یک ایده رمان: مجتمع شهری و روستایی شبکه های ایمنی در آفریقا در طول همه گیر

در کشورهای سراسر آفریقا و بهداشت عمومی محدودیت های اعمال شده برای مقابله با COVID-19 همه گیر انداخته اند بسیاری از مردم از کار. شهرهای در معرض خطر مرگ و گرسنگی گسترده با فروپاشی شهری درآمد و اختلال در عرضه مواد غذایی زنجیره ای. و که در آن وجود دارد دولت-اجرای برنامه های امداد رسانی, بسیاری از آنها تنها به یک بخش از مردم که از دست داده اند درآمد خود را.

بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال تجربه سریع شهرنشینی. اما این روند می تواند به طور موقت کند و یا حتی معکوس در طول جنگ داخلی یا بحران اقتصادی است. این است که با توجه به این واقعیت است که در بحران به عنوان قیمت مواد غذایی افزایش و سقوط درآمد بسیاری از مردم به نوبه خود به کشاورزی برای حمایت از خود. مهاجرت به مناطق روستایی برای دسترسی به زمین های کشاورزی فراهم می کند و در نتیجه یک نوع مهم از غیر رسمی و شبکه های ایمنی.

در عین حال یکی از چالش های منحصر به فرد از این بحران این است که محدودیت در جنبش در داخل و خارج از شهرها استفاده می شود برای جلوگیری از انتقال. برای مثال کشورهایی مانند غنا ، کنیا و نیجریه را ممنوع نفر از خروج از شهرهای بزرگ و به طور قطع بسیاری از رسمی شبکه امنیت اجتماعی در طول این زمان بحران.

اکثر دولت های آفریقایی در حال تلاش برای ارائه تسکین کافی به بیکاری مردم است. نه تنها COVID-19 اما alsohunger واقعی هستند خطرات به سلامت عمومی است. بنابراین ضروری است به منظور توسعه مهار استراتژی است که اطمینان بیشتر مردم و نه گرسنه.

بسیاری از دولت های آفریقایی فاقد مالی و اداری ظرفیت برای راه اندازی جدید در مقیاس بزرگ رسمی شبکه امنیت برنامه. اما آنها هنوز هم ممکن است قادر به اجرای برنامه های کوچک است که کمک به مردم با خیال راحت مهاجرت به بیشتر مواد غذایی-امن مناطق روستایی به طور همزمان کاهش خطر انتقال است.

چه ممکن است امن مهاجرت روستايی در برنامه نگاه مانند?

ایده اساسی ساده است: کمک به ساکنان شهری پوشش هزینه های بازگشت به ماندن با خانواده های گسترده در روستاها ارائه لوازم بهداشتی به منظور کاهش خطر عفونت در حمل و نقل و مقیاس سلامت سیستم نظارت برای گرفتن و مهار پتانسیل روستایی شیوع بیماری اولیه.

این مهم است که توجه داشته باشید که این راه حل را نمی خواهد کار را برای تمام ساکنان شهری و نه در واقع برای همه کشورهای آفریقایی. اما در برخی از اماکن و اگر به درستی انجام شود می تواند حداقل برخی از فشار باقی مانده در مناطق شهری و آن را بیشتر احتمال دارد که افرادی که باقی می ماند می تواند دریافت دیگر حمایت هدفمند.

چه امن برنامه مستلزم

وجود دارد تعدادی از ملاحظات مهم برای طراحی یک امن مهاجرت روستايی در برنامه.

اولین امن مهاجرت روستايی رویکرد است که تنها مناسب برای کشورهایی که در حال حاضر مواد غذایی مناسب سهام در مناطق روستایی است. آن دشوار خواهد بود برای دولت به مداخله در مقیاس تولید مواد غذایی برای عودت آن است که اگر نه در حال حاضر کافی است. و تشویق مردم به مهاجرت به مناطق که به احتمال زیاد به تحت تاثیر خشکسالی سیل و یا ملخ تنها آن را مشکل تر برای ارائه کمک به آنها را به بعد اگر برداشت خود را نتواند.

دوم مردم نیز باید تنها بود تشویق به در نظر گرفتن مهاجرت اگر آنها یک خانواده گسترده پشتیبانی شبکه در حال حاضر در دسترس در یک منطقه روستایی. به این ترتیب خانواده می تواند کمک به تامین مسکن و دسترسی به زمین های کشاورزی برای عودت کننده گان. اگر مردم سفر به یک منطقه روستایی فاقد محل اقامت و یا دسترسی به زمین, این می تواند ایجاد فقر روستایی بحران است.

آن را امکان پذیر برای دولت به طور مستقل بررسی کنید که آیا مردم محل را برای اقامت در یک منطقه روستایی اگر آنها می خواهم به مهاجرت می کنند. اما یک راه برای رسیدگی به این موضوع است که دولت با ارائه تنها یارانه برای پوشش هزینه های یک طرفه بلیط اتوبوس. این کار باعث تشویق مردم به سفر تنها اگر آنها باور دارند که آنها می توانید پیدا کردن جایی برای اقامت در انتهای دیگر.

این یارانه-بلیط رویکرد اخیرا مورد مطالعه در بنگلادش البته به تشویق شهری مهاجرت به جای روستایی و قبل از همه گیر آغاز شد.

کاهش خطرات بهداشت عمومی در مناطق روستایی

امن برنامه مهاجرت نیز باید در نظر پتانسیل تجارت بین کاهش ناامنی غذایی در شهرها و افزایش خطر ابتلا به این ویروس در مناطق روستایی است. این یک تصمیم دشوار است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ راه آسان برای مقایسه شناخته شده خطر گرسنگی در شهرستانها مانند نایروبی که در آن بیش از 60 درصد از ساکنان در محلات فقیر گزارش که آنها در حال حاضر رفتن گرسنه به طور بالقوه در معرض خطر از COVID-19 شیوع بیماری در مناطق روستایی است.

اصلی وجود دارد که عوامل را در نظر بگیرید اگر آلوده اما بدون علامت شخص سفر به یک منطقه روستایی. در خصوص دسترسی به بهداشت و, بهداشت و درمان گرایش به بدتر در مناطق روستایی است که می تواند در نتیجه سریع تر انتقال. این مهم است که دولت ها را به مرحله برای به حداقل رساندن خطر انتقال. مطمئن ترین روش خواهد بود که نیاز به هر کس که می خواست به سفر به تصویب COVID-19 آزمون قبل از خروج است.

با توجه به اینکه کشورهای آفریقایی تلاش کرده اند به مقیاس آزمایش حتی برای خط مقدم سلامت کارگران بعید است که یک توده تست برنامه برای روستایی عودت می تواند سازمان یافته به سرعت به اندازه کافی.

دوم-بهترین استراتژی خواهد بود برای سازماندهی سفر ایمن برای عودت کننده گان. در سطح فردی این امر شامل ارائه آنها را با ماسک و دست sanitiser.

از حمل و نقل عمومی و چشم انداز آن اطمینان حاصل شود به طور منظم ضد عفونی انتخاب حالت های حمل و نقل و جمع آوری امتیاز به عنوان به خوبی به عنوان تنظیم حمل و نقل در اتوبوس ها به جای کاهش ظرفیت وسایل نقلیه است که اجازه می دهد تهویه کافی و دو متر فاصله بین هر مسافر. دولت همچنین می تواند ارائه به طور موقت به پوشش برخی از هزینه های شرکت های اتوبوس در حال اجرا در نیمی از ظرفیت.

افرادی که مایل به بازگشت به مناطق روستایی نیز باید با ارائه اطلاعات در مورد خطرات ناشی از انتقال و اهمیت شستن دست و phyisical فاصله.

پوسته پوسته شدن بهداشت روستایی نظارت

اخیر شیوع ابولا در غرب آفریقا و جمهوری دموکراتیک کنگو ارائه شده درس های بسیاری در مورد حاوی شیوع بیماری در مناطق روستایی است. ساختمان در دانش محلی برای مثال آنها کمک به توسعه استراتژی واقعی برای بیمار انزوا. این نیاز به یک جزء کلیدی در یک سیاست امن مهاجرت که همه عودت باید به شدت تشویق به خود منزوی برای 14 روز پس از سفر خود را.

علاوه بر تضمین این که شیوع بیماری های جدید از COVID-19 شناسایی و موجود به سرعت خواهد بود بیشتر بخش مهمی از هر گونه امن مهاجرت روستايی در طرح. برای انجام این کار, بهداشت و درمان کارگران باید ایجاد اعتماد با جوامع محلی به طوری که آنها می توانید انجام نظارت مناسب در گسترش این بیماری است. این نوع از نظارت و حمایت از ساخت می تواند در سلامت جامعه کارگری سیستم های که در حال حاضر وجود دارد در بسیاری از مناطق روستایی است.

امن مهاجرت روستايی برنامه ها را نمی توان یک جایگزین مناسب برای رسمی حمایت اجتماعی و یا برای پشتیبانی از هر دو شهری و روستایی های غذایی. بعلاوه با توجه به خطرات بالقوه بهداشتی هر برنامه مهاجرت باید سرنشین در یک مقیاس کوچک ، دولت باید مطمئن شوید که به جمع آوری منظم داده ها در امنیت غذایی و بهداشت عمومی در شرکت مناطق روستایی به منظور مطمئن شوید که برنامه در حال کار به طور موثر.

اما وجود دارد هیچ راه حل ساده برای COVID-19 بیماری همه گیر. زمان است که از ذات – برای جلوگیری از عفونت های جدید و برای جلوگیری از مردم را از رفتن گرسنه است. این فقط یک ایده است که می تواند خرید برخی از دولت های آفریقایی در صورت عدم وجود واکسن موثر برای شروع در حال توسعه بیشتر formalised حمایت از برنامه های در حالی که همه مهمتر همچنین نگه داشتن مردم از رفتن گرسنه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de