ونکوور — معترضان در سراسر کشور مسدود شده اند خطوط راه آهن و استفاده از سایر اشکال نافرمانی مدنی برای نشان دادن حمایت برای ارثی روسای مرطوب’suwet’en اول ملت و مبارزه خود را در برابر یک گاز خط لوله است.

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از اختلافات بیش از توسعه منابع طبیعی در سال های اخیر کانادا تاریخچه:

Temagami, Ont.

طولانی مدت در اعتراض به ورود در شمال شرقی سودبوری منجر به بازداشت شدند. تظاهرات شامل مردم قفل خود را به جاده ماشین آلات ساختمانی در تلاش برای جلوگیری از گسترش سنجاب قرمز ورود به جاده. محیط زیست استدلال منطقه بود به نادر ایستاده از رشد سنبه. در میان افراد دستگیر شده در یک اعتراض در سال 1989 بود باب Rae بود که رهبر مخالفان NDP در انتاریو در زمان و نشان دادن حمایت خود را برای محیط زیست و اعضای Teme-Augama Anishnabai اول کشور است.

اکا, Que.

مسلح بن بست در اکا بین Mohawks و کانادا ارتش به پایان رسید و در سپتامبر. 26, 1990 پس از 11 هفته. این درگیری تا حدی ناشی از این شهر اکا طرح به گسترش گلف در زمین Mohawks ادعا کرد. پس از شکست در جولای 11 حمله پلیس است که در آن یک افسر کشته شد Mohawks در Kahnawake رزرو جنوب مونترال مسدود مرسیه پل که متصل مونترال به آن پرجمعیت جنوب-ساحل حومه در حمایت از. مشکل بعد از فوران در نزدیکی Kahnawake رزرو مدت کوتاهی پس از حوادث در اکا زمانی که یک جمعیت از 400 به 500 خفاش-toting و سنگ اندازی Mohawk معترضان تهدید سربازان. در پایان مقامات ارتش گرفته شده بود 34 مردان, 16 زنان و شش نفر جوان را بازداشت. پس از بن بست اتاوا منصوب سلطنتی کمیسیون بومی مسائل.

Clayoquot, صدا, B. C.

بیش از 700 نفر دستگیر شدند در سال 1993 طی یک صلح آمیز سه ماه anti-ثبت اعتراض در جزیره ونکوور. آنها در اعتراض به B. C. دولت ورود به برنامه برای Clayoquot که اجازه داده اند به نوعی از ورود دو سوم از 350,000 هکتار از جنگل خانه را به برخی از کانادا بزرگترین و قدیمی ترین درختان. در جولای 15, پلیس تخمین زده می شود حدود 2000 نفر با حضور در تجمع در Tofino به شنیدن استرالیا راک گروه نفت نیمه شب انجام در حمایت از معترضان. این گروه دیدار برگزار شد, صلح سبز, کانادا. 1995, B. C. دولت گفت: clearcutting — هنگامی که دستگاه های زیادی از جنگل ها از درختان — جایگزین خواهد شد با یک شکل جدید از برداشت است که نیاز به وبلاگ نویس به ترک بیشتر درختان ایستاده است.

Ipperwash, Ont.

یک مرد کشته شد و در طول یک بن بست بیش از یک ادعا زمین توسط Chippewa معترضان خارج Ipperwash پارک استانی در دریاچه هیوران در نزدیکی لندن, Ont., در سپتامبر 1995. دادلی جورج کشته شد در درگیری با پلیس در پارک در سپتامبر. 6. زمین ادعای مورخ بازگشت بیش از 50 سال و درگیر رها پایگاه نظامی. نزدیک به سه هفته پس از تیراندازی صدها نفر از مردم تحت اشغال پایه و ده ها مطلب حاضر به ترک پارک گفت: این سایت از مقدس دفن زمین. یک افسر پلیس بود و بعد محکوم به جرم انگاری باعث مرگ شده است. بن بست توسط اعضای کتری و سنگی نقطه اول ملت به پایان رسید در سپتامبر. 13.

Gustafsen دریاچه, B. C.

مسلحانه مناقشه بین پلیس و مردم بومی اشغال خصوصی در مرتع پرورش احشام در Gustafsen دریاچه به پایان رسید و در سپتامبر. 18 سال 1995 هنگامی که یک مرد پزشکی اجازه داده شد به اردوگاه. بیست نفر دو نفر از آنها را نوجوانان شد متهم با انواع جرائم از فساد و تعرض به اقدام به قتل و سلاح جرائم. کسانی که اشغال تگزاس گفت: آن را در زمین مقدس و هرگز واگذار از بومی کنترل.

Burnt Church, N. B.

در اوایل 2000s, اولین بار سازمان ملل در نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا مجموعه تله خرچنگ خود را تحت مدیریت خود قصد دارد که منجر به یک سری از درگیری های خشونت آمیز-که مهمترین آنها در سوخته کلیسا در حال حاضر شناخته شده به عنوان Esgenoopetitj اول کشور است. بیشتر برای اولین بار سازمان ملل در Maritimes و کبک را پس از امضا و موقت ماهیگیری توافق با اتاوا اما برخی از رهبران بومی باید در مورد شکایت با سرعت از مذاکرات. در سال 2017, غیر-بومی ماهیگیران در غرب, Nova Scotia شروع به یک سری از تظاهرات مسالمت آمیز در ادارات فدرال به منظور جلب توجه به خود را ادعا می کند که یک جناح کوچک بومی ماهیگیران فروش خود جلب خارج از فصل و با استفاده از مواد غذایی خود را و تشریفاتی شیلات به عنوان پوشش.

Rexton, N. B.

چهل نفر دستگیر شدند و پس از RCMP اجرا یک دستور در Oct. 17, 2013, برای جلوگیری مردم از مسدود کردن یک ترکیب نزدیکی Rexton که در آن SWN به منابع ذخیره سازی و اکتشاف و تجهیزات. پلیس گفت که آنها کشف و ضبط اسلحه و دستگاه های منفجره دست ساز زمانی که آنها اجرا این دستور برای پایان دادن به محاصره از ترکیب. شش وسایل نقلیه پلیس به آتش کشیده شدند و پلیس در پاسخ با اسپری فلفل و اخراج beanbag-نوع گلوله برای خنثی کردن این وضعیت است. در میان کسانی که مخالف گاز شیل توسعه بود Elsipogtog اول کشور است. RCMP مسدود مسیر 134 در سپتامبر. 29 پس از اعتراض وجود دارد شروع به ریختن بر روی جاده ها است. معترضان پس از آن قطع درختان بودند که قرار داده شده در سراسر بخش دیگری از جاده مسدود کردن ورود به ترکیب. معترضان می خواستم SWN منابع برای جلوگیری لرزه ای تست و ترک این استان است. در سال 2014 دولت لیبرال در نیوبرانزویک در آورده نامحدود توقف در هيدروليكي. آن را نیز برقرار پنج شرایط اجازه می دهد fracking که شامل یک طرح مقررات و فاضلاب دفع یک فرایند برای مشاوره با سازمان ملل, حق التالیف ساختار و یک به اصطلاح اجتماعی ایران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو