یک دایناسور عجیب و غریب ممکن است swum رودخانه های آفریقا

اگر درست است این جانور نزدیک به 40 فوت و هنوز به طور کامل رشد کرده و زمانی که آن درگذشت نادر: یک دایناسور است که شنا کرد.

“آنچه ما در اینجا این است که یک دایناسور بود که فقط یک wader اما حیوانی است که به طور فعال به دنبال طعمه در آب ستون” گفت: نزار ابراهیم یک استاد زیست شناسی در دانشگاه دیترویت مرسی در میشیگان.

در یک مقاله منتشر شده روز شنبه در مجله طبیعت ابراهیم و همکارانش توصیف اسکلت Spinosaurus aegyptiacus — نام آن به معنی “مصر ستون فقرات مارمولک.” طولانی تیغ گل رز به صورت عمودی از استخوان در 15-پا-دم بلند تشکیل یک finlike ساختار است که دانشمندان نظریه پردازی می تواند تموج داشتن به عقب و جلو.

فکر می کنم از آن به عنوان متقاطع بین یک مارمولک و یک مارماهی — در مقیاس یک تیرانوسور رکس.

“این یک حیوان است که واقعا هیچ مدرن روز معادل” ابراهیم گفت. “شما در حال کار بر روی یک فرازمینی از فضا در بسیاری از راه.”

در یک مخزن آب این دانشمندان نشان داد که یک پلاستیک برش در شکل دم بهتر بود در تولید نیروی محرکه از دم از دیگر دایناسورها. محوری و بهره وری بود که قابل مقایسه با معاصر موجودات آبزی مانند تمساح ها دانشمندان گفت.

“در علاوه بر این به دم حال عجیب و غریب به دنبال آن نیز ساخته شده حس کامل” گفت: Matthew C Lamanna دیرین شناس در موزه تاریخ طبیعی کارنگی در پیتسبورگ بود که یکی از داوران از طبیعت کاغذ.

دیوید با سنگ تیز کردن یک palaeontologist در کوئین مری دانشگاه لندن در انگلستان بود که درگیر با تحقیقات تمجید نمونه فسیلی. “ما نمی باید بیش از حد بسیاری از دایناسور, دم, به طور کلی,” او گفت:. “این واقعا عجیب و غریب در بسیاری از راه های است که واقعا جالب و واقعا شسته و رفته است.”

اما او افزود: “من بسیار ديپلمات توسط برخی از زیست تفاسیر که آنها در آن قرار داده شده.”

با سنگ تیز کردن گفت: در مقیاس کوچک آزمایش جذاب بود, اما آن است که بیش از حد از یک کشش به ادعا می کنند که Spinosaurus بود به اندازه کافی سریع شناگر برای شکار کردن طعمه در آب است.

“این است که آنها در اشتباه هستید,” او گفت:. “این را فقط من نمی فکر می کنم شما می توانید از این استدلال با داده های موجود است.”

دایناسورها به وجود آمد که نزدیک به یک چهارم میلیارد سال پیش حکومت روی زمین زمین برای 180 میلیون سال و پس از آن در حال تحول به پرندگان آنها نیز حکومت آسمان. اما برای همه آن زمان دایناسورها به نظر می رسد به اقامت در خارج از آب است. (دیگر خزندگان از دوران مانند plesiosaurs و mosasaurs, آیا شنا در دریا اما آنها دایناسورها.)

Spinosaurus است که قطعا یک دایناسور. این طبقه بندی در میان یک گروه شناخته شده به عنوان theropods که همچنین شامل tyrannosaurs و velociraptors.

اما Spinosaurus عجیب بود theropod.

در سال 2014 ابراهيم توصیف خوبی حفظ فسیلی کشف شده در مراکش با این استدلال که در آن دارای ویژگی ها — crocodilelike فک متراکم استخوان که ممکن است به عنوان بالاست, تخت, سر پا که شبیه تعطیل — است که به نظر می رسید مناسب برای زندگی در آب است. امروز این منطقه صحرای بزرگ آفریقا بزرگترین بیابان در جهان است. اما در روز از دوره کرتاسه که Spinosaurus پرسه می زدند این بود که یک سیستم گسترده ای از رودخانه ها و دریاچه ها.

اما همه متقاعد شده بود که این دایناسور بود واقعا آبزی. دانشمندان مورد مطالعه یکی ناقص اسکلت است که به نظر نمی آید مانند یک شناگر ماهر منجر به بسیاری از palaeontologists به فرض که Spinosaurus یک زندگی شبیه به خرس گریزلی امروز: در زمین بیشتر از زمان گهگاه wading را در آب کم عمق به دام برخی از ماهی ها به غذا خوردن.

“ما واقعا به یک موتور یک propulsive ساختار است که واقعا موجه نشان دهد که چگونه این حیوانات را در واقع حرکت را از طریق آب” ابراهیم گفت. “این ملاقات با کمی مقاومت و این به این دلیل است که عمیقا تثبیت شده دگم است که اساسا می گوید دایناسورها هرگز واقعا حمله آبزی جهان است.”

از سال 2015 تا 2019 ابراهیم بازگشت و چندین بار به سایت در مراکش. “کمی ما می دانیم که هیجان انگیز ترین بخش هنوز به خاک سپرده شد در این سنگها هنگامی که ما شرح داده شده در بخش اول از این اسکلت,” او گفت:.

تیم حذف بیش از 15 تن از سنگ در یک شیب تند persevering از طریق طوفان شن, مارها, جاری شدن سیل و 120-درجه حرارت. ابراهیم به یاد می آورد زمانی که آنها در بر داشت یک استخوان در نزدیکی انتهای دم که به یک ستون فقرات چسبیده به سمت بالا. “من فقط فکر می کردم” این واقعا عجیب و غریب است,” او گفت:.

بر خلاف دم از ترین گوشتخوار دایناسورها Spinosaurus’ دم استخوان نمی شد قفل و نشان می دهد که دم می تواند تکان دادن بیشتر موجدار به عقب و جلو در یک snakelike حرکت است.

به حفاظت که ادعای ابراهیم رسیده به استفانی E. پیرس استاد organismic و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه هاروارد که بازسازی حرکات حیوانات منقرض شده.

پیرس و هاروارد, همکار, George V. Lauder که مطالعات بیومکانیک ماهی با استفاده از یک دستگاه که در آن یک دو بعدی از قطعه پلاستیکی و قابل انعطاف در شکل دم — حدود 8 اینچ طولانی نیست زندگی-اندازه — متصل شد به یک بازوی روباتیک کاهش به جریان آب. آنها اندازه گیری مقدار رانش تولید شده به عنوان دم نقل مکان کرد به عقب و جلو.

“آن را به تولید راه بیشتر محوری از دیگر دایناسور دم; بیشتر در خط با آنچه شما انتظار برای دیدن در یک مدرن semiaquatic حیوانات مانند تمساح یا سمندر یا نیوت” پیرس گفت. “دیگر theropod دم وحشتناک بودند. آنها ناکارآمد است.”

دونالد M Henderson, متصدی دایناسورها در رویال Tyrrell موزه در استان آلبرتا در کانادا گفت: این احتمال وجود دارد که Spinosaurus زندگی در لبه آب و خوردن ماهی — این خرس خاکستری, شیوه زندگی — اما او همچنان مشکوک است که Spinosaurus بسیار شناگر.

“به هیچ وجه” او گفت:. “من اولین چیزی است که آنها در واقع نشان داد که این دم می تواند تولید نیروی کافی برای سوق دادن 6 1/2 تن بدن از طریق آب است.”

آنچه محققان باید انجام شود, Henderson, گفت:, گرفته شده است که نتایج تجربی و کوچک آنها را به اندازه پر از دایناسور.

او گفت: محققان باید نیز در نظر گرفته شود که آیا Spinosaurus می تواند به اندازه کافی عضلات به حرکت چنین سنگین و طولانی دم و چقدر کشیدن غول بادبان در پشت آن — آن بسیاری از ویژگی های مشخصه — را تولید کرده اند.

“شما سعی کنید با کشیدن یک بیلبورد از طریق آب” هندرسون گفت. “آن کار نمی کند.”

او گفت: شکل Spinosaurus همچنین به نظر می رسد بیش از حد شناور و مستعد ابتلا به اوج بر خلاف گسترده تر بدن تمساح. “”آنها به درستی خطاب متصل به این مشکل” هندرسون گفت.

پیرس گفت: هندرسون را باید یک نقطه معتبر اما دقیق تر محاسبات ساده نیست. “این است که قطعا پاس برای اولین بار در این,” او گفت:. “این رفتن به هم زدن برخی از پر است. و من مطمئن هستم که آن را برای رفتن به منجر به انواع سرد و تحلیل.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im