فاصله مناسب: شما می توانید به کمک کند اما نمی stand so close to me

چگونه به تغییر رفتار خودخواهانه?

گزارش اولیه از کسانی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 شد و افراد مسن و ناتوان. نگران کننده افراد جوان خودخواهانه فرض کنیم آنها هیچ نگرانی. در میان خود, ساحل, احزاب و گردهمایی های دیگر هستند که بی مخ به فکر می کنم آنها شکست ناپذیر هستند و نمی خواهد تبدیل به مثبت و با تصویب آن را به دیگران ؟ نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و احتکار لوازم نشان دهنده یک فرهنگ است که همه چیز در مورد “من خودم”. در حالی که دیگران ممکن است به پرداخت قیمت برای بی توجهی خود را, چگونه ما انداختنش نوع دوستی در بسیاری از افراط مردم ؟

Debb Schmetzer W درخت

پایین آمدن سخت بر ستمكاران

مقامات انتظار است که مردم را از خود جدا و بدون تحمیل سفت مجازات است ساده لوحی در افراطی است. اعمال جریمه و اگر کسانی که وقیحانه نادیده گرفتن این مقررات هستند قادر به به طور مستقیم متصل به کسی مرگ و میر ناشی از این ویروس در آنها اتهام قتل شبه عمد. که خواهد شد و سپس تغییر رفتار خود را.

بری استون Balnarring

دولت باید با استفاده از همه نوع از تجربه و تخصص

اگر رفتار کلیدی برای مسطح منحنی کارشناسان در عوامل انسانی و اصلاح رفتار انسان بخشی از تیم از کارشناسان مشاوره به دولت در بالاترین سطح است ؟ آن است که یک چیز به ویژگی های دانش پزشکی آن است که کاملا یک چیز دیگر به دانش در مورد چگونه به تغییر رفتار انسان برای رسیدن به یک نتیجه مورد نظر که به سود جامعه است.

جوانا Wriedt, Eaglemont

فقط فکر می کنم در عرف عام راه

من و خانواده ام در بازگشت از یک سفر خارج از کشور در مارس 18, ورود در فرودگاه سیدنی; سپس ما را در یک اتوبوس برای رفتن به ترمینال داخلی به خانه سفر به ملبورن است. در هنگام ورود ما گرفته شد خانه توسط پسر ما به خود منزوی. در این فرایند ما با استفاده از حس مشترک و مسئولیت خود. ما نگه داشته ما فاصله در صف. در خانه ما شده اند قادر به دسترسی آنلاین سوپرمارکت تحویل بارگذاری می خورد و دوستان کمک به رها کردن همه چیز ما در مقابل ایوان. من همسایه برش چمن در طبیعت من نوار به عنوان یک عمل محبت. ما همه به خوبی و نگه داشتن عاقل در انزوا. این ما هستیم که باید برای تغییر در این زمان نامشخص و همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده از طریق اینترنت.

مارگارت Forster Aberfeldie

هر کمی شمارش

در طول یک سفر به یک سوپرمارکت های محلی ما شاهد یک نشانه در جبهه نشان می دهد ما باید با استفاده از دست sanitiser ارائه شده قبل از ورود. OK, علائم کامل برای گرفتن این احتیاط. در حالی که در خارج از انتظار بعد من دیدم دو نفر از کارکنان جمع آوری چرخ دستی و پس از تامین امنیت آنها وارد سوپر مارکت. یک راست رفت به پرداخت خدمت مشتریان و دیگر ناپدید شد به راهرو هیچ sanitising رخ داده است. چه نقطه ای از این قوانین اگر مردم نمی دانند اهمیت پیوستن به آنها را در حتی کوچکترین نمونه?

جان پین, Kew شرق

فروم

شرم همه آنها را

فقط به عنوان یک لیست از دریافت کنندگان برای روز استرالیا افتخاری منتشر شده است در این سن در استرالیا روز می توانید نام تمام خود جذب (و من استفاده از کلمه عمدا), احمق افرادی که رفتند به ما سواحل نیز منتشر شود. اگر توسل به عقل سلیم خود و نجابت رایج کار نمی کند, پس شاید بشود آنها خواهد شد.

شارون هریس Motel

خودآزمایی مورد نیاز

هنوز هم بیش از حد بسیاری از مردم در حال گرفتن پیام. من به تماشای در وحشت به عنوان یک زن در سوپر مارکت من برداشت و مورد بررسی حداقل یک دوجین سر از کلم بروکلی و قرار دادن آنها را از نزدیک به صورت او. لطفا فقط آنچه شما می خواهید و نه بررسی تولید و یا هر محصول دیگر. چگونه ما دریافت پیام است ؟

آن Maki Alphington

این سرویس ؟

به Telstra تعطیل است ؟ یک هفته پیش من از دست رفته من اینترنت و تلفن ثابت. تماس Telstra شد و گفت: این امر می تواند ثابت تا پایان هفته. آخرین توصیه من دریافت یک متن می گویند همه مشغول به کار بود و اگر آن را به تماس بگیرید. آن را ثابت و من خواستار محاکمه چندین بار. من زنگ زد در ساعات کسب و کار شد و گفت: این مرکز بسته شد. رو از طریق یک بار و پس از انتظار برای یک ساعت قطع بود. رفت و به Telstra مغازه و گفت: “هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهد.” سعی پشتیبانی آنلاین و گفته شد برای تماس با این مرکز.

من از کارگران بهداشت و درمان و مادر مسن در یک خانه, بنابراین من باید بیش از اندازه کافی استرس و بدون Telstra مسائل. اگر من یک مشکل با تلفن همراه من نمی توان تصمیم گرفت که یک موضوع جدی است.

لیندا جارویس شمالی Balwyn

ارزش های جامعه

مطمئنا زمان آن رسیده است برای گرفتن جدی در مورد کار های. یک دانشگاه کمبریج مجله علوم اجتماعی و پزشکی به این نتیجه میرسد که در حال حرکت از بیکاری به پرداخت کار به هشت ساعت در هفته باعث کاهش خطر ابتلا به مشکلات روحی و روانی به طور متوسط 30 درصد است. بهبود پس از آن مقدار است که تنها تدریجی.

این است که مطابق با تحقیقات دیگر شروع با یک پیشگام مطالعه درباره اتریش روستای Marienthal در اوایل دهه 1930 ، که گزارش وقایع چگونه سقوط ناگهانی محلی صنعت نساجی در افسردگی فرو شهر با باشگاه پر رونق و پر جنب و جوش مدنی فرهنگ به جرم بی تفاوتی و بیماری های روانی.

متخصصان بهداشت روانی به مدت طولانی درک اهمیت ساختار و ارتباط به خصوص در زمان های سخت است. در حال حاضر که ما همه سوسیالیست قطعا در زمان مناسب به حرکت به یک مخلوط از تضمین حداقل درآمد برای همه و یک اشتراک پرداخت می شود کار می کنند. ممکن است رقم تبدیل مخفف ارزش جامعه به جای اینکه کد برای فردگرایی و صف پریدن در تکاپوی پیوسته برای افزایش شانس زندگی برای خود و خانواده.

جان کارمایکل زالزالک

نه چندان فوق العاده

در حال حاضر که ما در مجازی مستند تمرکز ما باید بر روی سوپر مارکت ها. مردم خود را به شوخی اگر آنها فکر می کنم این ویروس را دفع پس از رفتن به سوپر مارکت سه یا چهار بار در هفته. آن حیرت زده من وقتی دیدم کارکنان sanitising دست خود را پس از هر مشتری و مردم سرگردان در اطراف با چرخ دستی را لمس هزاران نفر از مردم دیگر.

تلفن متون باید به اطلاع شهروندان به شستن دست های خود را قبل و بعد از سوپرمارکت بازدیدکننده داشته است, با استفاده از دستکش برای نگهداری به چرخ دستی و رفتن بیش از دو بار در هفته.

لوکاس Lewit-مندس, Kew

روز قربانی

با احتمال کمبود منابع پزشکی چرا باید افراد مسن قربانی شود به نفع بزرگسالان جوان که موفق به اطاعت از دستورات را به خود منزوی?

فرد Gower, درایسدیل

شخصیت تشکیل

با تشکر از تونی رایت برای خود حساس قطعه (“خوش شانس نسل می تواند با تشکر از هدیه علم” 28/3) به خاطر سپردن همه گیر دیگر. کسانی از ما که از دست رفته است که واکسن هنوز هم زندگی را با “کودکانه فلج”. به عنوان 20million مردم در آفریقا و افغانستان و هند و پاکستان است. ما جدا شد در زمان جنگ سهمیه بندی مواد غذایی مورد استفاده موقت استفاده از آتل و تخت تخته. باقی مانده است که به شکل شخصیت ما را به عنوان آن را کری پاکر و کیم Beazley. سخت خیره تعیین می شود.

نسل جدیدی از بازماندگان در راه است.

Fran Henke, Hasting

پرداخت قیمت

دبورا برف (“اتحاد استرالیا coronavirus پاسخ شده است بیش از حد آهسته کردن علامت؟”, 28/3) سوال سرعت استرالیا در پاسخ به کوروناویروس. برف گزارش می دهد که منجر به بیماری های عفونی کارشناسان از دانشگاه UNSW “هشدار مقامات بهداشتی در ماه ژوئن گذشته” به بحرانی پزشکی کمبود. فقط به عنوان با دانشمندان و کارشناسان آتش نشانی هشدار در مورد bushfire خطرات در مارس و زیست شناسان دریایی در ادامه به هشدار از صخره های مرجانی سفید برای پنج سال گذشته و آب و هوا دانشمندان در مورد تغییرات آب و هوایی به پنج دهه این هشدارها نادیده گرفته شد. در حال حاضر دولت می خواهد به ما بگویید که آنها در حال گوش دادن به کارشناسان”. من متاسفم, اما آنها باید گوش به کارشناسان دیگر از نئو-لیبرال اقتصاددانان که هنوز هم به نظر می رسد برای نگه داشتن گوش خود را حتی در زمان بیماری همه گیر. ما در حال پرداخت و ادامه خواهد داد به پرداخت وحشتناک قیمت.

مایکل لانگفورد Ivanhoe

همه گیر وحدت

ترحم در آن طول می کشد یک بیماری همه گیر را به کارفرمایان و کارگران با هم به سعی کنید به پیشنهادات معقول و بدون oneupmanship یا tit-for-tat مضحک ادعا و خواسته است.

ماری نش Balwyn

اخلال در افشای

این بیانیه توسط پروفسور ادوارد هولمز از دانشگاه سیدنی (“راضی رژیم کاهش یافته است توپ در واکسن: محقق”, 29/3) که یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر بود اما راضی دولتها را thethreat جدی است که بیشتر نگران کننده است.

هولمز برای اولین بار به انتشار یک توالی ژنتیکی از ویروس است که باعث COVID-19 و او هشدار داد که ما باید شروع به ساخت و آزمایش گسترده coronavirus واکسن چند وقت پیش. امیدوارم یک نتیجه از ما وحشتناک دنباله ای از رویدادها (خشکسالی bushfires و همه گیر) خواهد بود اذعان است که ما باید با گرفتن مشاوره از ما و دانشمندان به طور جدی.

لطفا نخست وزير راه اندازی کامل و شفاف سیستم ملی پژوهش های علمی و, مشاوره و پذیرش و عمل به این توصیه بنابراین ما می توانیم عمل قبل از وقایع تبدیل به فاجعه بار است.

Rob Evans, گلن جنس زنبق و سوسن

بیش از شما نمایندگان مجلس

با رهبران بزرگ کسب و کار در استرالیا ستودنی در نظر گرفتن کاهش دستمزد خود را به عنوان کارگران ایستاده بود که رهبران در مجلس انجام نشده است ؟

دایان ویلسون Belgrave

مزخرف نشان داد

برای سال در حال حاضر ائتلاف اتحاد spruiked که کوچکتر دولت بهتر اقتصاد را تابع. اقتصادی اثرات بد از coronavirus نشان داده اند این را به عنوان یک مزخرف کامل است.

فیل الکساندر, الثام

یک Trumpian توهم

متاسفانه و شاید غم انگیز آن را گرفته برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشت به نوع.

شناخته شده برای نادیده گرفتن آب و هوا علوم در برخورد با آب و اورژانس او در حال حاضر انجام می دهند همان چیزی که با توصیه های پزشکی در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن “هر کس به من گفتن آنها می خواهند به بازگشت به کار.” واقعا ؟ در حال پزشکان مشاوره او که امریکا باید به بازگشت به کار با عید پاک. و به همراه این تمایل با عید پاک تنها در خدمت به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن ناجی توهم.

نیک Toovey, بیومریس

بازنشسته ‘چیز’

من بیمار توسط زشت تصاویر در اخبار تلویزیون. My ABC مجموعه استاندارد با 7.30 تصاویر از, خاکستری, دایره چیزهای عجیب و غریب با تحمیل. دیگر ABC مجموعه نشان می دهد رنگ بنفش چیز از اندازه های مختلف است که به حرکت در اطراف صفحه نمایش به طرز مرموزی.

کانال های دیگر علاقه مند به رقابت بپردازند. رنگ های زنده. اشکال مشابه با اندازه های مختلف و متفاوت تحمیل. هدف باید bethat چیز نگاه عجیب و غریب و ترسناک است.

من می توانم تصور روشن و شش ساله پرسیدن: “مادر چه کسانی هستند که چیزهای خنده دار در تلویزیون?” چگونه بر روی زمین می تواند مادر ، “آه آنها تصاویری از coronavirus عزیزم. که جوانه که مردم بیمار در سراسر جهان است.”

پس لطفا توقف نمایش آنها در تلویزیون. آنها ترساندن من و من بزرگ مادر بزرگ. شما فقط اضافه کردن به ما وحشت و پریشانی.

Margery جوآن پایین تر Templestowe

خواستار آن را برای آنچه در آن است

ویکتوریا افسر ارشد پزشکی برت ساتون می گوید: رفتار برخی از ویکتوریایی است “تلخه”.

من نمی توانستم بیشتر موافقم. من امیدوارم که او نیز تماس از متخصصان پزشکی که در بازگشت از آمریکای جنوبی پس از اینکه در پزشکی کنوانسیون و نه رفتن به قرنطینه. با دانش خود آنها باید نام و مایه شرمساری. با همه فوق العاده medicos کار انگشتان دست خود را به استخوان برای ما این رفتار با همکاران خود کاملا بی احترامی.

همه از بازگشت از خارج از کشور مسئولیت را به انجام کار درست.

جوآن جانسون Camberwell

تعلیق رایت آف

من با مارتین دیویس (حروف 26/3). بسیاری از ما بی سر و صدا هراس کنترل سوزش همانطور که ما حرکت به عدم اطمینان از COVID-19 بیماری همه گیر. کسانی از ما با تنفسی و مشکلات قلبی مبارزه با آلودگی هوا در بهترین شرایط. اضافه شده به این خانواده ها در ساخته شده است تا محیط های شهری در حال خم کردن چوب خود را گرم کن. در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که به نگه داشتن ما هوا پاک است. سیگار دودکش ها و سوختگی آف نمی خواهد رسیدن به این.

کارینا Kanepe, Northcote را بازتوییت کرد

این شکاف بزرگ

آن را فوق العاده به تماشای گذاران که سرمایه داری بزرگترین “ism” وجود دارد که به نوبه خود به سوسیالیسم زمانی که اقتصاد مخازن.

بروس مک میلان Grovedale

و یک چیز دیگر

همه گیر

نورمن قو به صورت PM – اطلاع صمیمی و موجز مستقیم اطمینان و غیر سیاسی.

Lindy هربرت گلن جنس زنبق و سوسن

شنبه شب در سنت کیلدا وجود دارد بیشتر نوشیدن و رقص از فاصله.

برایان فریزر, St Kilda

از Cool Hand Luke: “آنچه ما در اینجا این است که یک شکست برای برقراری ارتباط است. برخی از مردان شما فقط نمی تواند برسد.” ماشه در حال حاضر, Daniel Andrews, لطفا.

مایک Keating, نیوبرانزویک

من توجه داشته باشید از تصویب این مدت covidiots. من صمیمانه امیدوارم که این مردم احمق هستند covignorant.

فیل کوین ویلیامزتاون

“ما همه در این با هم”: کلمات من را دیده اند در روزنامه ها هر روز پس از این مستند با توجه به کروناویروس آغاز شد. واقعا ؟ تعداد دفعات مشاهده نیست در آن.

شارون Jensen Neerim South

مسکونی بازار را ببینید یک تغییر قابل توجهی در زمانی که همه کسانی که کوتاه مدت Airbnb نوع خواص ناگهان در دسترس است. صاحبخانه با دراز مدت ساکنان امر می تواند عاقلانه برای چسبیدن به آنها را.

جان Simmonds Collingwood

ویکتوریا و نیو سات ویلز premiers هر دو به تقدیر می شود در راه آنها منجر کشورهای خود را برای اولین بار با bushfires و در حال حاضر COVID-19. استرالیا نیاز به رهبری, نه preachership.

Daniela گلدی کمپردون

فقط تماشا چهار Bunnings کارکنان ایستاده نزدیک به هم و بحث در مورد که در آن برای قرار دادن فاصله فیزیکی از موانع.

Lisa James Mernda

در یک زمان از فاصله فیزیکی آن نیست شرم آور است که ما دیگر درایو در سینما?

فیلیپ Schemnitz, St Kilda

آسپن شکست مفتضحانه تقویت این دیدگاه که در اکثر موارد ثروت امتیاز و مسئولیت اجتماعی متقابلا منحصر به فرد.

برایان ویلیامز, ورمونت

پلیس باید تعقیب قانونی کسانی که عرضه یک آدرس غلط برای جلوگیری از خود انزوا دوره است. تصور کنید که چگونه بسیاری از دیگران ممکن است آنها را آلوده.

Garry Meller, Bentleigh

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de