HANAU, GERMANY — یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله کشته و نه نفر در مکان های مختلف در فرانکفورت و حومه شبانه در حملات که به نظر میرسد انگیزه راست اعتقادات مقامات روز پنجشنبه گفت.

مسلح اولین حمله قلیان نوار مرکزی در هاناو در حدود 10 p. m. روز شنبه, کشته شدن چندین نفر قبل از رفتن حدود 2.5 کیلومتر (1.5 کیلومتر) غرب و آتش باز دوباره این ادعا بیشتر قربانیان.

شهود و نظارت ویدئوها از مظنون گریز ماشین چراغ مقامات به سرعت به خانه اش در نزدیکی صحنه حمله دوم که در آن او در بر داشت مرده نزدیکی 72 ساله گفت: پیتر Beuth وزیر کشور برای ایالت هسن.

یک وب سایت اعتقاد بر این گمان است که مورد بررسی قرار Beuth گفت.

“تجزیه و تحلیل اولیه از صفحه وب مشکوک نشان می دهد یک بیگانه, انگیزه,” او گفت:.

او گفت: دادستان فدرال گرفته اند و تحقیقات از جرم و درمان آن را به عنوان یک عمل تروریسم داخلی.

“این یک حمله ما رایگان و مسالمت آمیز جامعه” او گفت:.

برخی از قربانیان اعتقاد به ترکی و خارجی ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: کنسولگری در فرانکفورت و سفارت در برلین در تلاش بودند برای به دست آوردن اطلاعات در این حمله.

“با توجه به اطلاعات اولیه آن را یک حمله با انگیزه نژادپرستانه اما ما نیاز به منتظر (official) بیانیه ای گفت:” تلویزیون دولتی تی آر تی.

آلمان آژانس خبری dpa گزارش داد که پلیس در حال بررسی یک ویدیو مشکوک ممکن است آنلاین پست چند روز قبل از آن که او در آن جزئیات یک تئوری توطئه در مورد کودک آزاری در ایالات متحده است. صحت این ویدئو نمی تواند بلافاصله تواند تایید.

در یک سایت ثبت نام توسط شخصی با همین نام به عنوان مرد در این ویدئو Tobias R. مالک می گوید: او متولد شد و در هاناو در سال 1977 و بزرگ شده در شهر, آموزش بعد با یک بانک و تکمیل مدرک کسب و کار در سال 2007.

این حمله در میان نگرانی ها در مورد راست خشونت در آلمان است.

آنگلا مرکل صدر اعظم نام یک برنامه ریزی سفر روز شنبه به یک دانشگاه در هاله. او سخنگوی Steffen Seibert گفت که او “در حال به طور مداوم نگه داشته پهلو به پهلو از وضعیت تحقیقات در هاناو.”

هلی, سایت های مرگبار ضد یهودی حمله سال گذشته است. یک مرد ابراز ضد یهودی views تلاش به ساقه راه خود را به یک کنیسه شکست خورده و کشته شدن دو عابران قبل از اینکه دستگیر شد.

تیراندازی در هاله آمد ماه پس از کشته شدن یک منطقه ای سیاستمدار از مرکل ، مظنون به حال سابقه طولانی از نئو نازی ها فعالیت و محکومیت خشونت و جنایت.

“افکار این صبح با مردم هاناو که در میان این جنایت وحشتناک متعهد شد” Seibert گفت در توییتر. “همدردی عمیق برای خانواده های آسیب دیده که عزادار برای مرده خود را. ما امیدواریم که با کسانی که زخمی است که آنها به زودی بهبود می یابند.”

در علاوه بر این به کسانی که کشته Beuth گفت: یک نفر به طور جدی زخمی و چند نفر دیگر کمتر دچار آسیب های جدی.

افسران پلیس swarmed مرکزی, Hanau, cordoning این منطقه یکی از عکاسی به عنوان یک هلیکوپتر ماند سربار. خودرو تحت پوشش حرارتی فویل نیز می تواند دیده می شود, با شیشه شکسته در کنار آن. کارشناسان پزشکی قانونی در سفید لباس جمع آوری شواهد.

قلیان سالن مکان که در آن مردم جمع آوری به سیگار طعم توتون و تنباکو از خاورمیانه لوله های آب.

“این وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild. نماینده مجلس Katja Leikert عضو مرکل مرکز-راست حزب که نشان دهنده هاناو در پارلمان آلمان توییتی که آن را “یک وحشت واقعی سناریو برای همه ما است.”

هاناو حدود 20 کیلومتر (12 مایل) در شرق فرانکفورت. آن را در حدود 100,000 نفر است و در Hesse دولت است.

——

Geir Moulson و دیوید رو به افزایش در برلین کمک به این گزارش. Jordans گزارش از برلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو