بازگشت در سال 2017, من آغاز شده به طور منظم ترک دفتر من در وست تگزاس A&M دانشگاه در دره تگزاس به صحبت با دانش آموزان دبیرستانی در تگزاس تکدی. این پاییز گذشته من همان چیزی که در جنوب دشت. این دو مناطق شمالی ترین 46 شهرستان در ایالت تگزاس است.

رانندگی یک نقره SUV متعلق به دانشگاه من وارد شده و در مجموع 14000 کیلومتر در طول این دو منطقه بیش از مجموع 10 سال. من 132 بازدید مدارس با جمعیت از تمام اندازه ها.

برای مثال در جنوب دشت تور این پاییز گذشته من بازدید 66 مدارس بازه زمانی که در اندازه Lubbock بالا مدرسه که صحبت می کردم به 975 نوجوانان و سالمندان به داوسون دبیرستان جایی که من صحبت می کرد با تمام 12 دانش آموزان دبیرستانی در نهم طریق 12th نمرات.

بدون توجه به جایی که رفتم – و مهم نیست که اگر من صحبت با دانش آموزان و خانواده ها است که تا به حال بتن ریزی برای کالج و دیگران که کمتر خاص – من شنیده نگرانی در مورد هزینه های آموزش عالی است.

و پیام من و پاسخ بود که همیشه همان: “آیا قرض گرفتن پول برای حضور در وست تگزاس A&M دانشگاه (یا هر دانشگاه) برای اولین بار دو سال است. اگر شما باید قرض حضور در جامعه, کالج, اما آیا قرض گرفتن یک پنی برای کالج یا نه. پرداخت که شما برو.” و من باید اضافه شده: زندگی با پدر و مادر خود را اجاره-رایگان تا زمانی که ممکن است.

برنامه ریزی برای آینده

شما ممکن است فکر می کنم من به سادگی در یک استخدام تور برای دانشگاه که در آن من به عنوان رئیس جمهور. بله البته من امیدوار است که بازدید من کمک کرد این دانشگاه بیشتر جذاب است. من هدف اصلی نبود جذب دانش آموزان, اما کمک به آنها برای تعیین یک محدوده طرح به آنها را قادر به تبدیل شدن به آنچه که من اسمش “نجیب شهروندان” آماده به کار, شرکت, فکر می کنم و رای می دهند.

البته شما هنوز هم می تواند یک نجیب شهروند و یک مقدار زیادی از بدهی. این فقط یک مقدار زیادی سخت تر است. اگر شما در حال زین با بدهی شما کمتر قادر به کمک به جامعه حداقل از نظر مالی و یا خرید یک خانه. همانطور که من صحبت با دانش آموزان من در چند آمار برای کمک به نشان دادن نقطه.

هفتاد درصد از دانشجویان فارغ التحصیل با بدهی در سال 2019 به طور متوسط US$30,000.

برخی از این فارغ التحصیلان هنوز هم می شود پرداخت وام های دانشجویی خود را چند دهه بعد زمانی که آنها دریافت چک امنیت اجتماعی – یا به طور داوطلبانه و یا با کسانی که چک هانه. از آمریکایی ها بیش از 60 2.8 میلیون وام های دانشجویی. در حالی که 73 درصد از کسانی که در حال cosigners پرداخت برای کودکان و یا نوه بقیه دانش آموزان پرداخت خود را آموزش و پرورش وام.

علاوه بر این تعداد فزاینده ای از پیری آمریکایی کالج بدهی که آنها نمی خواهند به پرداخت قبل از مرگ.

نرخ های پیش فرض برای وام گیرندگان بیش از 65 به حدود 40 درصد به مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

پل کمک, که کمک های مالی فدرال برای کمک به دانش آموزان کم درآمد به پرداخت برای کالج, یک بار تحت پوشش 79 درصد از شهریه ها و هزینه ها در سال 1975 اما تنها تحت پوشش 29 درصد تا سال 2017 — یک سراشیبی اسلاید ناشی از افزایش هزینه ها و وام آسان.

نتایج مختلفی در قرض گرفتن

برخی مطالعات نشان می دهد وام گرفتن بازده افزایش اعتبار به دست آورده و عملکرد تحصیلی. با وجود آن منافع دیگر تحقیقات نشان می دهد که بدهی وام دانشجویی می تواند منفی و دراز مدت بر مردم از لحاظ مالی و عاطفی.

من گفت: دانش آموزان اگر آنها باید قرض هرگز به قرض گرفتن بیش از 60 درصد از پیش بینی شروع حقوق از اول کار است. این است که مطابق با آنچه که من اسمش “60% قانون” که یک دولت بالاتر سازمان آموزش و پرورش توسعه یافته به مطمئن شوید که دانش آموزان نمی قرض گرفتن بیش از درجه خود را با ارزش است.

برای مثال اگر کسی می خواست برای تدریس در تگزاس جامعه با $40,000 شروع و دستمزد آنها باید قرض گرفتن بیش از $24,000 برای رسیدن به یک مدرک لیسانس. مشابه – اگر چه بیشتر ملایم – مشاوره می توان در فوربس که خواست وام گیرندگان هرگز به قرض گرفتن بیش از آنها انتظار می رود سال اول حقوق و دستمزد. (برای اطلاعات در مورد انتظار حقوق و دستمزد برای یک کار خاص بررسی U. s. Bureau of Labor Statistics.)

در ترغیب دانش آموزان به حد بدهی های دانشجویی, من هم برجسته مسیرهای دیگر – گذشته از کالج به شریف تابعیت: ایران برنامه های صدور گواهینامه و یا کسب و کار خانوادگی.

یک وظیفه برای اطلاع رسانی

من تشخیص مسئولیت رهبری دانشگاه به اشاره به چالش هایی برای دانش آموزان و خانواده ها در هنگام قرض گرفتن برای آموزش و پرورش است. آن را دشوار است برای خانواده های با درآمد متوسط به پرداخت افزایش هزینه های تحصیل در کالج. مطلع قرض گرفتن مسئله مهم این است که برای دانش آموزان است. نیاز برجسته شده است برای دانش آموزانی که برای اولین بار در خانواده خود را به حضور در دانشگاه و ممکن است قبول این توصیه که هر گونه مدرک دانشگاهی است که ارزش هر هزینه آن. این درست نیست. و آن را ناعادلانه بار برای دانشگاه رهبری به دانش آموزان است.

اما اگر دانش آموزان قرض کالج نظر من آنها باید آگاه باشید که آنها احتمالا که به آنچه من می خواهم به تماس با یک مشکل مثلث از خیانت.

یک ضلع از مثلث نشان داده شده است توسط مقامات منتخب که همه را تشویق به رفتن به کالج.

طرف دوم توسط وام دهندگان که – به نظر من – آیا کمی برای ارزیابی توانایی فرد برای بازپرداخت وام دانشجویی. اگر یک دانش آموز قرض به ثبت نام در یک برنامه محدودیت های قرار داده شده در مقدار قرض گرفته شده بسیار بالا زمانی که فدرال و وام های خصوصی ترکیب می شوند. و آنها تمایل به درمان همه دانشگاه, درجه, و استنتاج, استخدام, فرصت های برابر است. در عین حال اشتغال بازار نشان می دهد که چنین نیست.

این طرف سوم توسط دانشگاه رهبری که – به نظر من – انجام داده است و نه به اندازه کافی به اجازه دهید دانش آموزان می دانیم که مشکلات استقراض.

یک دانش آموز بدهی است که در نهایت خود را به عهده خودش است. بدهی مسئولیت نمی خواهد ناپدید می شوند برای دانش آموز و یا برای پدر و مادر که در حال کمک به آنها را. این مسئولیت خود را بیش از حد.

فقط از 44 میلیون آمریکایی, بسیاری از آنها نمی تحصیلات تکمیلی که مدیون 1.5 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی.

تور یک تجربه یادگیری است. گزاره ارزش از آموزش عالی آمریکا در حال تغییر است. من تو را دیدم آن را در چشم 20,000 دانش آموزان در سراسر 14000 کیلومتر.

[ شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو