در روز محقق مرده بود و سه اصلاح ماموران و دو نفر دیگر از اعضای هیات به حال آزمایش مثبت برای coronavirus تایید ترس است که بسیار مسری بیماری تا به حال در این کشور دومین زندان به سیستم به خطر انداختن 5,300 زندانیان و دو بار به عنوان بسیاری از نگهبانان.

روز پنج شنبه از زندان به سیستم پزشک ارشد, راس مک دونالد در زمان به توییتر با یک هشدار: “طوفان در راه است.”

او بخشی از یک گروه کر در حال رشد از مدافعان و مقامات در شهر نیویورک به رهبری شهردار, بیل د Blasio, که تحت فشار بوده اند برای دادگاه های ایالتی و شهر وکلای منطقه برای آزادی از زندان شهرستان افرادی که به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

جایگزین آنها گفته اند که ممکن است سلامت عمومی فاجعه است.

حالات مشابه در حال بازی کردن در زندان ها و زندان های سراسر کشور و در سراسر کشور به عنوان اصلاح کارکنان و زندانیان باید آزمایش مثبت برای ویروس. دو اصلاح افسران در شمال ایالت نیویورک زندانها یک اصلاح افسر در وستچستر و یک زندانی در یک Nassau County زندان شده اند به این بیماری به عنوان دو زندانی در یک زندان فدرال در کالیفرنیا است.

شهردار de Blasio گفت دولت او مشغول به کار بود با دادستان به افراد مسن و ناتوان اند. روز جمعه وکلای منطقه در منهتن و بروکلین و کوئینز و برانکس گفت: آنها تا به حال راضی به انتشار ده ها تن از زندانیان هر چند تصمیم نهایی خواهد بود تا به دادگاه.

“این بی سابقه بار” ملکه دادستان منطقه ملیندا کاتز گفت. “ما در حال انجام این کار در یک دوره کوتاه از زمان.”

مقامات در شهرستانها عمده در کالیفرنیا و فلوریدا و پنسیلوانیا در حال حاضر گرفته شده مشابه مراحل به سرعت گسترش ویروس.

اما عمومی و مدافعان شهر نیویورک مقامات گفت: روند تنظیم مردم رایگان بوده و مانع از عدم قطعیت بیش از که می تواند اجازه آزادی آنها نگرانی ها از امنیت عمومی و نگرانی در مورد که در آن برای مردم ارسال یک بار آنها بودند.

“برای همه, ایمنی, این تصمیم را نمی توان با عجله” Freddi گلدشتاین د Blasio را سخنگوی گفت: پنج شنبه. “ما نیاز به تعیین هر دو خطر بهداشت عمومی و ایمنی خطر است.”

مسئولان شهرستان می خواهم به انتشار چند صد نفر فرستاده شده به Rikers Island به صورت جزئی نقض آزادی مشروط در نزدیکی پایان جملات خود را و یا بازداشت در پایین قید وثیقه آزاد است.

عمومی مدافعان و حامیان زندانیان به نام برای ارسال صفحه اصلی تمام زندانیان با موجود شرایط پزشکی کسانی که بیش از 50 و هر زندانی برای آزادی مشروط نقض.

“این یک بمب ساعتی” گفت: جاستین متاهل, مدیر اجرایی برانکس مدافعان. “ما به دنبال اقدام جسورانه و رهبری است.”

دکتر رابرت کوهن یکی از اعضای هیئت اصلاح, شهر, آژانس, است که در خدمت به عنوان ناظر بر زندان گفت: “مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر تخلیه تمام افرادی که پیر هستند و باید جدی مسائل پزشکی — کسانی که مردم به احتمال زیاد به مرگ از یک عفونت کروناویروس.”

هفده درصد از این شهر زندان جمعیت است که بیش از 50 و اکثریت این گروه یک بیماری زمینهای با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط این شهرستان در بخش اصلاح.

شهرستان اصلاحات در انتخابات گفت: ایشان آغاز غربالگری تمام پرسنل ورود به زندان برای تب و انجام چک پزشکی از زندانیان رفتن به دادگاه. بازدید از زندانیان متوقف شده است. هنر و برنامه های آموزش و پرورش قطع شده بازگشت.

بازداشت شدگان دستور داده شده است که به خواب سر-به-پا به حفظ 3 پا از فاصله بین آنها و برای نشستن بر روی یکی دیگر تخت.

حتی پس گفت: دکتر راشل Bedard, یک متخصص امراض دوران پیری که با این نسخهها کار در زندان بوده است — و به احتمال زیاد خواهد بود دشوار است برای جلوگیری از گسترش ویروس در یک محل که در آن مردم زندگی می کنند در تنگ و اغلب در شرایط غیر بهداشتی.

“تنها معنی دار بهداشت عمومی مداخله در اینجا این است که برای کاهش جمعیت زندان به طور چشمگیری” او گفت:.

Rikers دارای 88 بستر بیماری مسری واحد با هوا-کنترل سلول ها; آلوده اهل بیت قرار دارد در حال حاضر وجود دارد. اما واحد ندارد هواکش بنابراین از زندانیان که به شدت بیمار خواهد شد به Bellevue بیمارستان مرکز.

اصلاحات گفته است که آنها به شدت تمیز کردن و زندانیان و اعضای هیات داده شد دستمال مرطوب بهداشت عمومی و مواد ضد عفونی کننده. سپاه پاسداران نیز با عرضه دستکش و ماسک تنفسی.

اما زندانیان اتحادیه مقامات و Rikers کارکنان می گویند شرایط در زندان های پیچیده باقی می ماند غیر بهداشتی.

Rayshad Jackson, right, is greeted by his wife, Courtney, after he was released from the Rikers Island jail complex in New York, Friday, Mar 20, 2020. The New York Times

Rayshad جکسون, راست, است, استقبال, با, کورتنی پس از او منتشر شد از Rikers Island زندان پیچیده در نیویورک جمعه, Mar 20, 2020. نیویورک تایمز

زندانیان باید شکایت خود را به وکلا در روزهای اخیر که آنها صابون و یا تمیز کردن محصولات. یکی گفته وکیل او در نامه ای که خود واحد مسکن شده تمیز در چند روز.

او گفت: زمانی که او وارد زندان او در یک قلم با ده ها تن از دیگران برخی از آنها در سرفه و توصیف این منطقه به عنوان “بسیار کثیف” با توجه به کمک های حقوقی, جامعه, شهرستان, بزرگترین مدافع عمومی ،

Rayshad جکسون منتشر شده از Rikers Island روز جمعه گفت مقامات زندان به حال مطلع زندانیان در مورد شیوع ویروسی wreaking ویران در سطح جهان است.

او یاد گرفته در مورد ویروس سه روز پیش از اخبار و گزارش. این خبر باعث یک شورش در زندان, او گفت:.

“هیچ کس نمی دانست که این چه بود گفت:” جکسون که تا به حال بازداشت شده در نقض آزادی مشروط و مزمن آسم و آپنه خواب.

یکی از کارکنان که صحبت ناشناس برای ترس از عذاب از شهر گفت که بسیاری از اصلاح افسران آیا دسترسی به دست sanitiser ماسک و دستکش. بسیاری از امکانات عضو هیات گفت: ضعیف تهویه مناسب و وجود بخش عمومی اظهارات برخی از فضاهای باقی مانده uncleaned برای روز.

الیاس Husamudeen رئیس جمهور از اصلاح افسران خیرخواه انجمن گفت: 11,000 افسران داده شده بود تنها 3,000 ماسک.

Husamudeen گفت: در این بخش نیاز به جداسازی زندانیان جدید در حال آمدن به زندان و ارائه بیشتر منابع. اگر نه او گفت: “بحران رشد خواهد کرد بدتر با گذشت هر روز.”

زندانها صورت یک مشکل مشابه. تا کنون دو اصلاح افسران از جمله یکی در خواندن و تادیبی تسهیلات و دیگری در Shawangunk Correctional Facility و یک کارمند غیر نظامی در آلبانی باید آزمایش مثبت برای ویروس, دولت, زندان, مقامات گفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و دولت مقامات زندان کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد برنامه های خود را برای مقابله با شیوع با استناد به نگرانی های امنیتی.

غیر نظامی کارکنان در سیستم زندان دستور داده شد به خانه باقی می ماند برای مدت دو هفته به منظور محدود کردن تعدادی از مردم از ورود به زندان و ملاقات با دوستان و خانواده شده اند به حالت تعلیق درآمد.

پرورش تامپسون یک زندانی زمان خدمت برای قتل در, آواز خواندن, آواز خواندن, گفت: در یک مصاحبه تلفنی در این هفته که یک زندانی در نزدیک تلفن بود عطسه نرم و شکایت با صدای بلند از بدن درد. روز بعد او گفت: حدود 40 زندانی در خود واحد مسکن رفت و به یک کلینیک پزشکی توجه اما تبدیل شد به دور است.

تامپسون گفت: مسئولان زندان به تازگی لغو اجتماعی و برنامه های آموزشی برای نگه داشتن زندانیان از هم جدا. اما جمعیت همه جا هستند, او گفت:.

با کمی دیگری به انجام صدها زندانی شده اند با تجمع در حیاط. هشتاد و مردان در یک زمان بسته به حمام دوش و با بازدیدکننده داشته است به حالت تعلیق وجود دارد, صف های طولانی برای گوشی های.

“به هیچ وجه دور از مردم” تامپسون گفت. “همه اساسا در سمت راست بالای هر یک از دیگر.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im