به عنوان بسیاری از 1,088 شرکت های ثبت شده با بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان باید پاک نیست پرداخت تا چهارشنبه BGMEA گفت.

قبلا در این روز صدها نفر از کارگران به خیابانها در نقاط مختلف داکا بیش از پرداخت هجوم مستند تحمیل شده به سرعت گسترش شیوع کروناویروس.

آن آمد و حدود سه هفته پس از آنکه دولت اعلام کرد Tk 50 میلیارد بسته کمک مالی برای صادرات بخش عمدتا پوشاک readymade کارخانه برای پرداخت به کارگران است.

این 1,186 کارخانه هایی که پرداخت کرده اند این کارگران عمدتا شامل آنهایی که بزرگ است. BGMEA ادعا کرد که اعضای آن را به پرداخت بیش از 1.9 میلیون کارگر است که 78 درصد از بیش از 2.4 میلیون نفر است.

به طور کلی کارخانه ها پرداخت کارگران در 10 هر ماه اما با توجه به همه گیر است که مجبور به لغو دستور میلیاردها دلار سرمایه گفت: دولت که آنها را روشن پرداخت توسط Apr 16.

به عنوان صدها نفر از هزاران نفر بودند و در عین حال برای دریافت حقوق و دستمزد از ماه مارس معترضان همچنین جمع آوری و نشان داد در Savar, Gazipur و Chattogram و پلیس مجبور به مداخله برای مذاکره است.

BGMEA جمهور Rubana Huq گفت: 80 درصد از کارگران خواهد دریافت دستمزد توسط Apr 16 و بقیه توسط Apr 20 یا “چند روز بعد”.

صاحبان باید به درخواست برای وام با 2 درصد “انعام” از دولت بسته کمک مالی در Apr 20 برای پرداخت مارس, او گفت:. این مستند آغاز شده در Mar 26.

“ما سعی خواهد کرد برای دریافت آخرین مهلت ارسال درخواست معوق” Rubana گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im