Unease رشد می کند در تبار به ایستگاه مترو میدان تایمز. Üchtelhausen مسافران نمی بارج گذشته اتلاف وقت بازدید کنندگان است. تمام وقت panhandlers باید خارج شود. هیچ موسیقی وجود دارد ؛ buskers خانه پس از دستور به پناهگاه در محل.

در حالت عادی شب در حالت عادی شما نمی ممکن است متوجه نحیف مرد بر روی پلت فرم شلوار جین خود را برگزار می شود تا توسط یک cinched کمربند. اما در این شب شما متوجه است که چهره اش کشف شده است.

“من خیلی گرسنه,” او می گوید. “آیا شما به برخی از تغییر؟”

به عنوان یک بیماری همه گیر نژادها را از طریق نیویورک به قتل برخی از 14000 نفر در این شهرستان به تنهایی همه از کوره در رفته لایه هایی از زندگی روزمره در حال دور کشیده. بی خانمان – همیشه وجود دارد اما معمولا نامرئی – در حال حاضر در حال گره زدن.

بسیاری از آنها خود را صرف شب در شبح قطار و سیستم عامل جدید سیستم مترو نیویورک پیدا کردن پناهگاه در محل رها شده و تقریبا هر کس دیگری در یک بسته به پایین شهر.

عکاس رویترز لوکاس جکسون و من تصمیم به صرف چند ساعت حلقه اطراف مترو اواخر یک شب در هفته گذشته صحبت کردن به کسانی که هیچ جای دیگری برای رفتن. ما می خواستم به دانستن چگونه آنها مقابله با خطر ابتلا به رمان coronavirus – و به همین دلیل برخی از آنها احساس امن تر وجود دارد از این شهر شلوغ پناهگاه سیستم.

ما در آغاز این سفر حدود 10 ساعت بر روی پلت فرم برای بالای شهر 1 و 2 و 3 قطار در میدان تایمز ایستگاه. در انتهای شمالی دو افسر پلیس با پوشیدن شل-اتصالات فولاد ماسک ارائه یک سلام قبل از رفتن از پله ها بالا.

ده ها مراحل را پشت lawmen های بی ثمر مرد منتظر آنها را به ترک قبل از نزدیک شدن به هر کسی که پس از رسیدن بر روی پلت فرم. کمی دورتر پایین چند نفر منتظر قطار بعدی با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر ویروس.

لحظات بعد 1 قطار می رسد. همانطور که ما سوار تا به 137th خیابان در هارلم در تقریبا خالی قطار تنها تعداد کمی از مسافران به نظر می رسد مانند آنها هیچ مقصد. بقیه نشستن چند صندلی از هم جدا; فوق ماسک خود را, چشم خود را پیگیری هر کسی در حال حرکت در اطراف خودرو به خصوص کسانی که چهره های لخت.

اما به عنوان این ساعت رشد می کند و بعد نقاب مسافران جزر دور و سخت منحنی پلاستیک مترو صندلی تبدیل به یک تخت خواب برای کسانی که بدون آنها را برای در حالی که کمی ،

“هیچ جایی برای رفتن”

ایالت نیویورک و شهر مقامات دستور داده اند هر کسی که ندارد یک “کار ضروری” به ماندن در خانه. و مردم داشته باشد. مترو ridership پایین است 93 درصد از این بیماری همه گیر آمار با توجه به حمل و نقل متروپولیتن.

“روز گذشته, من می خواهم بگویم حداقل یک سوم اگر نه نیمی از مردمی که در قطار با ماشین من به نظر می رسد به هیچ جای دیگری برای رفتن می گوید:” سارا فینبرگ موقت MTA سر در این شهر از اتوبوس و مترو. “من فکر می کنم آن را حتی starker یک شب.”

فینبرگ می گوید MTA پلیس و پلیس شهر قرار است برای متوقف کردن مردم از پخش در ماشین و یا در حال خواب, اما او اذعان می کند که اجرای ضعیف است. چه آنها تلاش کرده اند به انجام یک برنامه است که در تابستان گذشته آغاز شده است را امتحان کنید و اتصال بی خانمان سواران با خدمات است که ممکن است کمک کند هر چند تنها کسری گرفته اند تا ارائه دهد.

او می گوید: این شهر رهبری قرار دادن MTA در یک موقعیت دشوار است زیرا آن را نه به اندازه کافی محافظت بی خانمان در پناهگاه از کروناویروس که به عنوان یک نتیجه, برخی از احساس امن تر در مترو.

“محل آنها را به رفتن به کافی نیست” MTA security رئیس Patrick T. وارن می گوید از این شهر پناهگاه است.

دفتر شهردار نمی ارائه پاسخ به درخواست های متعددی برای پاسخ به MTA مقامات’ نظرات و یا شرایط در داخل شهر پناهگاه است.

همانطور که از دوشنبه, 43 نفر از این شهرستان اجرا پناهگاه سیستم مرده بود از COVID-19 با توجه به شهر و بخش خدمات اجتماعی. این سازمان گفت: 617 پناهگاه ساکنان و دیگر افراد بی خانمان – از جمله یک تعداد انگشت شماری زندگی در خیابان – تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون.

با توجه به نیویورک ائتلاف برای بی خانمان ها یک گروه حمایت در مورد 62,000 نفر در شهرستان اجرا پناهگاه در ژانویه 60 درصد بیش از 10 سال پیش.

هزاران نفر دیگر در حال زندگی در خیابان و مترو می گوید: گروه سیاست های مدیر Giselle Routhier. او می گوید: این شهرستان انجام نمی به اندازه کافی. خود را سازمان می خواهد این شهرستان به پرداخت برای مسکن بی خانمان ها در برخی از هزاران نفر از خالی کردن اتاق های هتل ها در شهرستان.

در آوریل 11, شهردار, بیل د Blasio گفت: 6,000 تخت های هتل در دسترس خواهد بود برای تک پناهگاه ساکنان این هفته است. از آن تخت 3,500 بی خانمان شدند و در حال حاضر در هتل ها زمانی که به بیماری زده و از آنجا که شیوع 1,000 پناهگاه ساکنان منتقل شده اند به هتل از جمله حدود 500 ساکنان بیمار با این بیماری DSS سخنگوی اسحاق McGinn گفت: در یک ایمیل.

او گفت: برنامه “جریان” به حرکت اضافی از 1500 سالمندان و تنها پناهگاه ساکنان به هتل.

در بیانیه این سازمان گفت: “همانطور که ما همچنان به مبارزه علیه این بی سابقه ای تهدید هر زندگی نجات می دهد و به ما امید و قدرت و تجدید انعطاف پذیری است.”

“من آرزو می کنم من تا به حال یک ماسک بیش از حد”

1 قطار می کشد به 18 ایستگاه خیابان که در آن یک جامعه کوچک از بی خانمان مردان را راه اندازی اردوگاه خود را در لباس و توشه انباشت اشیاء بدست آمده در یک طرف و فرسوده نیمکت های چوبی در وسط پلت فرم. دو صندلی روی نیمکت به عنوان یک خدمت موقت میز ناهار خوری برگزاری دو روشن ظروف پلاستیکی از سوشی های دست نخورده اپل در بالای یک براونینگ هسته ای از سوی دیگر است.

یکی از مردان جهش برای یک پریز برق در بالای یک I-پرتو ستون آنها با استفاده از برای شارژ تلفن های خود را. در آن طول می کشد او را سه جهش برای رسیدن به آن.

دورتر تا پلت فرم یک مرد نشسته در صندلی اداری تکان دهنده یک آبی پودری و مایع را در یک لیتر بطری نوشابه با بالا قطع. او می گوید: آن سفید کننده. او نمی باید زمان به بحث در مورد کوروناویروس. “من مشغول هستم,” او می گوید. “من بی خانمان. من مشغول به کار است.”

او گره سوی یک مرد بلند و باریک با تورم بینی در نزدیکی خروج. “به او صحبت کنید او به شما صحبت کنید.”

مرد مایکل می گوید: کسی که شروع به پریدن کرد او روز دیگر و شکست خود بینی. در حال حاضر او نمی تواند تنفس از طریق آن. “من نمی توانم خواب تنفس از طریق دهان من” او می گوید.

به عنوان او صحبت می کند, ثبت مترو اعلام کوپن کردن کاشی کاری دیوار: “حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله است.”

مایکل او را بالا می برد صدا و خیره در آبی ماسک یک همشهری داشتیم که ما می پوشند در حالی که مشغول به کار در خارج.

“من آرزو می کنم من تا به حال یک ماسک بیش از حد” او می گوید: تکیه در. من تعجب می کنم اگر او سوزش چشم معنی او تب.

“شاید من باید رفتن به اتاق اورژانس” او می گوید. “شاید آنها یک ماسک.”

“اگر شما ضروری کارگر در خانه بمانند.”

مایکل می گوید: او هنوز مطمئن شوید که جایی که او به صرف شب اگر چه در پس از 11 شب به او نمی باید گزینه های بسیاری دیگر از به خواب اینجا در خیابان یا در ماشین مترو.

“من نگران هستم در مورد بیماری”

در عازم شمال پلت فرم از 6 خیابان خط در مرکز راکفلر ایستگاه یک مرد نشسته در کنار یک سبد خرید پر از بطری های پلاستیکی و ظروف یک زن و شوهر از تشک و دیگر ریزه برداشت تا در طول راه او به عنوان هدایت زندگی در خیابان.

او در تلاش برای بیدار ماندن و سر خود را باب بالا و پایین تا من روش. او به نظر می رسد به شدت به طرز مشکوکی.

“در این لحظه آره من نگران هستم درباره, بیماری,” او می گوید. “اما شما می دانید چه ؟ من سعی می کنم بهترین من برای محافظت از خودم از این کوروناویروس.

“من یک کت خوب و من در اینجا این تاج ماسک.”

او را می کشد قرمز-سفید-و-مشکی شال از گردن خود و بیش از چانه اش.

“پس به این ترتیب شما می دانید که شما نمی خواهد آن را گرفتن. بسیاری از مردم در حال مرگ در پناهگاه و می گوید که شما پناهگاه بد است.”

او می گوید نام او Sylver با “Y.” او در 50s یک مهاجر از نیجریه یک عضو Ibo قبیله. او زندگی می کردند در خیابان برای 12 سال است.

من به او بگویید ما به اشتراک گذاشتن یک تاریخچه در نیجریه, جایی که من زندگی می کردند به مدت شش سال به عنوان یک پسر و سوء ظن از بین می رود.

“پس شما را در درک من شما را در درک نیجریه,” او می گوید و لبخند گسترده.

خود او می گوید: در حال جمع آوری دور انداخته گنجینه های. اما این اواخر او را خسته. و او نمی تواند تصمیم می گیرید اگر او باید در اینجا بر روی نیمکت و یا استراحت سر خود را در مترو ،

“من امیدوارم که من نمی تواند بیمار” او می افزاید: عمل کشیدن روی شال. “اما من این ماسک. گاهی اوقات من آن را قرار داده است. من قرار نیست آن را در همه زمان چون شما می دانید که این شانس را ما در زندگی است.”

چند روز قبل از این ملاقات کردم تا نزدیکی اعطای آرامگاه با پدر کلاید Kuemmerle است که خادم به بی خانمان و برای چندین دهه است. او گفت: بسیاری از پناهگاه ساکنان ترس از آلوده شدن و بعضی از آنها نقل مکان کرد و باور آنها امن تر در خیابان ها و یا در سیستم مترو.

“من فکر می کنم که برای اکثر افرادی که در خارج مانده اند خارج,” او گفت:. “و برخی از افرادی که در داخل بودند را انتخاب کرده اند به خارج بروید. و دلیل آن این است ” من نمی خواهم به زندگی می کنند در یک ظرف پتری.'”

یکی از بی خانمان های کشیش نشین مردی به نام Ajay گفت: زندگی پر تنش در پناهگاه اما او ترجیح داده آن را به زندگی در خیابان با وجود خواب در عرض سه فوت شعاع چند مرد دیگر.

“شما خواب وجود دارد, من در حال خواب, اینجا,” او گفت: در حالی که نزدیک حدود سه پا با دست خود. “و سپس شما فقط اتفاق افتاده است [سرفه] در بالا از من چه می توانم انجام دهم ؟ من فقط به نوبه خود در اطراف به نوبه خود چهره من.”

آجی گفت: او را نگه می دارد به خود اما زمانی که کسی در اتاق, سرفه, هر کس می خواهد به دانستن که در آن بود. “و این که در آن پرخاشگری در می آید” او می گوید.

“آنها همیشه تهاجمی در آن وجود دارد. این تنها راه برای زنده ماندن در پناهگاه. اما چیزی که در حال حاضر همه را به یک متخصص در چگونه شما تاج.”

و که ممکن است منجر به یک بحث بیش از چگونه شما را آلوده و یا آخرین تئوری توطئه به توضیح دهید که چه چیزی پشت این بیماری است.

“من به شما گفتن من حق هستم. شما به من گفتن شما درست است.”

و اتاق پر از فریاد مردان, او گفت:.

“چه می توانم انجام دهم؟”

سوارکاری جنوب در 1 قطار از طریق پایین منهتن لوئیس sifts از طریق دو پلاستیکی, کیسه زباله یکی خاکستری و یکی آبی. او حذف یک جفت از لباس زیر برخی از جوراب و تی شرت و مکان آنها را بر روی دو صندلی خود را به سمت راست.

لوئیس 46 می گوید: او به تازگی بی خانمان شد پس از از دست دادن شغل خود را در یک رستوران در 113th خیابان. از آن پس او را در خواب در مترو و خیابان. او مطمئن است اگر coronavirus است یک تهدید واقعی برای سلامت خود را.

“من فکر نمی کنم آن را خطرناک پس چه می توانم انجام دهم ؟” او می گوید: صحبت کردن حتی به عنوان screeching قطار غرق کردن کلمات خود را.

“این درست نیست” او می گوید: به عنوان قطار مکث در یک ایستگاه. “بسیاری از رستوران ها بسته شده است. من نمی دانم چه اتفاقی افتاد هیچ چیزی که در آن است. هر کس در رستوران است.”

او صحبت می کند قابل قبول اما انگلیسی را درک نمی کنند که چگونه می توانید به کمک. او می پرسد در مورد نزدیکی پناهگاه اما می گوید او شنیده ام آنها امن نیست.

او نمی باید یک گوشی پیدا کردم نزدیک به بی خانمان ها کمک سازمان او را به دیدار و نوشتن آدرس روی یک تکه کاغذ.

او در برابر آن را به یک مربع کوچک و tucks آن را در جیب بالا و سپس shoves لباس خود را به کیسه های پلاستیکی. او می خواهد برای رفتن به خانه و زندگی با مادر خود در شهر مکزیک اما او هیچ پول است.

“شاید در ماه دسامبر من,” او می گوید: مشتاقانه. “شاید.”

تیراندازی در R قطار

به عنوان یک روز حرکت به بعدی قطار را بیشتر و بیشتر احساس یک سرزمین بدون مرد. خشک دلتا ادرار crisscross این طبقه است. انبوهی از بطری های خالی و کاغذ کیسه های جمع آوری در گوشه و کنار. نقاشی های دیواری برچسب ها شروع کرده اند به نظر می رسد در اتومبیل های که شده است یک مشکل برای چند دهه.

نزدیک به جبهه از منهتن-محدود R قطار یک مرد با پوشیدن شلوار جین سیاه و سفید یک کرک ریش و ماسک زیر چانه اش نگاه بیش از شانه خود را.

هیچ یک از دیگر بی خانمان سواران در پشت ماشین به او پرداخت هر گونه توجه است. او تبدیل میدارد و یک سرنگ و سوزن در حال استراحت بر روی صندلی کنار او.

او آن را نگه می دارد در مقابل او خیره در آن به طور خلاصه قبل از زدن در سرنگ چند بار. او تاب به سمت چپ خود به صورت رول تا آستین سمت چپ کت خود به خوبی گذشته آرنج و به سرعت می یابد ورید.

او مراقبت می کند که من به تماشای او. ما صحبت نمی کنم.

“من مرده ام در حال حاضر”

Michelene خم در برابر سفید-کاشی دیوار تونل اتصال 2 و 3 پلت فرم به دیگر خطوط در اقیانوس اطلس خیابان ایستگاه در بروکلین. او با پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید با کلمه “عیسی” در مقابل در نقره حروف.

یک زن جوان با یک ذره طلا گل میخ بینی او مکث به Michelene گرفتن ظرف برنج سرخ شده و نیم گالن پانچ میوه قبل از عجله کردن به سمت 2 و 3 پلت فرم.

آن را حدود نیمه شب و Michelene هنوز رومینگ ایستگاه به دنبال جایی برای دراز کشیدن. ایستگاه شده است خانه خود را به مدت دو سال او می گوید:.

او درک واقعیت به نظر می رسد مانند جیوه. او می گوید: او مجبور شد در زیر زمین توسط صاحبخانه است که قفل شده است و او در داخل آپارتمان خود برای 33 روز بدون آب و به سرقت پول خود را و همه از او اسناد و مدارک حقوقی ، از جمله گذرنامه و شناسنامه.

“من استفاده می شود به خواب در قطار, اما آنها شکنجه من,” او می گوید. “آنها سعی در کشتن من در اینجا, اما من مرده در حال حاضر و خدا به من.”

هنوز هم او می گوید: او نمی نیاز به خدا حفاظت از coronavirus.

“من به ویژه خون” او توضیح می دهد. “نه هر کس این نوع خون است.”

او می گوید: خدا تصمیم خواهد گرفت

بالای زمین در میدان تایمز در پایان شب, خیابان آنقدر خالی است که شما می توانید ایستاده در وسط 7th خیابان. اما زندگی در سایه و در یک زمان مردان به نظر می رسد با یک دست.

میدان تایمز است که در آن بی خانمان و دیگر panhandlers معمولا می توانید پول به اندازه کافی برای به دست آوردن. این است که در آن گردشگران و کارگران مجبور می شوند با هم و به اندازه کافی از آنها را می توان متقاعد به بخشی با برخی تغییر و یا کوچک صورتحساب.

اما نه بیشتر, می گوید, تام, آلاباما مادری که ترجیح مترو به پناهگاه.

او می ایستد بیش از یک غذای آماده کاسه ادویه کاخون برنج و گوشت گاو با استفاده از یک مستطیل بتن bollard در 42nd Street و 7 خیابان به عنوان یک جدول.

“من نباید خوردن این” او می گوید: کاهش فشار بر روی پای راست خود را در حالی که بسته بندی خود را uneaten مواد غذایی به یک پاره کیسه های پلاستیکی. “من به نقرس است.” او winces. به عنوان یک مبتلا به نقرس من به او بگویید که من درک می کنم ناامیدی خود را به طور مداوم چکش درد.

او می گوید: خدا به شما تصمیم می گیرید اگر او جلب coronavirus.

“من باید برم. من عاشق پیدا کردن یک حمام.”

او تبدیل می شود و limps در سراسر 42nd Street سمت مترو ورودی, برگزاری خود باقی مانده با دست راست خود را و تسمه از افتادگی شلوار با چپ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو