لیتل ریچارد و شستن ظروف در یک تازی ایستگاه اتوبوس در مکن گرجستان زمانی که او نوشت: Tutti Frutti خوب Golly از دست مولی و, قد بلند. این خواننده که فوت شنبه در 87 ارسال آهنگ به عنوان دموی به تخصص و سوابق.

به زودی او با داشتن ناهار با استعداد طلایه دار رابرت “برجستگی” بلکول در New Orleans, کلوپ شبانه, جهش بر روی پیانو و بستن کمربند:

Tutti Frutti خوب کون

اگر آن اصلا مناسب نیست نیروی آن

شما می توانید چربی آن را آسان

tutti frutti خوب غنیمت است.

تماشای زرق و برق دار مجری در مورد آواز خواندن لذت مقاربت مقعدی, Blackwell می دانست که او تا به حال یک ضربه.

ثبت شعر بودند و باب روز پایین برای محافظه کار 1950s اما کمی ریچارد وحشی اوه و falsetto screeches تزریق آهنگ با پر رو روح اصلی است.

, قد بلند, سپس, Tutti Frutti از فیلم don’t Knock The Rock.

موعظه به عنوان شاهزاده خانم Lavonne

متولد ریچارد Wayne Aud و با نام مستعار برای خود کوچکی به عنوان یک کودک کوچک ریچارد یکی از 12 فرزند است. او خود را توسعه یافته کاریزماتیک و آواز و پیانو و عملکرد سبک بازی در سیاه و کلیساهای پنطیکاستی.

او پرتاب شد از خانه در سن 13 سالگی توسط پدرش که نیست مانند او بلندی صدا در موسیقی و یا لباس – پاک کردن رد خود را queerness. به عنوان یک نوجوان ریچارد انجام شده در خنیاگر نشان می دهد در سراسر جنوب آمریکا به عنوان کشیدن ملکه پرنسس Lavonne.

وی فرهمند سبک و کشیدن شخصیت خود را به نمایشگری که ریچارد با کمپ سبک است که او را قادر به تماس خود را “پادشاه و ملکه بلوز”.

مورخ Marybeth همیلتون معتقد ریچارد آمد “سیاه گی جهانی و یک سنت از کشیدن عملکرد تشکیل شده است که بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ ریتم و بلوز”. حتی زمانی که مخاطبان جوان را درک نمی کنند خود را از شعر او “ساخته کشیدن ملکه حیله گر ironies بخشی از هر سفید نوجوان soundtrack”.

او توضیح داد که آهنگ های خود را به عنوان ballads که تحت پوشش طیف وسیعی از تجارب. واژه “مولی” در Golly از دست مولی مراجعه کننده به یک مرد کارگر جنسی. , قد بلند بود در مورد یک زن و شوهر ریچارد استفاده می شود برای دیدن به عنوان یک کودک. لوسیل که در مورد یک زن impersonator.

لوسیل در سال 1957.

تهدید وضعیت موجود

ریچارد در مواجهه مخاطبان با او مطرح شعر و اتهام جنسی, صدا, جنسیت خم falsetto بالا مو و آرایش و سیاهی.

روزنامه نگار جف سبز به یاد می آورد پدر و مادرش وحشت زمانی که او در سال 1957 اولین رکورد در اینجا کمی ریچارد.

بر روی یک پس زمینه زرد یک شات از یک سیاه پوست به چهره غرق در عرق دانه های عرق به وضوح قابل مشاهده در دهان گسترده ای باز در یک rictus جنسی, شادی, مو جریان بی وقفه از سر.

در محافظه کار نواخته تفکیک شده 1950s امریکا زمانی که ازدواج میان نژادی غیر قانونی بود و همجنسگرایی جرم کمی ریچارد محبوبیت تجسم درک خطرات ناشی از نسل جدید موسیقی. وجود نگرانی های خاص است که افراد جوان می تواند تاثیر به جایگزین شیوه زندگی از جمله از طریق مخلوط کردن در سراسر خطوط از نژاد و طبقه در سالن رقص.

برای مقابله با تهدید درک شده او مطرح شده به محافظه کار سفید امریکا ریچارد کار می کرد تا خود را به عنوان پس outré بنابراین خارج وجود دارد – پانسمان به عنوان پاپ و ملکه در اجرای برنامه های مختلف – به عنوان در حال حاضر هیچ تهدید.

کمی ریچارد 1957 اولین آلبوم. ویکی پدیا/تخصص

پس از او تا به حال یک تجلی دینی در طول استرالیا تور او در زمان استراحت از موسیقی بازگشت در 1960s. این برای اولین بار بود از چند بار او را ترک rock ‘n’ roll برای خدا.

با وجود داشتن یک بار در توصیف خود را به عنوان همجنسگرا و “omnisexual” در سال های پایانی عمر خود به نام ریچارد گی ترانس و هویت “غیر طبیعی” یک موقعیت است که صدمه دیده است برخی از عجیب و غریب طرفداران.

نسل

کمی ریچارد فوری, شدید, تحویل, درام خود را falsetto او فراوان costuming و حرکت خود را زوزه درندهخویی تحت تاثیر نسل از نوازندگان و چهره های عمومی از جمله محمد علی.

هنرمندانی که مدیون عظیم بدهی های خود به تاثیر و نفوذ او عبارتند از تینا ترنر, باب دیلن, بیتلز, رولینگ استونز, باب دیلن, اوتیس مطالعه, جیمی هندریکس, James Brown, Patti Smith, Led Zeppelin التون جان, شاهزاده و بروس اسپرینگستین. اخبار زیر از مرگ هنرمندان از باب دیلن به Paul McCartney به Janelle Monáe ارسال شده در مراسم تجلیل از رسانه های اجتماعی.

در سال 1991 به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی به ریچارد به رسمیت شناخته شده با یک جایزه گرمی, دیوید بویی گفت: “بدون او من فکر می کنم خودم و نیمی از معاصران نمی تواند پخش موسیقی”.

برای نسل جوان نام خود را ممکن است به عنوان قابل تشخیص به عنوان کسانی که از همسالان خود مانند الویس پریسلی. این است که در بخشی به احتمال زیاد نتیجه Richard خود دوسوگرا رابطه با rock ‘n’ roll. اما آن را نیز در نتیجه تاثیر ترکیبی از نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و احترام سیاست است. برای برخی (از جمله خودش) او در زمان های مختلف بیش از حد عجیب و غریب بیش از حد سیاه و سفید بیش از حد زنانه بیش از حد نزدیک به شیطان است.

و در عین حال هدیه خود را دراز از طریق موسیقی در استحاله این مغایرت به یک متعالی مشترک اجازه به صورت رایگان.

به عنوان یکی 1970 مؤلف توصیف عملکرد مرحله خود را کمی ریچارد “مسحور چرا که او بازدید کیهانی اصلی, یک منبع انرژی تابشی است که از قدرت برای حل ارواح هویت”.

به عنوان ریچارد سنگ آن را: “یک-wop-bop-a-loo-bop-a-پین های شل-bam-رونق”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de