یک راهنمای بقا برای راه اندازی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

تا COVID-19 همه گیر است و بیش از بقا به ضرورت تمرکز برای راه اندازی است. در این مختصر راهنمای بقا ما چند راهنمایی برای راه اندازی و خود را صاحبان و مدیران برای کمک به آنها را از طریق بحران و اقامت در کنترل شرکت های خود را.

این بیماری همه گیر است که بسیار متفاوت از بحران مالی در سال 2008. نه همه شرکت ها در حال از دست دادن با ارزش برخی از شرکت ها افزایش در بازار سهام و کسب و کار خاصی را تجربه تقاضا بیشتر از آنها آماده شده است. در واقع برخی از شرکت ها در حال استخدام.

در مقابل بسیاری از کسب و کار استفاده نمی های سنتی خود را عرضه و کانال های توزیع و باید به طور موقت بسته و یا روبرو هستند تقاضا کاهش می یابد.

چالش شماره 1: پول, مدیریت

اولین, بزرگترین مسئله اکثر آمدن چهره است مدیریت پول نقد. بسیاری از برآوردها نشان می دهد که آن را به احتمال زیاد به 12 تا 18 ماه (در یک سناریو مثبت) تا واکسن یافت و مورد تایید اگر چه پس از بحران اثرات ممکن است ادامه, برای طولانی تر است. چنین افکار منجر به یک سوال اساسی: چگونه می توان راه اندازی برای زنده ماندن در این دوره ؟

شرکت ها نیاز به آماده شدن برای بیشتر مستندات. حفظ پول نقد برای این دوره بسیار مهم است به چند دلیل. در حالی که اکثر سرمایه گذاران افتخار معاملات ممکن است برخی نه.

علاوه بر این بازار سرمایه گذاری نیز منتقل شده است. ارزیابی پایین به طور قابل توجهی پس از گرفتن پول به کسب و کار است و خواهد شد به طور فزاینده دشوار است. حتی برای شرکت های فعال در بخش های با تقاضای بالا (مانند مراقبت های بهداشتی) اگر محصول-بازار مناسب است به احتمال زیاد بیش از یک سال دور سرمایه گذاران را محتاط تر. علاوه بر این فرصت های خاص برای تولید پول نقد در کوتاه مدت منجمد شده اند ،

حرکت صعودی نقدی پور راه اندازی کمتر احتمال دارد به پریشان از اهداف پایان با درگیر شدن بیش از حد در سمت نشان می دهد و می تواند تمرکز بر تحول کسب و کار اصلی خود ، برای 18 ماه آینده هدف این است که مطمئن شوید که آنها می تواند به شناور باقی می ماند.

چالش شماره 2: تغییر ارزیابی

چالش دوم در این بازار شامل تغییر ارزیابی بنابراین صاحبان کسب و کار نیاز به داشتن انتظارات واقع بینانه. بازار سهام در حال حاضر سقوط کرد اما ممکن است بیشتر پایین.

راه اندازی و ارزیابی تبدیل شده اند بیشتر محافظه کار به عنوان به خوبی. آن است که سخت تر برای جذب کمک های مالی و شرکت ها در تلاش برای جمع آوری پول به احتمال زیاد از دست دادن حتی بیشتر از حقوق صاحبان سهام. یک واقعیت برای سرمایه گذاران در زمان بحران است که بازده مورد انتظار اغلب بسیار بالاتر از در “زمان عادی.” در طول بحران مالی, بازده, به طور معمول بیش از دو برابر در مقایسه با کمتر فرار دوره. اگر ممکن است, ممکن است آن را به ارزش انتظار تا زمانی که بازار را پاک کرده است تاثیر این بیماری همه گیر قبل از جمع آوری پول دوباره.

چالش شماره 3: رهبری پیچیدگی

سوم رهبری تبدیل شده است پیچیده تر است. شفافیت و صداقت در مورد وضعیت کلید ساختمان ایجاد و تعمیق اعتماد بین مدیریت و کارکنان است. هیجان می آید دوم. برخورد با احساسات است که به عنوان مهم به عنوان نشان دادن همدلی و مردم احساس متصل می شود. آن مهم است به ماندن درست به ارزش ها و چشم انداز.

رهبران کسب و کار باید در نظر نه تنها با داشتن مربیان اما یک مربی است که درگیر در این شرکت و درک واقعیت از کار خود را. مربیگری می تواند کمک به رفاه سریع خود بازتاب برای رهبران کسب و کار و کمک در ساخت متعادل گیری.

نیاز به اخراج کارکنان کلیدی است که یک تجربه آسیب زا است. بازار کار برای استعدادهای برتر است که هنوز هم فعال است. این بحران انتخابی موثر بر برخی شرکت های سخت در حالی که دیگران رشد. تخمگذار کردن استعداد بالا باعث می شود آن را به احتمال زیاد آنها را پیدا خواهد کرد یک پیشنهاد خوب در جایی دیگر و دوباره زمانی که بحران به پایان رسیده است. این یک دلیل بیشتر برای آمدن به عمل بسیار استراتژیک در مدیریت نقدی برای سال آینده.

چالش شماره 4: تغییر فضا نیاز دارد

چهارم این جدایی از کار فیزیکی فضاهای خاص co-فضاهای کار و رشد ممکن است کوتاه کردن تعامل اجتماعی است. راه اندازی بستگی شدید شخصی و اجتماعی بورس برای تحریک خلاقیت و تجربه; کمتر فرصت برای ارتباط مستقیم و خود به خودی برخورد ممکن است به خطر اندازد مربوطه راه اندازی’ رشد.

جلسه عملا به خصوص موثر برای نقشه کشی های موجود بر روی روابط اجتماعی و یکپارچه سازی و بهره گیری از این دیجیتالی جنبش کمک خواهد کرد که راه اندازی ظهور تقویت از این بحران است.

زمانی که نوپا هستند قادر به پاسخگویی در فضاهای فیزیکی آنها از دست دادن بسیاری از فرصت برای انواع خلاق و یا خود به خود فعل و انفعالات است که اطلاع رسانی, راه اندازی, توسعه و رشد است. (Shutterstock)

چالش شماره 5: در نظر pivoting

پنجم pivoting مدل کسب و کار شما چیزی را در نظر بگیرید در طول این تغییر بار. چندین راه اندازی شرکت در بخش های مختلف در حال تغییر راه آنها ارائه ارزش به مشتری های مختلف گروه در طول این بحران به عنوان مثال با رفتن آنلاین. فکر کردن در مورد قفل کردن در مشتریان موجود و ارائه ارزش به مشتریان جدید احتمالا با ویژگی های مختلف است که کلید موفقیت است.

بیشتر مورد توجه است این است که آیا به همکاری با مکمل رقبا و اینکه آیا به ترکیب منابع برای راه اندازی محصولات جدید است که ممکن است در تقاضا. ما شاهد 3D printers که مورد استفاده مجدد برای تجهیزات حفاظتی و مشروب تولید دست sanitzers.

آن را در طول بحران که مسئول شیوه های مدیریت و عادلانه ذینفعان درمان است به خصوص قابل مشاهده است. تصمیم گیری به سرعت شفاف و عادلانه خواهد شد یک راه طولانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de