مجبور به رقابت با اثرات نازی تلقین و ما را در معرض خطر نیست زندگی ما در تلاش برای خنثیسازی آنها. هنوز هم وجود دارد یک آنالوگ از رویز معضل است که با آن مواجه هستند بیشتر یا کمتر هر پدر و مادر: در چه سنی و چگونه به طور مستقیم ما باید هدایت فرزندان ما به دور از این ایده ساده است که مردم در حال, خوب یا بد, فضیلت و یا باطل, در کنار فرشتگان و یا در لیگ با شیطان ؟

در آن طول می کشد یک فرم به خصوص منحرف تربیت برای اتصال دسته از خوب و بد با دسته و نژاد و قومیت. اما بخش اساسی از مردم به قهرمانان و خائنانی است که سخت به دور از. آن تعبیه شده است در داستانهای تخیلی و داستان اسطوره ها و افسانه ها, مذهبی, روایات و اخلاقی تمثیل جرم رمان و قهرمان فیلم. کودکان در همه جا یاد بگیرند که وجود دارد این است که یک مبارزه مداوم میان مردم خوب و بد که عدالت انجام شده است که بد خود را comeuppance خوب و خرم زندگی می کنند.

اسکارلت جوهانسون در تلاش برای مقابله با نازی ها شستشوی مغزی. فاکس قرن بیستم

بدون شک وجود دارد که این تصویر از جهان یک ناخالص اعوجاج. اما آنچه ما را به انجام زمانی که فرزندان ما معتقدان به آن ، ما باید مانند روزی اجازه دهید آنها را می دانم که آنها را دوست داشت و ارسال آنها به خارج برای بالا رفتن از درختان شاید بر فرض که توسعه اخلاقی طول می کشد مراقبت از خود را ؟ یا باید ما مقابله با آنها را با حقایق است که در تضاد پیچیده و تصویر خود را با نقایص اخلاقی از قهرمانان خود را و مهربانی اعمال خود را شرور?

و اگر ما دومی را انتخاب کنید البته ما نه خطر تضعیف اخلاقی خود اعتماد به نفس تبدیل به رنگی سیاه پوستان و سفید پوستان خود را از اخلاقیات به سختی قابل تشخیص shades of grey? ممکن است ما به جای کمی اخلاقی absolutists با اندازه متوسط اخلاقی نسبی?

آنچه که والدین باید انجام دهند

به عنوان من استدلال می کنند در اخیر من در مورد کتاب های اخلاقی آموزش و پرورش وجود دارد خوب پاسخ به این پرسش. توسعه اخلاقی نمی مراقبت از خود: پدر و مادر باید یک تعهد برای هدایت فرزندان خود را اخلاقی تفکر, پاسخ به پرسش های خود را و خود را تصحیح تصورات غلط. (عشق و درخت بالا رفتن بیش از حد مهم است, البته, اما آنها جایگزین برای اخلاقی آموزش و پرورش.)

ما باید دریغ نکنید برای تضعیف و در کودکان این ایده که مردم خوب و یا بد است و ما باید به عمد جلب توجه خود را به حقایق است که انجام آن. و نه است وجود دارد برخی از سن آستانه یا نقطه عطف رشد و نمو کودکان باید قبل از رسیدن ما با خیال راحت می توانید انجام این کار. لحظه ای که کودکان شروع به ساختن اخلاقی ارزیابی از مردم حاضر ما می توانید شروع به چالش کشیدن آنها.

به این دلیل ما می توانیم و باید انجام دهید این است که مناسب اشیاء اخلاقی ارزیابی اقدامات نه مردم. آن بد است به آسیب سرقت و تقلب و دروغ; از آن خوب است به نگه داشتن وعده های درمان مردم منصفانه و کمک به کسانی که نیاز دارند. عضویت اخلاقی جامعه مستلزم رعایت برخی از استانداردهای اولیه انجام و آماده ایستاده به محکوم کردن نقض آن استانداردها. آن را شامل نیست ارزیابی دولت از مردم بگیرد.

در میان بسیاری از درس اخلاقی کودکان نیاز به یادگیری است که هر کس قادر است از هر دو اعمال خوب و بد است. اخلاق است که نیاز به نگه داشتن همه ما در مسیر صحیح است. این فرض که برخی از مردم می توانند بدون اشتباه انجام و دیگران می توانید انجام دهید نه راست است و نه فقط نادرست: از آن است که مضر به تابع اخلاق است. در واقع در صورتی که مورد, اخلاق نمی تواند از حد استفاده کنید.

بنابراین ما نمی خطر تضعیف ما اعتماد به نفس کودکان و یا تبدیل آنها به نسبی زمانی که ما مبارزه خود را تقسیم مردم به گناهکاران و مقدسین. ما فقط هدایت اخلاقی خود را از توجه مردم به اقدامات. ما کمک به آنها را به دیدن آن است که همه چیز مردم را که به موضوع اخلاقی ارزیابی نه خود مردم.

البته ارزیابی اقدامات است که همیشه ساده است. در این دوره از اخلاقی زندگی ما ملزم به برخورد برخی از دردناک اخلاقی معضلات و دشوار موارد مرزی. اگر من می تواند کمک به کسی که نیاز به گفتن یک دروغ باید آن را انجام دهم ؟ اگر من قرض گرفتن کتاب و بی توجهی به آن بازگشت من به سرقت رفته است ؟ مشکلات از این نوع اجتناب ناپذیر هستند. اما آنها نادر از مردم فکر می کنم و آنها نمی تردید در نادرستی رفتار فریب و سرقت است.

در اینجا دوباره وجود ندارد و نیاز به حفاظت از کودکان ما از حقیقت است. ما باید وانمود کنیم که قواعد اخلاقی بدون استثنا و یا انکار کند که آنچه آنها نیاز است گاهی اوقات معلوم نیست تا زمانی که ما به دلیل تاکید به قدرت خود و ضرورت به عنوان مجریان از زندگی اجتماعی است.

روزی است شرایط وحشتناک آن را بیشتر یا کمتر غیر ممکن است برای او برای اصلاح را ساده انگارانه و اخلاقی. بقیه از ما هیچ بهانه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de