ونکوور — مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا اعلام کرد که 77 مورد جدید از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 جمعه آوردن کل استانی به 348 و بالا بردن کانادا در مجموع در سراسر کشور در سراسر 1,000 خوانده شده را علامت.

B. C. s موارد, 22 در حال حاضر در بیمارستان گفت: سلامت استان افسر دکتر بانی هنری. برخی از 10 از این موارد در بخش های مراقبت ويژه ،

علاوه بر این, برخی از ده مراقبت های بهداشتی کارگران در B. C. باید آزمایش مثبت برای COVID-19 هنری گفت.

یکی از کسانی که مراقبت های بهداشتی کارگران در Dufferin مرکز مراقبت در کوکیتلام. مقامات بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری در آن خانه مراقبت های چهارم یک در مترو ونکوور به آمار COVID-19 پیش از آن در روز جمعه است.

طی هفته گذشته, B. C. بهداشت مقامات تحمیل چشمگیر اقدامات جدید در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر و بسته شدن تمام مدارس دولتی کافه ها و باشگاه ها.

روز جمعه هنری اضافه شده به این لیست نیاز است که تمام رستوران ها در استان متوقف عامل با جدول سرویس, انتقال به بایگانی اطلاعات و تحویل مدل تنها.

در بالا از آن, هنری تازه خود را تماس های فوری, اجتماعی فاصله.

“این است که اختیاری نیست,” او گفت:. “من می خواهم به بسیار روشن است که همه نیاز به این اقدامات در حال حاضر. این است آنچه که برای محافظت از ما را برای چند هفته آینده – آن را به محافظت از خودمان آن را به محافظت از خانواده ما است.”

تعداد COVID-19 موارد ثبت شده در سراسر کانادا در حال حاضر بیش از 900.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور اندرو Weichel و Alyse Kotyk

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de