این عودت بودند اجازه ورود به کشور در روز دوشنبه هر چند که در ابتدا تصمیم گرفته شده است که آنها تبدیل خواهد شد دور.

پرداختن به این موضوع M Mafidur رحمان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از بنگلادش گفت: “در ابتدا ما نمی خواهید به آنها اجازه دسترسی به زمین اما پس از آن ما را تغییر تصمیم در یک درخواست ویژه از وزارت امور خارجه.”

دولت منتقل شده به بار مسافران از اروپا پس از صدها بنگلادشی در بازگشت از ایتالیا است که دست و پنجه نرم کردن با شیوع شدید این ویروس.

وزیر امور خارجه AK Abdul Karim روز شنبه اعلام کرد دو هفته تعلیق از تمام پرواز از اروپا به دلیل coronavirus. دولت نیز ممنوع ویزا در بدو ورود برای همه کشورها برای همان دوره است.

روز یکشنبه Mafidur به خبرنگاران گفت که بنگلادش را بار مسافران هوایی از تمام کشورهای اروپایی به جز بریتانیا از 12 ظهر در Mar 16 تا Mar 31.

او اضافه کرد که اگر هر یک هواپیمای مسافربری وارد بنگلادش با مسافران از هر کشور اروپایی, این امر باید آنها را در هزینه های خود را.

چرا محدودیت بودند آرام در این مناسبت Mafidur گفت: “چند بنگلادشی تا به حال ساخته شده است یک درخواست به وزارت امور خارجه به دنبال بازگشت به کشور است. وزارت در نظر گرفته این موضوع در یک بشردوستانه نور است.”

اما نه بیشتر پروازها از اروپا داده خواهد شد همان راه گریز با توجه به CAAB رئیس.

“رفتن به جلو هیچ کس اجازه خواهد داشت به نافرمانی از محدودیت. تحت هیچ شرایطی ما باید اجازه می دهد هر آینده اروپایی پرواز به زمین در بنگلادش است.”

این عودت خواهد بود به قرنطینه مرکز در Ashkona حج اردوگاه گفت: شهریار سجاد یک مقام بهداشتی در فرودگاه داکا.

“آنها را تحت آزمایش در حج اردوگاه. اگر آنها نمی, نمایش علائم این ویروس سپس آنها را به خانه فرستاد که در آن آنها را از خود جدا کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im