‘یک لبخند معنی به من بیش از یک دلار’: St Georges Terrace بی باک وداع به زندگی در خیابان

در حال حاضر پایان دادن به نزدیک به دو سال زندگی در خیابان, آقای شرلوک تجارت خواهد شد CBD برای مشغول آشپزخانه تجاری تا شمال که در آن او را دوباره زنده خواهد شد کار خود را به عنوان یک آشپز حرفه ای.

“من استفاده می شود به یک آشپز در Rottnest Island, در یکی از رستوران ها وجود دارد و من به سقوط کردن یک صخره سر برای اولین بار در حوضه” او گفت:.

“که شروع شد. من همیشه به حال یک بیت از افسردگی است که شروع از اضطراب من. من هرگز تا به حال فکر می کردم من می خواهم هر چیزی شبیه به این. من تا به حال پس از ضربه مغزی سندرم ترس از مرگ و اضطراب و بسیاری از چیزها است. من رفتم تا به بیمارستان سه بار و آنها از من دور سه بار. در بار سوم من فرستاده شد به بنتلی بیمارستان. این بود که شروع من بی خانمانی.”

برای ماه آقای شرلوک رفت از پناهگاه به پناهگاه, در حال خواب, خشن همراه St Georges Terrace و در ساوت پرث و التماس برای غذا و جیب خود را تغییر دهید.

سپس او شروع به ساخت خود را نشانه.

Commuters walk past a sign on their way to work.

مسافران پیاده روی گذشته یک نشانه در راه خود را به کار می کنند. اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

“وقتی که من آغاز شده بودم “گرسنه و بی خانمان’ اما پس از آن من کار می کرد من می تواند تقریبا نوشتن چیزی بر روی کارت من و من قصد دارم برای به دست آوردن یک دلار از آنجا که بسیاری از مردم نمی خواهد درگیر,” او گفت:.

“آنها پرتاب پول شما آنها فقط می خواهید به خلاص شدن از شر شما چون هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از قضاوت. من چیزی که من می خواهم به اطراف خودم توسط مردم من می خواهم به تقلید توسط مردم خوب. من فکر می کنم که مردم را خوشحال ؟ بنابراین من شروع به انجام کارت من و هر چه در قلب من من فقط با قرار دادن بر روی یک تکه کاغذ. اگر من یک دلار من یک دلار دریافت کنید. آن بوده است هرگز در مورد پول است.

“هنگامی که coronavirus آمد همه رفتن به سوپر مارکت من تا به حال یک کارت است که گفت:” خوب بود به من من می دانم که در آن همه کاغذ توالت فقط برای خنداندن.”

آیات او را اغلب با پیام مانند “امروز مثل شما زیبا” و “من یک دین جدید آن را به نام عشق” را تبدیل به یک دید مشترک برای مسافران و گذشته از آوردن لبخند به عبور, چهره ها, نشانه ها نیز کمک کرده اند آقای شرلوک نگه داشتن اضطراب خود در خلیج.

“به کسانی که لبخند به من کمک می کند و من می توانید ببینید که آن را کمک می کند تا بسیاری از مردم,” او گفت:.

“یک لبخند معنی به من بیش از یک دلار است. آن را پر می کند قلب من با عشق. من احساس می کنم من نیاز به فقط به مردم پیام امید چون که واقعا مهم است. بدون امید تو هیچ چیز نیست.”

آقای شرلوک دارای دلایل برای امیدوار بود. برای چند هفته گذشته او شده است زندگی در یک گرم ریخته تا به حال برای دریافت کمک به یک پاسپورت و یک حساب بانکی و امن است یک کار به عنوان یک آشپز است.

جمعه نیز مشخص شده نهایی خود را از روی لئامت دادن در تراس که در آن او گفت که او تا به حال دریافت عشق بیشتر از هر جای دیگری در زندگی خود را.

Simon Sherlock sitting along St Georges Terrace.

سیمون شرلوک نشسته همراه St Georges Terrace. اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

“من هرگز افراد با تجربه عشق من چه کسی هستم من هرگز تجربه بسیار, عشق,” او گفت:.

“بیش از کریسمس من 14 کریسمس کارت من تا به حال بابا نوئل آمد به دیدار من و پول من که من استفاده می شود به اقامت کردن خیابان ها برای چند روز و به چند دلار دور به دیگران است.

“شما می تواند سرشار از زندگی شما می تواند سرشار از پول است.”

آقای شرلوک سرشار از سابق است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de