800,000 سوریه فرار کرده اند در سه ماه

صدها نفر از هزاران نفر از مردم که عمدتا زنان و کودکان در حال تلاش برای فرار بی امان حملات هوایی در شمال غرب سوریه است. خانواده های از هم جدا شده اند. برخی از خزیدن پیش رو با ماشین. دیگران رفتن.

این یک مهاجرت مشابه در مقیاس Rohingya بحران از 2017. اما در اینجا در ادلب که در آن نیروهای دولتی در حال جنگ برای پس گرفتن شورشیان در گذشته قلمرو بسیاری از مردم در حال فرار برای سومین یا چهارمین بار.

در طول نه سال از جنگ میلیون ها نفر از مردم سوریه در بر داشت ایمنی در کشورهای دیگر — و یا در استان ادلب. ادلب بود پناه از آخرین رفت و آمد مکرر.

اما در حال حاضر هیچ کجا وجود دارد به سمت چپ بروید.

ترکیه بسته شده است مرز خود را. و به عنوان طرفدار دولت و نیروهای مارس بیشتر به ادلب شهروندان هستند به فشرده شدن فضای بین مرز و جنگ.

An internally displaced child looks out from a ten in Azaz, Syria Feb 15, 2020. REUTERS

یک آواره کودک به نظر می رسد از یک ده در Azaz سوریه Feb 15, سال 2020 است. ایسنا

ابو محمد پدر چهار و سابق دولت سرباز که پناهنده فرار کرد و با خانواده اش در سال گذشته. او تنها آنچه که او می تواند مناسب بر روی یک موتور سیکلت کوچک — برخی از پتو و 18 سال دختر قدیمی انگلیسی کتاب درسی. “ما با هیچ چیز باقی مانده است,” او گفت:.

خانواده او شده است بی خانمان چندین بار در طول جنگ حرکت دورتر و دورتر در شمال. در حال حاضر به عنوان مبارزه با نزدیک تر می شود, او در حال آماده شدن برای فرار دوباره.

آنها بخشی از مهاجرت آغاز شده است که در سال گذشته پس از سوریه و نیروهای روسی در راه اندازی یک حمله جدید در تهران برگزار می شود زمین.

آنها آمار و بیمارستان و مدارس و نانوایی. در بسیاری از مکان های مراقبت های بهداشتی است دور از دسترس. حداقل 1,700 غیرنظامیان کشته شده اند پس از حمله آغاز شد در بهار گذشته.

دولت سوریه و متحدان آن را نیز به مردم به عنوان آنها فرار کرد. اعتصاب در یک خانواده ون در هفته گذشته به کشته شدن شورشی از جمله هفت زن و فرزندان.

An internally displaced man, who fled from Idlib, rolls a cigarette as he rides on a pick up truck with belongings in Azaz, Syria Feb 15, 2020. REUTERS

یک آواره داخلی که فرار از ادلب رول سیگار به عنوان او سوار بر یک کامیون بزرگ با وسایل در Azaz سوریه Feb 15, سال 2020 است. ایسنا

برخی از افراد مجموعه ای از خانه های خود را در آتش قبل از خروج مصمم به اجازه دهید آنها را به سقوط دولت دست. “همه چیز را سوزاند. من نمی خواهم برای دیدن” نیروهای دولتی در داخل عبدالرحمن عبدو گفت: به عنوان او سوخته است.

هدف از این حملات به نظر می رسد برای روشن شدن مردم ، آن کار می کرد.

اگر ادلب سقوط رئیس جمهور سوریه بشار اسد خواهد بود نزدیک به recapturing این کشور گذشته مخالفان-برگزار خاک برای اولین بار پس از سال 2012 است.

بسیاری از مردم در حال فرار در نهایت در شرایط بد: کمپینگ در شل و ول چادر که سیل بیش از و بیش از دوباره. برخی از زندگی شده اند وجود دارد برای ماه. دیگر خانواده ها در باز و بدون سرپناه.

Internally displaced people, who fled from Idlib, ride on a pick-up truck with their belongings in Azaz, Syria Feb 15, 2020. REUTERS

آوارگان داخلی که فرار از ادلب سوار بر یک کامیون وانت با وسایل خود را در Azaz سوریه Feb 15, سال 2020 است. ایسنا

آن را نیز به تلخی سرد اغلب در زیر انجماد. یکی چادر سوخته بعد از یک خانواده آتش روشن برای گرمی قتل دو خواهر جوان. حداقل 12 نفر کشته شده اند از قرار گرفتن در معرض.

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که عظیم گسترش اردوگاه و اسکان موقت در اطراف آن منطقه بیش از سال گذشته است. اگر مبارزه ادامه می دهد صدها نفر از هزاران نفر دیگر فرار خواهد کرد.

در نزدیکی مرز ترکیه و آجر و مسکن است و در نهایت رفتن به پناهگاه یک بخش کوچک از آواره. اما این کافی نیست.

اروپا و ترکیه و لبنان و اردن — هر کس می خواهد پناهنده بحران برود و برای مردم سوریه برای بازگشت به سوریه است. اما این کشور است به طوری نابود اقتصاد خود را بسیار خراب است که مردم ممکن است در زندگی به عنوان پناهنده ، می توانید سوریه تا کنون از رفتن به خانه ؟

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو