8 نکته در چه چیزی برای گفتن به بچه های خود را در مورد کوروناویروس

تعداد موارد جدید عفونت کروناویروس در ادامه به افزایش تاثیر در حال حاضر احساس در مدارس در استرالیا. حداقل چهار بسته با توجه به دانش آموزان و کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس. اکثر مسافرت های بین المللی توسط کوئینزلند دانش آموزان نیز ممنوع است.

بنابراین مهم است برای پدر و مادر وجود داشته باشد برای فرزندان خود را به سهولت هر گونه نگرانی آنها ممکن است در مورد این ویروس و چگونگی آن می تواند آنها را تحت تاثیر قرار.

یک چیز به یاد داشته باشید که تعدادی از گزارش موارد عفونت در کودکان کم باقی مانده است: بیش از 44,000 موارد تایید شده از چین تنها 416 (کمتر از 1%) در سن نه سال یا جوانتر. هیچ مرگ و میر گزارش شده در این گروه سنی است.


ادامه مطلب: نگران فرزند خود را گرفتن coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


کودکان یا آلوده شدن کمتر و یا نمایشگاه علائم خفیف اما آنها هنوز هم ممکن است نقش مهمی در انتقال ویروس است.

بنابراین در اینجا برخی از مشاوره برای پدر و مادر برای کمک به آنها و فرزندان خود مطلع است.

1. کنترل در عدم قطعیت

جدید کروناویروس SARS-CoV-2 باعث بیماری COVID-19 که می تواند مثل یک سرماخوردگی, اما آن را نیز می تواند عوارض جدی تر. علائم عفونت عبارتند از: تب و سرفه و تنگی نفس. موارد شدید می تواند شامل ذات الریه و نارسایی کلیه و حتی مرگ شود.

گسترش SARS-CoV-2 هنوز اعلام شده است از یک بیماری همه گیر اما دولت استرالیا گفت: این عامل بر اساس آن است.

یکی از دلایلی که افراد تجربه اضطراب در طول یک بیماری همه گیر است که عدم اطمینان در مورد تاثیر آن. تحقیقات در طول سال 2009 آنفولانزای خوکی (H1N1) همه گیر یافت می شود کسانی که دچار عدم اطمینان با احتمال بیشتری به بیماری همه گیر به عنوان تهدید و این می تواند منجر به افزایش سطح اضطراب است.

یک راه برای ارائه به کودکان ما با اطمینان در زمان نامشخص است و با حقایق برای مثال گفتن آنها شواهد تا کنون نشان می دهد که کودکان کمتر احتمال دارد به تجربه علائم شدید تر از افراد مسن است.

شما همچنین می توانید به آنها کمک کند به دست آوردن یک حس کنترل آنها را با دادن استراتژی برای کمک به آنها را جلوگیری از ابتلا به ویروس.

2. تمرین خوب بهداشت

سازمان جهانی بهداشت (WHO) می گوید: ما باید کانال نگرانی ما به بهداشت خوب.

تشویق فرزندان خود را به دست خود را بشویید با آب و صابون غالبا (به خصوص پس از رفتن به توالت از یک محل عمومی و قبل و بعد از غذا خوردن).

تشویق فرزندان خود را به شستن دست های خود را اغلب.

کودکان نیز باید با استفاده از یک بافت به عطسه کردن و قرار دادن بافت در بن پس از آن.

3. مراقب باشید با رسانه های خبری

یک اسکن سریع از اخبار به ارمغان می آورد عناوین مانند “استرالیا coronavirus مرگ و میر می تواند متناسب بود بدتر از چین, متخصص هشدار می دهد”. این گزارش حتی شامل یک نمودار نشان می دهد “چگونه به احتمال زیاد شما به مرگ از Coronavirus?”

افشای کودکان به چنین گزارش های خود را افزایش می دهد ترس و اضطراب است.

وجود دارد و رابطه قوی بین آنچه که کودکان را به عنوان تهدید اطلاعات در رسانه ها و سطح خود را از ترس.

بنابراین مراقب باشید با آنچه در اخبار رسانه ها فرزندان خود را در معرض. سعی کنید برای گوش دادن و یا خواندن آن با آنها به طوری که شما وجود دارد برای هر گونه سؤال که آنها ممکن است داشته باشد.

4. اقامت با حقایق

هنگامی که پاسخ دادن به پرسش ها با استفاده از اطلاعات از سازمان جهانی بهداشت و دیگر منابع قابل اعتماد را به خودتان.

فیلتر کردن برخی از اطلاعات نادرست در اطراف جلوگیری COVID-19 (خوردن سیر با داشتن حمام آب داغ) و اطلاع خانواده خود را با اطلاعات صحیح. نمی شود کسی که می گذرد بر اطلاعات نادرست به کودکان خود و یا دیگران است.

5. صحبت در مورد احساسات خود را

آن را OK به احساس نگران است. صحبت کردن در مورد احساسات خود را از استرس می تواند کمک به شما از طریق آنها کار می کنند.

اگر شما سعی کنید به فشار از پایین احساس استرس این می تواند تاثیر بر سلامت خود را.

به عنوان پدر و مادر شما فقط مجبور به گوش دادن و شنیدن فرزند خود نگرانی. شما نمی توانید قول می دهم همه چیز در امان خواهد بود و یا خاص. اما شما می توانید آنها اطمینان می دهم که به عنوان یک خانواده شما با هم کار خواهد کرد برای مدیریت هر چه می آید تا در آینده که شما وجود دارد به گوش دادن به آنها.

6. آیا رمز عبور خود را در ترس

تحقیقات از 2009 آنفولانزای نشان داد کودکان ترس از این بیماری به طور معنی داری با پدر و مادر خود را’ ترس از این بیماری است.

این اثر از پدر و مادر عبور از روی ترس وجود دارد حتی زمانی که وجود دارد هیچ چیز به ترس. تحقیقات نشان داد اگر پدر و مادر دریافت اطلاعات منفی در مورد چیزی که بی ضرر است, آنها به احتمال زیاد به تصویب کسانی که باورهای منفی خود را به کودکان و افزایش سطح خود را از ترس.

بنابراین حتی اگر شما احساس می کنید تاکید کرد در مورد COVID-19, شما نیاز به مطمئن شوید که شما نمی تصویب این ترس به کودکان خود. آنها نشان می دهد شما در حال آرام است. نمی شود یک حامل برای ترس.

7. نگه داشتن در زندگی

از آن آسان است برای دریافت جاروب دور با وحشت در مورد آینده و آنچه که ممکن است اتفاق می افتد. اما اینکه آینده متمرکز تنها منجر به اضطراب.

کمک به کودک خود را به تمرکز در حال حاضر و آنچه که آنها انجام می دهند امروز. این همه چیز را در کنترل خود – کار سخت در مدرسه آموزش بسکتبال. ادامه روزمره خود و لذت بردن از لحظات.


ادامه مطلب: Coronavirus نگرانی می تواند باعث ضد چینی تعصب. در اینجا این است که چگونه می تواند کمک به مدارس


8. با هم کار کنند

این زمان به خودخواه اما به همکاری و حمایت از یکدیگر است.

تواند با دیگران مهربان (آیا خود را سرقت کاغذ توالت) و تشویق فرزندان خود را به نوعی به دیگران نیز هست.

کمتر خود متمرکز کمک می کند تا به کاهش استرس و به زندگی معنا و هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de