یک شال یک روز نوبت دکتر Birx به فرهنگ پاپ ستاره در COVID-19 روزانه جلسات

منگوله دار به دور گردن او و یا پیچیده در اطراف شانه او رنگ روشن روسری به نظر می رسد به تغییر تقریبا روزانه است.

تگزاس ساکن ویکتوریا Strout یکی از میلیون ها نفر که متوجه شده و ایجاد Instagram account @deborahbirxscarves چند هفته پس از این جلسات آغاز شد.

Strout که با این نسخهها کار در یک فیلم و موسیقی صدور مجوز شرکت گفت: این حساب در حال حاضر بیش از 30 ، 000 پیروان. او گفت که او امیدوار است آن را فراهم می کند یک “مغز شکستن” برای مردم در برخورد با nonstop COVID-19 پوشش و همچنین به عنوان یک مرکب جشن Dr Birx که تا به حال برجسته سه دهه زندگی حرفه ای متمرکز شده HIV/AIDS vaccine تحقیقات و بهداشت جهانی.

White House Coronavirus Response Coordinator Dr. Deborah Birx listens during the daily coronavirus task force briefing at the White House in Washington, D.C., US, April 18, 2020. Reuters

کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گوش در طول روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده, مارس 18 سال 2020 است. ایسنا

“این یک ترکیب از مردم که تحسین Dr Birx و همچنین مانند روسری” Strout گفت. “این نوع ایجاد شده خود را در جامعه کوچک است که واقعا سرگرم کننده و چیزی که اصلا انتظار آن را نداشتم.”

واشنگتن پست مد منتقد روبین گیوان گفت: هر کسی که با چنین مجموعه ای از روسری تا به حال به سرمایه گذاری برای برخی از رشته زیبایی شناسی.

“برخی از آنها را بیرون آمدن یک نوع میهن پرستی دیگران من فکر می کنم که بیشتر اهل تفریح و… به مردم یک حس است که یک شخصیت پشت resumé, پشت عناوین.”

Givhan توصیف Birx سبک به عنوان سال 1950 معاصر کلاسیک زنانه و هم کشیده. و او گفت که او ایستاده بود چرا که او در معمولی واشنگتن/فدرال از گوهر تن و یا یک دست کت و شلوار.

“این چیزی است که نشاط و می تواند شادی” گفت: Strout. “دکتر Birx این است که واقعا انجام شده که صحبت می کند به وضوح و اختصار و به طوری که آن را واقعا سرد برای دیدن مردم نوع تشخیص هر دو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de