یک بار برای تیم استرالیا’: من بانک panned برای blindsiding مشتریان

“من تا به حال 80.000 دلار در قرعه کشی پایین و در حال حاضر وجود دارد صفر است,” او گفت:. “من نیز هنوز در انتظار یک تماس از مدیریت خود را بنابراین من می تواند صدای من شکایت (و) مطلق خشم.”

خزانه دار جاش Frydenberg گفت: خدمات مالی و بانکی کمیسیون سلطنتی یادآور شد بانک ها از اهمیت مطابق با قانون و جامعه انتظارات.

“در حال حاضر بیش از هر زمان به مشتریان قرار داده برای اولین بار,” او گفت:. “هر بانک نیاز به بازی بخشی خود را در تیم استرالیا است.”

مارکوس استروم که رئیس جمهور از رسانه ها سرگرمی و هنر داد, اتحادیه اروپا, بررسی حساب خود پس از خواندن این مقاله و کشف وجوه به حال منتقل شده است در روز دوشنبه هفته گذشته از “پول در دسترس برای پول در دسترس نیست در وام.”

آقای Strom صحبت در ظرفیت شخصی گفت که او تا به حال نه هشدار داده شده است و نه خواست اجازه.

“من فقط فکر می کردم آن را کمی از روی حیله و تزویر,” او گفت:.

یک نامه دریافت شده توسط مشتریان در جمعه دیده می شود یکشنبه سن و خورشید-هرالدگفت: این تغییر تنها به “مقدار بودجه در دسترس برای ترسیم”.

“در زمان طراحی (redraw تسهیلات) اجازه می دهد تا مردم را به “بیش از شیب’ به یک نقطه که در آن آنها می تواند سقوط اصلی خود برنامه بازپرداخت. وقتی این اتفاق می افتد یک مشتری بازپرداخت ممکن است افزایش یابد در آینده … (و) این می تواند ایجاد استرس های مالی برای برخی از مشتریان.”

آقای Strom باور نیست توضیح معتبر بود. “من نه به کسی فکر نمی کنم در خطر overdrawing,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند آنها فقط به انجام برخی از حسابداری به من.”

یک مشتری گزارش $24,000 حذف شده بود از او ترسیم مرکز منتقل و به او وام. یکی دیگر از خانواده که ساعت کار شده اند به طور چشمگیری کاهش می یابد در coronavirus بحران یافت $10,000 شده بود نقل مکان کرد.

سناتور لیبرال اندرو براگ صندلی انتخاب کمیته فن آوری مالی و نظارتی فن آوری گفت: coronavirus همه گیر شد و یک بار برای موسسات به گام تا.

“من شگفت زده است که هر نهادی می کشیدن فرش از زیر یک مشتری در این محیط” او گفت:. “نه فقط به دلیل همه گیر اما از آنجا که ما فقط تا به حال یک بانکی سلطنتی کمیسیون است.”

این حرکت توسط من بانک به انتقال پول از مشتریان باعث حدس و گمان است که آن را می خواستم به کوچک شدن آن وام کتاب و کاهش خطر ابتلا به طور پیش فرض.

من بانک گفت: تغییرات طراحی شده بودند برای توقف “بیش-فرو بردن” و در نتیجه کاهش مشکلات مالی پایین جاده.

“هیچ پول برداشته شده از حساب مشتری. تنظیم شده است به مقدار موجود برای ترسیم” یک سخنگوی گفت.

“ما درک می کنیم که این تغییر باعث شده است که نگرانی برای برخی از مشتریان به خصوص در محیط فعلی است.

“ما در حال بررسی شرایط شخصی هر مشتری را تحت تاثیر قرار و متعهد به همکاری با آنها برای تعیین چگونه به ما کمک می کند با فردی خود را نیازهای مالی است.”

آقای براگ گفت: مجلس پس از آن بازگشت و نیاز به “فشار از طریق تمام کن Hayne تغییرات که او توصیه می شود [از کمیسیون سلطنتی].”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de