723 جدید COVID-19 موارد در ویکتوریا می تواند منعکس کننده تست بیشتر – اما رفتار احتمالا تا به چیزی برای انجام با آن را بیش از حد

ویکتوریا تا به امروز به دست آورد دیگری شوم و به رقم 723 موارد جدید COVID-19 و 13 مرگ و میر.

این است که بیش از دو برابر 295 موارد ثبت شده دیروز و مگس ها در صورت از پیشنهادات در اوایل این هفته که ویکتوریا ممکن رسیده اوج موج دوم آن.

با این سنبله می آید اعلام کرد که از 11.59 ب. ظ روز یکشنبه ماسک خواهد بود و اجباری در سراسر ویکتوریا — نه فقط در شهر ملبورن و میچل شایر — و همچنین محدودیت های جدید در تجمعات در خانه در Geelong, گشت و گذار در سواحل و را احاطه کرده است.

اما آنچه می تواند توضیح دهد که این جهش بزرگ در موارد ؟


ادامه مطلب: دو هفته به ملبورن مستند چرا COVID-19 تعداد مورد رفتن پایین ؟


بیشتر تست

اول, مهم است به یاد داشته باشید تقریبا 43,000 آزمايشات انجام شده در ویکتوریا در روز یکشنبه. این است که تقریبا دو برابر تعداد تست در بسیاری دیگر از روز.

با توجه به آن می تواند چند روز برای نتایج آزمون از طریق آمده, امروز رقم بالا می تواند حداقل تا حدودی منعکس کننده اضافی تست انجام شده در تعطیلات آخر هفته.

متاسفانه یک چند عفونت خوشه آمده اند به نور در طول هفته گذشته هر دو در مراقبت از سالمندان و در جامعه مانند محل کار.

بخشی از نتایج مثبت می تواند مربوط به مخاطب گسترده ردیابی است که رخ داده است به پیگیری این خوشه و هدفمند تست و در نتیجه در بیشتر موارد شناسایی شود.


ادامه مطلب: یک COVID-19 آزمون در ویکتوریا و هنوز هم نمی کردم نتایج خود را? در اینجا آنچه ممکن است اتفاق می افتد و چه باید بکنید


خانواده و دوستان در خانه و محل کار

صحبت های امروز صبح, ویکتوریا برتر Daniel Andrews دوباره نشان داد COVID-19 انتقال اتفاق می افتد در صمیمی تنظیمات مانند خانه های مردم.

محدودیت در بازدید کنندگان در صفحه اصلی اولین کسانی بودند که اقدامات به reimposed در آذر ماه گذشته. از 11.59 ساعت امشب, بدون بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت در خانه در Geelong, گشت و گذار در سواحل و مناطق اطراف آن که در آن COVID-19 انتقال افزایش یافته است.

اما کسب و کار مهمان نوازی را حفظ خواهد کرد عملیاتی که اندروز می گوید نشان دهنده داده ها نشان از گسترش اتفاق می افتد در محیط خانه.

تعداد زیادی از آزمون بیش از آخر هفته ممکن است به چیزی برای انجام با افزایش موارد ما تا به امروز دیده می شود. دانیل Pockett/AAP

از همه مهمتر اندروز تصریح کرد: امروز که مردم منزوی زمانی که آنها خواسته شده است به جای خروج از خانه برای کار و فعالیت های دیگر.

این شامل افرادی که در حال انتظار برای نتایج آزمون و در یک مورد کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مردم در ادامه به حرکت در جامعه زمانی که آنها را نشانه و یا زمانی که آنها تشخیص داده شده است با COVID-19 به معنی موارد جدید به احتمال زیاد به نگه داشتن به آینده. ما به شدت نیاز به این پیام را به قطع از طریق.


ادامه مطلب: چگونه برای تمیز کردن خانه خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus و عفونت های دیگر


ماسک ها نه مجوز به ترک خانه

ما در حال حاضر یک هفته از اجباری ماسک در ملبورن و میچل شایر. ما امیدواریم که این تعداد زیاد نیست چون ماسک در حال ایجاد یک احساس امنیت کاذب که در آن مردم احساس می کنند که چون آنها با پوشیدن ماسک آنها می تواند بیرون رفتن و انجام آنچه آنها می خواهند.

اما ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده گرفت این احتمالا چیزی برای انجام با آن. اگر شما احساس ناخوشی و فکر می کنم شما آزادانه می تواند حرکت کند چرا که شما با پوشیدن یک ماسک شما می توانید نیست. شما باید در خانه بماند. و مهمتر اگر شما بوده ام به شما گفته اند COVID-19 شما باید در خانه باقی می ماند — پوشیدن ماسک تغییر نمی کند این است.


ادامه مطلب: که در صورت ماسک را باید بپوشند ؟


حتی اگر شما به خوبی این مهم است به یاد داشته باشید ماسک ها یک اندازه گیری اضافی. آنها نه یک جایگزین برای فاصله فیزیکی یا بهداشت دست است که باقی می ماند مهم و حیاتی است.

به همین ترتیب این احتمال وجود دارد بسیاری از مردم در جامعه نیست و با پوشیدن ماسک به درستی و در ادامه به آنها رسیدگی نامناسب خطر آلودگی متقاطع.

هر روز مهم است

هفته گذشته به ارمغان آورده است تغییرات زیادی در روزانه تعداد موارد جدید. امروز تعداد قابل توجهی بالا است و اگر ما می بینیم مشابه را افزایش می دهد بیش از چند روز آینده آن را روشن سطح فعلی 3 محدودیت — و شاید حتی محدودیت های — نیاز به در محل برای برخی از زمان.

در عین حال آن را حیاتی مردم به ماندن در خانه اگر آنها ناخوشی. برای هر کس دیگری در ملبورن و میچل شایر اگر شما باید خانه را ترک برای یکی از چهار دلیل, لطفا, رعایت, فیزیکی, فاصله, تمرین, بهداشت دست و پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de