عمده کارت امتیازی به سلامت محیط زیست استرالیای کمتر از 1 از 10

2019 شد و در سال استرالیا مواجه با این واقعیت است که یک محیط زیست سالم است بیش از فقط یک آبشار زیبا در یک پارک ملی; فوق العاده زیبا ما می توانید بدون انجام دهد. ما نه زنده ماندن بدون هوا برای نفس کشیدن و آب نوشیدن خاک به رشد مواد غذایی و آب و هوا ما می تواند مقابله با.

هر سال ما مقایسه و تطبیق تعداد زیادی از اندازه گیری ها در مورد وضعیت محیط زیست ما: آب و هوا, اقیانوس, آتش و آب و خاک, پوشش گیاهی, فشار جمعیت و تنوع زیستی. داده ها جمع آوری شده است در بسیاری از راه های مختلف: ماهواره, میدان ایستگاه های نظر سنجی و….

ما پردازش این اطلاعات به چندین شاخص های بهداشت محیط در هر دو سطح ملی و منطقه ای سطح.

این گزارش برای سال 2019 منتشر شده امروز باعث می شود برای گریم خواندن. این نشان می دهد بدترین شرایط زیست محیطی در چند دهه شاید قرن ها و تایید این آسیب ویرانگر جهانی گرم شدن کره زمین و سوء مدیریت wreaking ما منابع طبیعی است.

اقدام فوری مورد نیاز است برای قرار دادن محیط زیست استرالیای در یک دوره به بهبود است.

محیط زیست نمرات قرمز

از لیست طولانی از شاخص های زیست محیطی ما گزارش ما با استفاده از هفت به محاسبه محیط زیست وضعیت نمره (ECS) برای هر منطقه و همچنین در سراسر کشور.

این هفت شاخص – درجه حرارت بالا, رودخانه, جریان, تالاب, سلامت خاک, پوشش گیاهی شرایط رشد شرایط و درخت پوشش انتخاب شده چرا که آنها اجازه می دهد تا یک مقایسه در برابر سال های گذشته است. در استرالیا در محیط خشک, آنها تمایل به حرکت به بالا و پایین با هم می دهد که نمره بیشتر نیرومندی. دیدن تعاملی گرافیک زیر برای پیدا کردن نمره برای منطقه شما.


محیط زیست وضعیت نمرات توسط دولت محلی منطقه و ارزش برای هر یک از هفت شاخص. دیدن اطلاعات بیشتر در www.ausenv.online.

ملی استرالیا زیست محیطی وضعیت نمره کاهش 2.3 امتیاز در سال 2019 به یک بسیار کم 0.8 از ده. این کمترین نمره از حداقل 2000 – شروع دوره است که ما باید اطلاعات دقیق.

وضعیت نمرات کاهش یافته است در هر ایالت و قلمرو. بدترین شرایط دیده می شد در قلمرو شمالی (0.2 امتیاز) نیو ساوت ولز (0.3 امتیاز) و استرالیا (0.4 امتیاز) با دومی نیز ضبط بزرگترین کاهش از سال گذشته (-5.7 امتیاز).

آنچه که بیشتر قابل توجه است که تقریبا تمام ملت وحشتناک رنج می برد شرایط محیطی در 2019. در هر صورت این تغییرات می توان به خشک شرایط گرم. تنها بخش هایی از کوئینزلند موفق به فرار از خشکسالی است.

در مقایسه با دولت های محلی مناطق بدترین شرایط رخ داده در ارمیدل و Gwydir در شمال NSW. در مقابل وینتون و تاونزویل در کوئینزلند موفق به فرار به طور کلی شرایط بد به لطف تاثیر سودمند از بالا بارندگی در اوایل سال – اگر چه همان کسانی که حوادث نیز ناشی از سیل کشتار حدود 600,000 دام است.شدید خشکسالی و گرمای شدید

بنابراین آنچه که دقیقا اتفاق افتاده در استرالیا در سال 2019 به علت گسترده مانند آسیب های زیست محیطی ؟ وجود دارد چند علت است.

در سراسر بسیاری از, استرالیا, محیط زیست بود و در حال حاضر در وضعیتی وخیم از شرایط بد در سال 2018 است. همچنین درجه حرارت سرد در اقیانوس هند با تاخیر شروع موسمی در شمال استرالیا و کاهش جریان رطوبت به بقیه قاره ایجاد و شرایط خشک است. متوسط بارندگی صرف شد 229 میلی متر در سراسر این قاره کمترین میزان در بیش از 119 سال و احتمالا طولانی تر از آن است.

گرما نیز فوق العاده است. میانگین تعداد روز بالاتر از 35°C سراسر کشور 36 درصد بیش از میانگین 19 سال قبل.

ارزش 15 شاخص های زیست محیطی در سال 2015 بیان به عنوان تغییر از میانگین 2000-2018 شرایط. شبیه به ملی-شاخص های اقتصادی-آنها ارائه خلاصه ای بلکه پنهان کردن تغییرات منطقه ای فعل و انفعالات پیچیده و دراز مدت زمینه. آنو مرکز آب و چشم انداز دینامیک

در شرق استرالیا و خشک و شرایط تحت فشار قرار دادند کشاورزان و اکوسیستم های عمیق تر به خشکسالی. در بسیاری از مناطق خشکی و کاهش حفاظت از فرسایش بادی ایجاد شده بدترین شرایط خاک در حداقل 20 سال است. عواقب شامل چندین طوفان های گرد و غبار و گسترده سرخشکیدگی از جنگل ها به ویژه در NSW.

این خشکسالی شدید نیز تحت تاثیر داخلی سیستم های آب به خصوص عزیزم
رودخانه و انشعابات آن. شهر تامین آب مخازن زد از آب رودخانه ها متوقف جریان و حرارت تبدیل شده و باقی مانده استخر به تله مرگ برای ماهی.

سایر رودخانه ها در غرب استرالیا و کوئینزلند جنوب شرقی و شمال شرقی NSW نیز شاهد بدترین جریان در 20 سال.

استرالیا تخریب محیط زیست تحت شدید خشکسالی در سال 2019. دن Peled/AAP

بی سابقه آتش سوزی

البته 2019 خواهد بود به عنوان سال سابقه bushfires. در سراسر کشور کل منطقه سوخته بود غیر معمول نیست حتی در هنگام آتش سوزی از اوایل سال 2020 گنجانده شده است. اما این تنها به دلیل آتش فعالیت بسیار کمتر از متوسط در شمال استرالیا که در آن جاری شرایط خشک چپ کمی پوشش گیاهی برای سوزاندن.

میزان آتش سوزی جنگل ها در سال گذشته بی سابقه بود اما. به عنوان پیش بینی شده به خوبی در پیشبرد tinder-جنگل های خشک در شرق استرالیا ارائه سوخت به صورت چشمگیر fire فصل است که در ماه سپتامبر آغاز شده. بین پس از آن و در اولین ماه از سال 2020 مناطق وسیع از جنگل در, New South Wales, شرقی, Victoria, جزیره کانگورو و, Australian Capital Territory رفت تا در شعله های آتش.

آتش سوزی نابود بیش از 3000 خانه و به طور مستقیم به کشته شدن 33 نفر است. به طور غیر مستقیم خطرناک ترین کیفیت هوا در حافظه ایجاد شده عمده اما ضعیف شناخته شده سلامت اثرات. آتش سوزی نیز آسیب دیده و اطمینان از تامین آب آشامیدنی.


ادامه مطلب: بله بوش استرالیا است که دوره نقاهت بعد از bushfires – اما ممکن است هرگز همان خواهد بود


این آسیب زیست محیطی نیز عمیق. آتش سوزی های خروشان از طریق اکوسیستم ضعیف اقتباس به آتش از جنگلهای انبوه گرمسیری کوئینزلند به کوهستانی پوشش گیاهی در تاسمانی و کوه های پوشیده از برف از NSW. آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها می تواند بهبود می یابند. در سراسر NSW 35 درصد از جنگلهای انبوه تبدیل شد به cinders.

در مورد 191 گونه های حیوانات و گیاهان را دیدم بیش از یک سوم از زندگی خود را در منطقه سوخته در میان آنها 52 گونه که در حال حاضر در معرض تهدید است. خوشبختانه باقی مانده است از ماقبل تاریخ Wollemi کاج و نادر مشروب قبل از خواب بلوط ذخیره شد.

حتی قبل از آتش سوزی 40 گونه های گیاهی و حیوانی اضافه شد به تهدید فهرست در سال 2019 آوردن مجموع به سال 1890. پس از آتش سوزی بیشتر گونه ها به احتمال زیاد به آن اضافه شود در سال 2020 است.

2019 شد و یک سال بی سابقه ای bushfires. Jason اوبراین/AAP

ما محکوم و در عین حال

در سال گذشته نه یک پرت و نه جدید “عادی” – آن را بدتر خواهد شد.

گلخانه غلظت گاز ادامه داد: برای افزایش سرعت در 2019 باعث دمای اتمسفر و اقیانوس ها به اوج. جمعیت استرالیا را نیز به رشد خود ادامه داد به سرعت و با آن انتشار گازهای گلخانه ای و دیگر آلودگی و ما تقاضا برای زمین برای ساخت معدن و مزرعه در.

آیا ما می خواهم به آن را بشنوند یا نه سال گذشته نشان داده یک گام دیگر تا کنون بیشتر دلتنگ آینده مگر اینکه ما را به اقدام جدی.


ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که coronavirus همه گیر می تواند ما را در مورد مقابله با تغییر آب و هوا


فعلی coronavirus همه گیر نشان می دهد که به عنوان افراد و در مجموع ما می توانید اقدام چشمگیر هنگامی که ما اذعان ضرورت یک تهدید. مقایسه پرداختن به محیط زیست کاهش هزینه کمتر در حالی که در دراز مدت هزینه های نه اقدام خواهد شد به مراتب بیشتر است.

بسیار وجود دارد که ما می توانید انجام دهید. در کوتاه مدت ما می تواند کمک به ما در اکوسیستم های طبیعی بهبود می یابند از خشکسالی و آتش سوزی. سازمان های دولتی و صاحبان زمین می تواند جمع اوری و مدیریت گونه های مهاجم در آتش-مناطق – از علف های هرز به روباه و گربه وحشی اسب و جلوگیری از آسیب رساندن به ورود در آتش-مناطق آسیب دیده.

افراد می توانند با انجام کمی خود را. ما می توانیم اهدای پول یا زمان به سازمان متعهد به کمک به اکوسیستم بهبود می یابند. ضبط آنچه شما می بینید در bushwalks برای کمک به محیط زیست و مدیران نظارت و کمک به محیط زیست بازیابی.

ضبط و آپلود آنچه شما را بر خار پیاده روی برای کمک به کارشناسان نظارت بر آتش بازیابی. دارن انگلستان/AAP

اما خسارات ناشی از تغییر آب و هوا است نه محدود به محیط های طبیعی. ما باید جدی در مورد مهار انتشار گازهای گلخانه ای. بشریت ابزار تکنولوژی و نبوغ خود را به آن را انجام دهد و استرالیا یکی از کشورهای بدترین تحت تاثیر تغییر آب و هوا باید رهبری جهان است.

فراتر از آن است که افراد همچنین می توانید یک سهم: بازیافت و استفاده مجدد به جای خرید جدید را انتخاب کنید کم انتشار و تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر و کاهش ضایعات آن می توانید صرفه جویی در پول و حتی در حال حاضر. اجازه دهید دولت ها و سیاستمداران صدای شما را بشنود. سعی کنید برای متقاعد کردن دوستان و خانواده که همه چیز نیاز به تغییر.

در دراز مدت ما باید پیدا کردن یک رابطه متعادل با جهان طبیعی درک است که خود ما بقا را در آن بستگی دارد.

گزارش کامل و وبینار در اینجا در دسترس هستند.


ادامه مطلب: بسیاری از مردم می خواهید برای کمک به طبیعت پس از bushfires – ما باید دست گرفتن لحظه ای


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im