استرالیا ارسال به تازگی منتشر شده یک یادبود جهان ورزش مجموعه ای از تمبر جشن شش استرالیا sportscasters. صورتحساب به عنوان “نام خانواده در ورزش مربوطه می باشند” آنها همه مردان است.

ریچی Benaud, Reg Gasnier Les موری لو ریچاردز, جک دایر و باب دیویس باید اذعان کرد – آنها را ساخته اند یک سهم به استرالیا ورزش و پوشش آن. “استرالیا را از ورزش گفت:” استرالیا پست رياست محترم مدیر مایکل Zsolt, “گسترش به صداهایی را که در هر بازی به زندگی”.

هر چند این مفسران دیگر در امواج رادیو و تلویزیون ورزش, روزنامه نگاری باقی می ماند تا حد زیادی مردانه, حتی در زمانی که زنان در ورزش حرفه ای به سرعت در حال رشد و زنان تیم ساختمان فن قوی پایگاه.

محترم روزنامه نگار و نویسنده آنجلا Pippos است خلاصه تا استرالیا رسانه های ورزشی با صراحت به عنوان “رنگ پریده نر و کهنه”.

در برابر این پس زمینه از ما بپرسید, آنچه در مورد زن sportscasters نفوذ خود و سهم قابل توجهی در استرالیا ورزش ؟

مداوم موانع

زن sportscasters اغلب برای اثبات اعتبار خود را در یک راه نمی رود از نر sportscasters. آزار و اذیت که زنان sportscasters تجربه در خدمت به آنها یادآوری نقش خود را در یک مردسالار فرهنگ است.

یک سال 2017 ما مطالعه از خوانندگان روزنامه را تایید کرد واضح: زن ورزشی روزنامه نگاران در نظر گرفته در ظاهر فیزیکی خود را بیشتر از همتایان مرد خود. جنسی خود مطلوبيت امتیاز است و بحث شده است.

قبلا نمونه هایی از این رفتار اغلب قاب به عنوان “طنز” شامل شئ کارولین ویلسون و سپس رئیس فوتبال نویسنده سنی توسط یک شرکت میزبان از پایی نشان می دهد (AFL) که استاپلر عکس او در یک مانکن لباس پوشیدن و در لباس زیر زنانه.

هر چند غرب هند کریکت کریس گیل عذر خواهی کرد برای propositioning یک روزنامه نگار زن در طول زندگی حاشیه مصاحبه تلویزیونی خود رفتار نشان دهنده شیوه و رفتار زن sportscasters تجربه.

در این سال ESPN روزنامه نگار بلن Mendiguren موضوع نامناسب جنسیتی اظهارات. تجربه او به ما یادآوری می کند که چقدر دشوار است برای به چالش کشیدن تثبیت نابرابری.

رسانه های جدید سیستم عامل به طور فزاینده ای در فضای که در آن زن sportscasters را هدف قرار داده و برای سادگی انجام کار خود را. توانایی برای مصرف کنندگان برای دسترسی به, ورزش, اخبار دیجیتالی نیز دیده می شود بیشتر تماس مستقیم با sportscasters. آزار و تهدید جنسی و خشونت رایج است.

صدای زنان

سابق المپیک شناگر و خبرنگار جودیت شادی دیویس قطعا می تواند آن را مخلوط با مردان اخیرا گرامی داشتند. صورتحساب توسط برخی از استرالیا به عنوان اولین زن sportswriter او تحت پوشش 1954 بازی های کشورهای مشترک المنافع در ونکوور و بازی های المپیک 1956 در ملبورن. اهدا باشگاه مطبوعات ملی جایزه روزنامه نگاری ورزشی در سال 1982 دیویس نیز جشن پخش. او شوخ طبعی تیز همراه با “بلند کردن صدا” شد و گفت: برای تعامل و “حمل شنوندگان با او”.

او سال 2011 القایی به ورزش استرالیا سالن از شهرت به درستی به رسمیت شناخته شده دیویس’ سهم به استرالیا sportscasting.

در دوران معاصر نيز دبی اسپیلین ورزشی پخش حرفه ای قطعا می تواند جشن گرفته می شود. او سال 1984 ملاقات با ABC مشخص شده برای اولین بار به صورت تمام وقت زن رسانههای آیا به عنوان دخالت خود را در کریکت تفسیر. به عنوان میزبان از ABC رادیو جایگاه برنامه و از طریق ورزش ستون با خورشید-هرالد و استرالیا اسپیلین به دست آورد تا به تمجید از جمله در سال 2017 ورزشی استرالیا کمیسیون رسانه های جایزه یک عمر دستاورد.

یکی دیگر از قابل توجه زن گوینده برنامه ورزشی و محترم روزنامه نگار ورزشی است تریسی هلمز با او بسیار مورد توجه هفتگی ورزشی پانل نشان می دهد بلیط. به عنوان یک ارشد ABC خبرنگار خود برنامه ها و پادکست ها اغلب در نظر گرفتن مسائل اطراف تنوع و او اغلب پردازد نابرابری جنسیتی در ورزش است.

شبکه 7 کریکت مفسران مل مک لافلین ریکی Ponting و مایکل اسلاتر. دیو شکار/AAP

پس حرفه ای از زنان کریکت AFL و فوتبال فرصت ها برای زنان, ورزش روزنامه نگاران و مفسران در ادامه به رشد می کنند. زنان به دست آوردن تجربه در این فضا شامل دیزی پیرس تماس AFLW و آلیسون میچل است که در یک مسابقه تست کریکت مفسر و منظم در ABC جایگاه.

کریکت منجر به ارتقاء زنان به فرصت های در تفسیر جعبه. این منجر شد به احتمال زیاد تحریک منفی توجه کارگردانی در نه شبکه های 2017 پيشينه همه نر تفسیر تیم.

به چالش کشیدن وضعیت موجود

یک wta تعهد به 50-50 تقسیم جنسیتی در جعبه تفسیر شده است به دنبال دستاوردهای تجاری. علاوه بر این از صدای زنان و نمایش شامل یک رتبه بندی در پرش کلید AFL شهرهای ملبورن و آدلاید و پرت.

در اوایل سال 2020 ورزشی استرالیا با بودجه یک کارگاه آموزشی دو روزه با هدف در ورزشکاران حرفه ای زن برای ساخت خود را پخش کنید مهارت های خود را.

راگبی 7s بازیکن Alicia لوکاس توضیح داد که “یک راه بسیار خوبی برای فشار صدای زن در ورزش”. راگبی استرالیا سر از زنان راگبی و راگبی مشارکت Jilly کالینز گفت:

این است که در واقع تغییر چهره چه ورزشی تفسیر به نظر می رسد شبیه به طعم های مختلف و گزینه های تخصص.

مردمی عمل بیشتر به چالش کشیدن وضع موجود. بیرونی خلوتگاه پادکست این است که تمام ماده پایی فن پنل ساخته شده است که فوری سرفصل خواستار نظرات موهن در مورد ورزشکاران و روزنامه نگاران. آنها شده اند بخشی از این فشار به تماس جنسیتی زبان در ورزش است.

در این هفته های سطحی webisode جدید نشان می دهد همه در عرضه با میزبان سامانتا خط و اما مسابقه با بهره گیری از یک بازی گاه به گاه چت با فوتبالیست و بوکسور Tayla هریس.

آژیر جمعی از زنان استرالیا, ورزش طرفداران سازندگان محتوا و طرفداران با استفاده از دانش خود را به بالا بردن صدای زنان.

این طرح در کنار آنچه به نظر می رسد گسترده تر اشتها برای تنوع در ورزش پخش است که قادر می سازد طیف وسیع تری از صدای تماس و نوشتن در مورد استرالیا ، آنها ممکن است نه نشستن هنوز هم به اندازه کافی بلند به ژست برای تمبر پستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو