پیام خود را از کاپیتان: هر کس در خارج و فشار!

همانطور که ما حرکت از مستند نیاز به ادامه به حفظ امن فاصله اجتماعی باعث شده است تا جورج واتسون از Inverloch (Vic) به آمده تا با یک واحد جدید اجتماعی فاصله که او به نام “چمن”. “اگر افراد مواجه می شوند نمی نگه داشتن مناسب اجتماعی فاصله یک قادر خواهد بود به سادگی می گویند با صدای بلند و محکم ‘چمن خاموش!’, و همه در حال حاضر مورد نیاز خواهد بود به منظور بالا بردن هر دو دست و اصلاحات صحیح اجتماعی فاصله.”

Gary هی از الیزابت خلیج نگران است که چرا وجود دارد “یک دیوار آجری پشت شاهدان در COVID-19 پرس و جو. من به آن اعتماد خواهد بود و تنها سوالاتی که به آنها شلیک می کردند.”

Marjie ویلیامسون از Blaxland در توافق کامل با هیو عزیزم در مورد ساخت تا از تراکم در مخازن پارک هواپیما (C8). “این چنین یک نقطه اساسی که “قدرت که می شود’ فکر نمی در مورد آن؟”

آن را نه تنها سوخت در گراندد هواپیما (C8) که کردم جورج Manojlovic از Mangerton نگران است. “اگر باتری رفتن تخت من فرض آنها باید به کلاچ-آغاز شده است. اگر آن را یک A380 را احتمالا یک ایده خوب برای شروع به هل دادن قبل از مسافران دریافت فقط به روشن کردن بار کمی.”

پنج سال و نیم پیش که bowerbird ساتن ساخته شده خود را باوئر تحت زیادی azalea بوش در مقابل باغ داگ کامرون از Normanhurst. “ما لذت می برد دوستانه و ارتباط مفید بیش از آن دوره انطباق شرایط آب و هوایی پرورش فصل آشنائی مراسم و چمن زنی. دو هفته پیش آن را تمام به پایان رسید ؛ باوئر برچیده شد – حتی خم چوب تشکیل باوئر و بسیار بزرگ مجموعه ای از رنگ آبی دکوراسیون شده اند و به تدریج منتقل ترک سایت مرتب و تمیز. من خیلی ناراحت هستم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de