یک سوال را در مینوردد این Dyson Heydon امر

(Gaudron آن را باید به ذکر پاره پاره به یک “عمدا unreconstructed” Meagher برای خود در نظر است که “این بار به شدت نیاز بیشتر زنان آن را [چون] وجود دارد بسیاری از آنهایی که بد است که مردم ممکن است می گویند که زنان و … نا امید کننده از طبیعت”.)

Kiefel است که در حال حاضر رئیس دادگستری که دادگاه و چیزی است که هیچ مرد قاضی انجام داده بود قبل از او: به دنبال ایجاد اگر چه وکیل جاش Bornstein به نام “حرفه ای قانونی را پلیدترین مخفی در این کشور” – یک الگوی آزار و اذیت جنسی توسط محترم توانمند Heydon در حال حاضر 77 و بازنشسته از دادگاه درست بود.

Illustration: Simon Letch

تصویر: Simon Letchاعتباری:

پس از دریافت شکایت Kiefel بلافاصله عمل راه اندازی یک بررسی. زمانی که معلوم شد که Heydon تا به حال مورد آزار و اذیت شش همکاران Kiefel شد excoriating: اين مطالعه از “نگرانی شدید” به همه در دادگاه او افزود: “ما شرمنده که این می تواند اتفاق افتاده در دادگاه عالی استرالیا.” شرمنده.

Heydon به صراحت تکذیب کرد “هر گونه اتهام از درنده رفتار و یا نقض قانون”. در بیانیه او عذر خواهی کرد اگر “هر رفتار او باعث شده است که جرم” و اضافه کرد که این جرم شده بود “غیر عمدی و ناخواسته”.

سیدنی وکیل Dhanya مانی می گوید: او گفت: NSW دیوان عالی کشور قاضی مرد پارکر که Heydon تا به حال ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به او در سال 2018 اما هیچ چیز در مورد آن انجام شود. مانی می گوید پارکر به او اجازه بگویید Heydon به “f–k خاموش” اگر او دوباره آن را انجام داد ( اگر چه پارکر خاطره از converation به نظر می رسد متفاوت است). اگر درست است که تعهد در زن شامل مرد است. اگر یک قاضی می دانست که چرا او عمل می کنند ؟

در سال 2005 راشل پترسون-کالینز گفت Sharona Coutts همکار دادگاه عالی کاردانی که Heydon تا به حال مورد آزار و اذیت او. کاتز می گوید او به او گفت قاضی مایکل McHugh. “شما فقط واقعا من شوکه شده” McHugh گزارش پاسخ داد. کاتز می گوید: او بعد از آن به او گفت که او تا به حال صحبت با رئیس دادگستری موری Gleeson. چه ما نمی دانیم که چه اتفاقی می افتد بعدی: آیا Gleeson صحبت Heydon? شد Gleeson موظف به تماس پلیس فدرال استرالیا با توجه به جاذبه شکایت کنم ؟ وجود دارد هر گونه نوشته شده رکورد از جلسه ؟ نه Gleeson و نه McHugh به صحبت علنی در مورد این موضوع.

در حال بارگذاری

دادگاه ها به معنای وجود داشته باشد به عنوان یک بررسی بر روی قدرت و ارائه دهنده دادگستری: نه جایی برای robed, bewigged قدرتمند برای بهره برداری خود را جواب بدهد. بنابراین تغییر خواهد کرد در واقع رخ می دهد در حال حاضر در مورد یک قاضی بازنشسته? این محقق Vivienne تهم ساخته شده چند توصیه هایی است که دادگاه عالی به تصویب رسید: به منظور توسعه منابع انسانی سیاست برای همکاران ارائه آنها را با یک راهنما به بررسی القای فرآیند را روشن است که “محرمانه بودن الزامات مورد نیاز برای همکاران تنها مربوط به به کار دادگاه” (وای چقدر این باید مورد آزار قرار گرفته اند) و این که “دادگاه باید روشن به همکاران که وظایف خود را گسترش دهید به یک تعهد برای حضور در فعالیت های اجتماعی”. چه بود گم شده بود و دستورالعمل ها است که باید blindingly آشکار به قضات – فقط نمی آزار و اذیت می شود وحشت زده و یا حمله به زنان و یا شما خواهد شد. همکاران باید گفته شود نه برای رفتن به وقایع است. رک و پوست کنده قضات باید گفت نه به آزار و اذیت زنان در آن وقایع. شما می خواهم فکر می کنم, به هر حال.

تهم همچنین توصیه می شود canvassing زمان همکاران برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تجربیات خود را در دادگاه.

اهمیت این یافته و شرمندگی نمی توان دست کم گرفت. من مطالعه قانون در 1990s شد و مورد آزار و اذیت ده ها بار به عنوان یک مشاور حقوقی با قانون شرکای آن را وکلاء; هر کس بود. در واقع من نمی دانم یک زن وکیل است که نشده است مورد آزار و اذیت. آن جاسازی شده در سلسله مراتبی مرد-محور فرهنگ که در آن قضات خوب بکار بردن قدرت خارق بیش از کل مشاغل خود را proteges. و آن را تنها تغییر اگر عواقب برای آزار و اذیت و زشت حمله برای مردان در موضع قدرت نشسته قضات اخراج; SCs زده کردن.

یک نظرسنجی از 2,324 دفاع کند گرفته شد پزشکان قانونی توسط ویکتوریا خدمات حقوقی هیئت مدیره – منتشر شده در مارس – نشان داد که 61 درصد از زنان در بخش حقوقی تا به حال تجربه آزار و اذیت جنسی و 12 درصد از مردان است. اکثر عاملان بزرگتر بودند مرد و ارشد تر از خود هدف است.

در حال بارگذاری

و این: 40 درصد از حوادث آزار و اذیت جنسی بخشی از یک الگوی رفتار و 48 درصد از harasser شناخته شده بود به درگیر در حوادث مشابه. این چیزی است که مصونیت نژاد: تکرار رفتار است. آن را شعله ور اندازی و گسترش در زمینه مناسبی را بلامنازع.
این سد گیتس در حال حاضر باز هستند. دادگاه عالی فرستاده است یکی دیگر از 100 زنانی که مشغول به کار وجود دارد که Heydon نشسته بر روی نیمکت قابل ملاحظه ای گسترش پرس و جو.

خبرنگاران ژاکلین Maley و کیت McClymont هولناک شده است با داستان. وجود دارد بیشتر به آمده است. و در طول تکان دهنده, گزارش یک جست و خیز کردن از اتهام ضرب و جرح و آزار و اذیت کشش دهه است ثابت و مداوم drumbeat از یک سوال ساده: “کسانی که می دانستند و موفق به عمل می کنند؟”

سیدنی مدافع بود که یک دادگاه عالی کاردانی و چه کسی فرستاده است به تهم خود را اثبات از یک قربانی اتهامات علیه Heydon, پیامک من وقتی که این خبر را شکست: “مطمئن باشید که هر کس از هر گونه ارشد در سیدنی حقوقی جامعه می دانست همه چیز در مورد Dyson Heydon را predations. همه می دانستند حتی کسانی از ما که شد صرف عوامل در استعاری coalface. همه آنها بیش از حد می ترسم.” Bornstein می گوید: “صدها نفر” می دانستند. صدها نفر.

آن زمان برای یک حساب. در ضمن سه تا از Heydon زنان همکاران به سادگی سمت چپ قانون است. Heydon بود “عالی” قاضی گفت: وزیر سابق جان هوارد او ایستاده مرد. شرم ما هرگز نمی دانید چه عالی آن دسته از زنان شده اند.

جولیا بیرد است که شرکت میزبان از درام در ABCTV.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری