مراجعه به Westin داکا در مرکز پاپی رسوایی

یک مقام رسمی ذکر شده جهانی coronavirus ترساندن به عنوان یکی از دلایل کاهش در تعداد مهمانان در طول سفر به هتل در روز چهارشنبه.

پلیس گفت: این هتل نقض قوانین غیر رسمی اطلاع رسانی مجریان قانون در مورد یک مهمان که ماندن برای مدت زمان طولانی در این مورد اخراج Jubo Mohila لیگ رهبر Shamia نور Papia که صرف میلیون ها نفر در اجاره گران ترین کت و شلوار و نوار Westin.

Papia شده است headlining بحث حدود دو هفته پس از دستگیری او نشان داد داستان در مورد جرائم مانند تجارت مواد مخدر و اسلحه در, کمک به دیگران, گرفتن زمین و وادار کردن زنان به کار در هتل.

24-طبقه هتل متعلق به منحصر به فرد هتل و استراحتگاه محدود با تاجر Mohd نور علی به عنوان مدیر عامل.

ده روز پس از دستگیری پاپی چک های امنیتی الزامی برای ورود به هتل.

پس از بالا رفتن از پله برقی ، bdnews24.com خبرنگار ملاقات Rakhal Majumder اجرا می شود که یک مروارید و اشیاء عتیقه فروشگاه در طبقه اول هتل قرار دارد.

پرسید که چرا وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم حتی در بعد از ظهر او گفت: آن را به نظر می رسد به طور منظم بازدید کنندگان دوری هتل از ترس پس از دستگیری پاپی.

قانون مجریان باید گفت آنها نیز بررسی که تا به حال بازدید Papia در هتل.

پس از پذیرش میز سه plainclothesmen حمل دستگاه مخابره فیلم ناطق صحبت شد به هر یک از دیگر.

هتل مقامات همچنین به نظر میرسد که تقویت نظارت هر چند پس از دستگیری پاپی آنها گفت: آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد او مانند ،

سیگار کشیدن منطقه در طبقه کاملا خالی است.

پس از آن نوار و Prego رستوران در سطح 23.

یک کارگر گفت: تعداد بازدیدکنندگان کاهش یافته است اما “همه چیز خوب خواهد بود در چند روز”.

هیچ مشتری به رستوران شده بود مملو از بازدید کنندگان در همه زمان ها چند روز پیش در نیم ساعت.

یک فرد بود و شنا کردن در یک استخر در کنار دیگر کوچکتر رستوران در سطح پنج. یک ویدیو پاپی رقص با برخی دیگر از زنان جوان در استخر رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی همراه با برخی از دیگران است.

یک کارگر اعتراف کردند که بیشتر شناگران پیش از آن.

او ادعا کرد که بسیاری از مهمانان خارجی را لغو رزرو با توجه به کوروناویروس.

یک سخنگوی hotel جواب نداد bdnews24.com نمایش تعداد بازدید کنندگان.

صحبت در مورد Papia طولانی اقامت در هتل افسر پلیس Monty کومار چاکرابورتی گفت: bdnews24.com که هتل ها توسط قوانین برای ارائه مجریان قانون با اطلاعات در مورد مهمانان خارجی.

هر چند هیچ قانون وجود دارد در دادن اطلاعات در محلی از مهمانان آن است که طولانی-برگزار عمل است که هتل ها اطلاع رسانی پلیس در مورد هر بنگلادش مهمان ماندن برای مدت زمان طولانی Monty گفت.

“آنها باید به ما اطلاع قبلا” معاون کمیسر داکا پلیس شهری اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im