یک دادگاه در می یابد که هیدروکسی کلروکین موثر است برای درمان coronavirus

در روز شنبه غذا و دارو تایید استفاده از دو ضد مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين برای اورژانس استفاده برای درمان COVID-19. مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “تغییر بازی” برای COVID-19.

اما مطالعه فقط منتشر شده در یک مجله پزشکی فراهم می کند شواهد جدید که هیدروکسی کلروکین به نظر نمی رسد برای کمک به سیستم ایمنی بدن روشن coronavirus از بدن است. مطالعه می آید بر روی پاشنه از دو نفر دیگر یکی در فرانسه و دیگری در چین – که گزارش شده برخی از مزایای در ترکیب هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین برای COVID-19 بیماران که علایم شدید از ویروس.

من شیمی دارویی که دارای تخصصی در کشف و توسعه داروهای ضد ویروسی برای 30 سال گذشته و من شده اند به طور فعال مشغول به کار در coronaviruses گذشته هفت. من در میان تعدادی از محققان که نگران آن است که این دارو داده شده است بیش از حد از یک اولویت بالا و قبل از وجود شواهد کافی برای نشان دادن این است که در واقع موثر است.

در حال حاضر وجود دارد دیگر مطالعات بالینی نشان دادند که حاکی از آن است که موثر در برابر COVID-19 و همچنین چندین ویروس های دیگر. و مهمتر از آن می تواند عوارض جانبی خطرناک و همچنین به عنوان دادن به مردم امید کاذب. دومی منجر به گسترده کمبود هیدروکسی کلروکین برای بیمارانی که نیاز به آن برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید نشانه ای که برای آن در اصل تایید شده است.

این ایده که ترکیبی از هیدروکسی کلروکین با یک آنتی بیوتیک, داروی آزیترومایسین موثر بود در برابر COVID-19 به دست آورد توجه بیشتر پس از یک مطالعه منتشر شده در مارس 17. این مطالعه توصیف یک محاکمه 80 نفر انجام شده توسط Philippe Gautret در مارسی, فرانسه. اگر چه برخی از نتایج خود را به نظر می رسد تشویق همچنین باید اشاره کرد که بسیاری از بیماران خود را فقط علائم خفیف. همچنين 85 درصد از بیماران حتی نمی باید یک تب – یکی از عمده نشانه های ثبتشده از این ویروس در نتیجه نشان می دهد که این بیماران به احتمال زیاد می توانست به طور طبیعی پاک virus بدون هیچ گونه مداخله.

در مطالعه دیگری ارسال شده در medRxiv که هنوز کارشناسی دانشمندان چینی از Renmin بیمارستان از دانشگاه ووهان در ووهان چین به هیدروکسی کلروکین به بیماران مبتلا به تنها خفیف عفونت بودند که به رایگان از مسائل پزشکی و شبیه به Gautret مطالعه است. نتایج نشان داد که 31 نفر که با دریافت این دارو نشان داد کاهش علائم خود را 24 ساعت زودتر از بیماران در گروه کنترل ، علاوه بر این, ذات الریه علائم بهبود در 25 از 31 نفر در مقابل 17 از 31 در گروه کنترل ، همانطور که اشاره شد در چند تا از نظرات مرتبط با نسخ خطی وجود دارد مسائل مربوط به ترجمه مقاله نتیجه تیرگی تفسیر برخی از نتایج. این مقاله همچنین به نظر می رسد به تمرکز بیشتر بر ذات الریه از COVID-19. این مسائل ممکن است پاک کردن و یا خطاب هنگامی که کاغذ را پس از اتمام نظیر فرایند بررسی.

اما دو مطالعات دیگر نتایج متناقضی.

دوم فرانسه به رهبری ژان میشل ملینا در حال حاضر آزمایش هیدروکسی کلروکین-آزیترومایسین درمان ترکیبی در 11 نفر در Hôpital سنتلوئیس در پاریس فرانسه و نتایج کاملا متفاوت است.

مانند مارسی مطالعه ملینا دادگاه نیز در یک مطالعه مقدماتی. مولینا و همکاران با استفاده از همان دوز رژیم به عنوان Gautret. در مقابل اما به Gautret مطالعه و هشت نفر از 11 نفر شرایط بهداشتی اساسی و 10 از 11 تا به حال تب و کاملا بیمار دوز آغاز شد.

این پاریس محققان دریافتند که پس از پنج تا شش روز از درمان با هیدروکسی کلروکین (600 میلی گرم در روز برای 10 روز) و آزیترومایسین (500 میلی گرم در روز 1 و 250 میلی گرم در روز 2 تا 5) و هشت نفر از 10 نفر هنوز تست مثبت برای COVID-19. از این 10 نفر یک بیمار درگذشت دو منتقل شدند به ICU و دیگری تا به حال به حذف از درمان با توجه به عوارض جدی است.

علاوه بر این یک مطالعه مشابه در چین نیز نشان داد که هیچ تفاوت ویروسی ترخیص کالا از گمرک پس از هفت روز با یا بدون هیدروکسی کلروکین با بیماران در دادگاه. این پشتیبانی از ملینا یافته است.

بنابراین با وجود تایید اخیر این دارو برای استفاده در برابر COVID-19 پرسش باقی می ماند که به اثربخشی این درمان است. به عنوان مولینا و همکاران توجه داشته باشید: “در حال انجام کارآزمایی بالینی تصادفی با هیدروکسی کلروکین باید ارائه یک پاسخ قطعی در مورد اتهام اثربخشی این ترکیب و ارزیابی ایمنی آن است.”

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de