4 شاهزاده سعودی بازداشت شده توسط تاج شاهزاده محمد بن سلمان

شاهزاده نایف بن احمد برگزار شد, ارشد در ارتش بازداشت شده بود روز جمعه همراه با حداقل سه نفر دیگر از اعضای ارشد خانواده سلطنتی. حد کامل خلاصه همچنان نامشخص است.

تحلیلگران که به دنبال خانواده سلطنتی روز شنبه گفت که آخرین موج دستگیری پرسش در مورد اینکه آیا تاج شاهزاده محمد را به زودی به دنبال به دست گرفتن رسمی قدرت از پدرش پیری پادشاه سلمان 84.

دیگران پیشنهاد کرد که ولیعهد که تاسیس خود را به عنوان عملا فرمانروای پادشاهی به نام پدرش نگران نارضایتی در درون خانواده سلطنتی به عنوان کاهش قیمت نفت تیره و تار بودجه کشور و اقتصاد است. آنها می گویند ممکن است او دستور داده اند که خلاصه در بخشی به دلیل او می ترسید یک چالش برای قدرت خود را.

شاهزاده نایف برگزار کرده است موقعیت خود را در وزارت کشور و نظامی و یک بار به ریاست ارتش هوش با توجه به نظامی عربستان سایت. اما او به نظر نمی رسد به هر موقعیت در دولت در زمان بازداشت خود را.

او بازداشت شد و همراه با پدرش شاهزاده احمد بن عبدالعزیز که آخرین بازمانده برادر پادشاه است.

تاج و تخت شاهزاده محمد, 34, ایجاد کرده است, سابقه جسورانه و بی رحم حرکت می کند با چند رویه در تاریخ مدرن از پادشاهی است. او باعث شده است که پنج سال مداخله نظامی در یمن که یکی از بدترین فجایع انسانی بدون هیچ گونه نشانه ای از پیروزی.

FILE PHOTO: Saudi Arabia's Crown Prince Mohammed bin Salman attends the opening of the G20 leaders summit in Buenos Aires, Argentina Nov 30, 2018. REUTERS

فایل عکس: عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان در مراسم افتتاح رهبران G20 در اجلاس بوئنوس آیرس, آرژانتین Nov 30, 2018. ایسنا

او همچنین در پایین ترک خورده امتیاز و نفوذ خود را وسیع خانواده سلطنتی به منظور سفت خود را گرفتن در پادشاهی خود از جمله بازداشت صدها نفر ثروتمند شاهزادگان و تجار و بازرگانان در یک ریتز-کارلتون هتل که او repurposed به عنوان یک زندان است. او خواستار آن شدند که آنها به نوبه خود بیش از مبالغ زیادی از ثروت خود را به عنوان بخشی از آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان یک سرکوب فساد است.

در خارج از عربستان سعودی, شاهزاده بهترین و شناخته شده برای خود را در ارتباط با قتل جمال Khashoggi یک مخالف و مقاله نویس روزنامه توسط عربستان عوامل در کنسولگری عربستان در استانبول در سال 2018 است.

اما حتی برای تاج شاهزاده محمد, بازداشت عمویش شاهزاده احمد مبهوت بسیاری از تحلیلگران.

“جای تعجب است که او را به حرکت در شاهزاده احمد با پادشاه قدرت هنوز هم وجود دارد” گفت: کریستین اسمیت دیوان کيفري در عرب حوزه خلیج فارس موسسه در واشنگتن است.

موج اخیر دستگیری فرستاده است لرزش از ترس از خانواده و پرسش در مورد وضعیت پادشاه سه نفر نزدیک به خانواده خبر داد.

پادشاه عکس گرفته شده در روزهای اخیر جلسه ای با بازدید وزیر خارجه بریتانیا. یک پزشک با روابط به عربستان در بیمارستان است که در درمان بسیاری از royals گفت: بیمارستان دریافت کرده بود هیچ کلمه ای که شاه بد بود.

شاهزاده احمد ظاهر شده بود برای یک زمان کوتاه در پاییز سال 2018 به یک رقیب بالقوه برای ولیعهد. اما شاهزاده احمد به سرعت انکار چنین ایده ها و وضعیت خود را به عنوان یک برادر پادشاه بود و به نظر می رسد تا به حال به او را یک درجه خاصی از ایمنی از خشم برادرزاده اش شاهزاده محمد.

او با اینحال بازداشت شده در جمعه روز پس از او تا به حال بازگشت از یک شاهین شکار سفر خارج از کشور. پسرش شاهزاده نایف بن احمد بود که با او در آن زمان یک فرد نزدیک به خانواده خبر داد.

شاهزاده محمد بن نایف سابق ولیعهد و وزیر کشور سابق که به روابط نزدیک به سازمان های اطلاعاتی آمریکا بود نیز بازداشت شده اند. او تا به حال به طور موثر تحت بازداشت خانگی بوده است پس از مجبور کردن او در پست قبلی با زمان ولیعهد در سال 2017.

برادر کوچکترش شاهزاده نواف بن نایف نیز گرفته توسط ماموران امنیتی است. شاهزاده احمد و شاهزاده محمد بن نایف و شاهزاده نواف بودند دستگیر و در روز جمعه با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع.

“به نظر می رسد مانند مادربورد فقط گرفتن تمام رقبا” گفت: Michael Stephens, یک محقق در موسسه سلطنتی خدمات امارات با استفاده از حروف برای تاج و تخت شاهزاده.

“این است که هر دو مورد است که پادشاه در بستر مرگ یا مادربورد فقط فکر می کند این است که زمان مناسبی برای دفن اخبار بد,” او اضافه شده است. “اما مشکل این است که پس از Khashoggi قتل اعتماد در پادشاهی عربستان سعودی بسیار پایین است و هیچ کس نمی خواهد باور رسمی روایت.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im