یک نت صفر تولید گازهای گلخانه ای در آینده فراهم می کند یک فرصت عالی برای کشاورزان

برای به اصطلاح “کشاورزی سوسیالیست” که تا زمانی که من شده اند در اطراف سیاست و کشاورزی شده است گریه کردن برای دولت به افزایش یارانه برای کشاورزان به عنوان آنها را در دیگر نقاط جهان این شانس خود را است.

ما می تواند باز کردن میلیاردها دلار از دولت و صنعت وجوه پرداخت می شود به طور مستقیم به کشاورزان برای کمک به بهبود خود را سرمایه های طبیعی خود, خاک, پوشش گیاهی و شیوه های کشاورزی –نه به ذکر است inovation و پژوهش – که به نوبه خود خواهد معکوس اثرات تغییر آب و هوا. این نیز خواهد شد و اطمینان از کالاهای ما قابل قبول به محیط زیست عاقلانه مصرف کنندگان در یک بازار رقابتی که در آن در حال حاضر 70 کشور باید متعهد به خالص صفر هدف است.

The red meat industry is committed to net zero emissions by 2030.

گوشت قرمز صنعت متعهد به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030.اعتبار:Steven Siewert

در حالی که ما در آن بیایید شروع با پایین آویزان میوه – زباله های مواد غذایی. یک سوم از تمام مواد غذایی تولید شده در استرالیا به پایان می رسد تا در حال تلف فاسد در محل های دفن زباله و انتشار گازهای گلخانه ای. اگر جهانی خوب هدر شد یک کشور این امر می تواند سومین تولید کننده پس از آمریکا و چین است. اگر ما repurposed این ضایعات و یا حتی به آن را به عقب به کشاورزان به عنوان کمپوست, ما را به یک راه طولانی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای بدون صدمه زدن به هر بخش در این فرآیند است.

کشاورزی به اندازه کافی سخت است و سخت تر شدن بیشتر با خشکسالی و طوفان شدید و غیر قابل اعتماد الگوهای آب و هوایی. در نهایت این تاثیر در امنیت غذایی این کشور است. که اثرات شما, من, کشاورزان ما و آینده ما.

یک نت صفر تولید گازهای گلخانه ای در آینده در استرالیا فراهم می کند چیزی جز فرصت برای ما کشاورزان است. و با 30 سال به وجود آوردن آنها آماده, مایل و قادر. آن را نیز درست انجام.
اعطا ما نیاز به جزئیات و نوآوری reearch و costings اما اگر ما آن را به حق ما می توانیم سرمایه گذاری بر روی فرصت ها و ترک در پشت کسانی که انجام می دهند را نابود. آینده در انتظار ما است و ما نباید ترس از آن.

Niall بلر استاد از مواد غذایی پایداری در Charles Sturt University و سابق NSW وزیر اولیه برای صنایع و معاون رهبر NSW اتباع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>