یک جدول زمانی از حادثه تیراندازی مرگبار در نوا اسکوشیا

تورنتو — تحقیقات پلیس به یک حادثه تیراندازی که منجر به کشته شدن حداقل 17 نفر در نوا اسکوشیا آغاز شد و عصر روز دوشنبه به پایان رسید و با مرگ مشکوک در صبح روز یکشنبه. این است چگونه حوادث گشوده تمام زمان محلی:

11:30 P. M. شنبه

پلیس در پاسخ به یک سلاح گرم شکایت اواخر شنبه شب در Portapique, N. S. درست در شمال هالیفاکس. RCMP بعد اعلام کرد که تحقیق در مورد یک “فعال تیرانداز وضعیت” و شهروندان هشدار داد به ماندن در خانه.

8:54 A. M. یکشنبه

RCMP

51 ساله گابریل Wortman است این گمان در ما فعال تیرانداز تحقیقات در #Portapique. چندین قربانیان. او در نظر گرفته شده است مسلح و خطرناک است. اگر شما او را با 911 تماس بگیرید. نه روش. او به عنوان یک مرد سفید پوست طاس 6’2-6’3 با چشمان سبز. pic.twitter.com/Y2nJNULlkn

&کارها را می توانید; RCMP, Nova Scotia (@RCMPNS) 19 آوریل سال 2020

“> identified the suspect as 51-year-old Gabriel Wortman, who was described as armed and dangerous.

10 A. M.

پلیس هشدار داد که Wortman بود و رفت و آمد در بزرگراه 4 در نزدیکی Glenholme, N. S. در آنچه به نظر می رسد به مانند یک RCMP خودرو. آنها همچنین گفته اند که مشکوک به نظر می رسد به پوشیدن یک RCMP ،

11:24 A. M.

پلیس خال خال مشکوک رانندگی در یک شورلت نقره ای ردیاب در میلفورد, N. S. حدود 60 کیلومتر از جایی که او در گذشته دیده می شد.

11:40 A. M.

پلیس گفت که آنها تا به حال گمان

گابریل Wortman مشکوک در فعال تیرانداز بررسی است و در حال حاضر در بازداشت است. اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد که در دسترس نیست. با تشکر از شما برای همکاری و پشتیبانی. #کولچستر

&کارها را می توانید; RCMP, Nova Scotia (@RCMPNS) 19 آوریل سال 2020

“>“in custody” but did not release any details.

منابع متعدد بعد از تایید به اخبار CTV که مظنون به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. واقع حدود 40 کیلومتری از مرکز شهر هالیفاکس است.

2 P. M.

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل خطاب حادثه در طول یک COVID-19 جلسه گفت: حوادث بودند “یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

6 P. M.

در طول یک کنفرانس خبری RCMP تایید در “بیش از حد” از 10 نفر کشته شدند از جمله RCMP Const. هایدی استیونسون در این حادثه.

مقامات تایید دوم RCMP افسر مجروح شد در این حادثه.

پلیس همچنین تایید کرد که Wortman کشته شد توسط افسران.

7 P. M.

نخست وزیر جاستین ترودو برای اولین بار خطاب به وضعیت در طول یک COVID-19 کنفرانس خبری در روز یکشنبه صبح روز بعد منتشر شد بیانیه ای در بعد از ظهر گفته او در گفتگو با نخست وزیر و RCMP کمیسیون برای ارائه حمایت خود را.

“اوایل امروز من با صحبت RCMP کمیسر و برتر از نوا اسکوشیا به تسلیت من به نمایندگی از دولت کانادا. مردم Nova Scotia قوی و انعطاف پذیر است و ما در اینجا خواهد بود برای حمایت از آنها را به عنوان آنها التیام از این تراژدی” ترودو گفت.

نخست وزیر همچنین ارائه تسلیت خود را به خانواده هایی که تحت تاثیر قرار گرفت و گفت که امیدوار است کشته شدن این افسر می تواند به طور کامل بهبود می یابند.

“به عنوان یک کشور در لحظاتی مانند این ما گرد هم می آیند برای حمایت از یکدیگر است. ما با هم خواهد سوگواری با خانواده های قربانیان و کمک به آنها را از طریق این زمان دشوار است,” او گفت:.

7:40 P. M.

RCMP کمیسر برندا Lucki تایید به اخبار CTV که 14 نفر کشته در تیراندازی از جمله تیرانداز.

10:32 P. M.

Lucki تایید به اخبار CTV که 17 نفر کشته شده اند و این که هر گونه به روز رسانی اضافی خواهد بود تکمیل در صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net