در خبرنامه در مورد بیمه خدمات درمانی که من کاهش یافته است زمانی که انگلستان رفت و به کروناویروس مستند

پست زیر را در اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک خبرنامه رهبری صبح روز سهشنبه, مارس 24. اما آن پیشی گیرد و وقایع را به عنوان دقیق محدودیت های جدید در جنبش معرفی شدند در انگلستان آن را به عنوان به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus. ما احساس این خبرنامه به منعکس کننده که لحظه بزرگ برای کشور است. اما من مشتاق به پست اصلی با توجه به نقش مرکزی بیمه خدمات درمانی در حال حاضر در حال بازی در داستان COVID-19.

بیمه خدمات درمانی است که نزدیکترین چیز به زبان انگلیسی مردم را به یک دین است. بنابراین اظهار داشت Nigel Lawson سابق بریتانیا صدراعظم از خزانه داری تحت مارگارت تاچر. و در سال پس از, که حس ملی شور و شوق برای خدمات سلامت به نظر می رسد تنها به عمیق تر. فکر می کنم از مراسم افتتاحیه بازی های المپیک 2012 که در آن آن را به حال نقش بازیگران.

مردم اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی که هیچ تفاوتی در این مثال. در واقع برخی ممکن است استدلال می کنند که دولت تفویض نشستن و حتی نزدیک به محراب از اصول بنیادی. به عنوان با آب و یا مواد غذایی انگلیسی ها می توانید در مورد گله آن (معمولا با اشاره به زمان انتظار) اما بهشت کمک های خارجی که باید پرس و جو حرمت NHS.

و وجود دارد حقایق پشت احساس. اغلب کسانی که در بریتانیا را جلب مقایسه با بهداشت و درمان در ایالات متحده است. در نظر بگیرید برای مثال این فوق العاده بسیار شخصی قطعه های اخیر توسط نورا Groce پزشکی شناس در UCL.

فشار عمومی بیشتر در افکار خود را در مورد بیمه خدمات درمانی, و آن را نمی خواهد طولانی قبل از انگلیسی ها با دقت اشاره کردن آنچه در آن است که نگه می دارد و شعله های سوزان برای این نهاد متولد شده در سال 1948: کارکنان است.

تعجب آور پس از آن که در حال حاضر به عنوان آن می ایستد در آستانه بزرگترین چالش در تاریخ آن ملت به نظر می رسد به آن دسته از افراد است. در میان آنها Dominic ویلکینسون یک مشاور neonatologist و استاد اخلاق در دانشگاه آکسفورد. در اینجا او به تشریح فوق العاده دشوار مکالمات بهداشت و درمان کارگران با خانواده هایشان به آنها صبر – و نشان می دهد بقیه از ما نیاز به انجام همان. Movingly او به ما می گوید در مورد آنچه که ممکن است سخت ترین تصمیم گیری های او و همکارانش روبرو خواهد شد. او به ما می گوید که کاملا زمان آن رسیده است که به برنامه ریزی و فکر می کنم در مورد آنچه که می توانید و نمی توان انتظار داشت از این بیشتر تکریم از سیستم بهداشت و درمان. لطفا فراموش خواندن کلمات است.

در جای دیگر این بیماری همه گیر در ادامه به انتقام ویران در سراسر بخش ها و قاره است. برای دور کردن از پوشش از سراسر مکالمه بین المللی, خواندن سوم از ما به طور منظم به روز رسانی در این هفته نوشته شده توسط مارتین La Monica معاون سردبیر US edition. جامع جمع شبکه های پوشش در زبان انگلیسی می توان در اینجا یافت نشد.

مکالمه وجود دارد به ارائه یک استاندارد بالاتر از خبر و تحلیل و توضیح. به دنبال آن به دانش از برخی از مهمترین و آگاهانه مردم در این سیاره و به اشتراک گذاری آن با گسترده خوانندگان. آن را با هدف مقابله با اطلاعات غیر قابل اعتماد که آیا آن در گردش از طریق رسانه های اجتماعی آنلاین جدید, کانال های سیاسی بازیکنان و یا برخی از رسانه ها. وجود دارد هیچ هزینه ای به عنوان خوانده شده و یا به انتشار مجدد مطالب ما. این همه ممکن است با تشکر از پشتیبانی علمی و تخصصی نویسندگان که نوشتن مطالب; دانشگاه ارائه بودجه; و البته شما خوانندگان. آن است که غیر انتفاعی و خیریه و ما تا حد زیادی قدردانی هر گونه کمک و ساخته شده است. آنها به ما کمک به استخدام یک تیم از سردبیران که متعهد به راه اندازی و به اشتراک گذاری با کیفیت بالا نگاری توسط کارشناسان.

اگر شما می خواهم برای دریافت روزانه تجزیه و تحلیل و اخبار از کارشناسان پیوستن صدها نفر از هزاران نفر که امضا کرده ایم تا به گفتگو عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو