72 درصد از مردم استرالیا شده اند از نظر جنسی مورد آزار و اذیت. سیستم ما باید برای رفع این مشکل این است که راه اندازی برای شکست

با تحقیقات به قاضی سابق دادگاه عالی Dyson Heydon ما یک بار دیگر صحبت کردن در مورد تاثیر مخربی از آزار و اذیت جنسی.

این پس زمینه است اما در زمان های دیگر اتهامات آزار و اذیت شده اند در پزشکی, سیاست, مهمان نوازی و هنر.


ادامه مطلب: Dyson Heydon پیدا کردن ممکن است جرقه #MeToo لحظه به صورت حرفه ای قانونی


در حالی که ما بحث در مورد این موضوعات تکان دهنده در مورد به عنوان اگر آن است که یک آمار را تغییر دهید. آزار و اذیت جنسی یک تجربه روزمره در استرالیا.

با توجه به یک سال 2018 استرالیا کمیسیون حقوق بشر (AHRC) نظرسنجی 72 درصد از مردم استرالیا بیش از 15 را تجربه آزار و اذیت جنسی در طول عمر خود را. در 12 ماه گذشته 23 درصد زنان و 16 درصد مردان آنان را مورد آزار و اذیت در محل کار.

ما می دانیم که آزار و اذیت جنسی غیر قانونی است. پس چرا ما هنوز هم از شنیدن این داستان هولناک?

با وجود تمام اقدامات ما باید در محل قرار داده و ما در حال رفع این مشکل است.

ما در حال حاضر به اذعان به این حقیقت: استرالیا به آزار و اذیت جنسی یک سیستم است که مجموعه ای است برای شکست در آن چیزی است که در نظر گرفته شده برای انجام این کار – از بین بردن آزار و اذیت جنسی.

چه اتفاقی می افتد اگر کسی از نظر جنسی مورد آزار و اذیت?

بر روی کاغذ استرالیا قوی آزار و اذیت جنسی قوانین فدرال و همچنین در هر ایالت و قلمرو.

این قوانین پیروی از الگوهای مشابه: آنها را آزار و اذیت جنسی غیر قانونی در مناطق خاصی از زندگی عمومی از جمله اشتغال است. قوانین نیز نیاز کارفرمایان به در محل قرار داده و سیاست های آموزش و شکایت روش برای پاسخ دادن به آزار و اذیت جنسی در محل کار اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از مسئولیت برای آزار و اذیت.

بنابراین اجازه دهید در حال حاضر در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی تجربه ناخوشایند رفتار های جنسی در محل کار.


ادامه مطلب: استرالیا به فوریت نیاز به یک نهاد مستقل برای برگزاری قدرتمند قضات به حساب


فرد می تواند شکایت خود را به کارفرمای خود را به تلاش برای حل و فصل همه چیز را از طریق داخلی شکایت روش. اگر این وجود ندارد و یا ناکافی شکایت می تواند ساخته شده به AHRC یا معادل آن ایالت یا قلمرو بدن.

اجباری آشتی پس از آن صورت می گیرد با هر طرف جلسه ای برای رسیدن به یک توافق قابل قبول نتیجه. اگر مصالحه با شکست مواجه شکایت خاتمه یافته است و مدعی است این گزینه از رفتن به دادگاه.

این نادر است برای قربانیان به جلو آمده و برای کمک به

با وجود این چارچوب گسترده تعداد بسیار کمی از مردم به طور رسمی به جلو آمده است.

با توجه به AHRC را 2018 بررسی, تنها 17 درصد از افرادی که تجربه آزار و اذیت جنسی در محل کار در پنج سال گذشته ساخته شده رسمی گزارش و یا شکایت در مورد آزار و اذیت.

این نادر است برای قربانیان آزار و اذیت جنسی به جلو آمده و شکایت دارند. www.shutterstock.com

که کسری حتی کمتر به ارمغان آورد به عنوان شکایت رسمی به AHRC یا معادل آن. و به عنوان یک محقق در آزار و اذیت جنسی, قانون, من تنها یک شماره از موارد رفتن به دادگاه و یا دادگاه در هر سال.

این می تواند به دلیل سیستم با موفقیت مدیریت آزار و اذیت جنسی. اما تحقیقات علمی به شدت شمارنده این دیدگاه نشان می دهد که شاکیان که حل و فصل قبل از رفتن به دادگاه با انگیزه بیشتر نگرانی ها در مورد زمان و هزینه های دادخواهی با مشکلات اثبات تبعیض و کم جبران.

در تمرین, آزار و اذیت جنسی چارچوب می توان به عنوان یک سیستم برای فیلتر کردن و خاموش کردن شکایت تا زمانی که هیچ چیز زیادی باقی مانده است.

ما آزار و اذیت جنسی سیستم طراحی شده است به نگاه به عنوان اگر ما در حال پرداختن به مشکل

این تعجب آور نیست اگر ما فکر می کنم در مورد آنچه که این سیستم در واقع می کند.

آن نیاز به آزار و اذیت در حال حاضر اتفاق افتاده است و آن نیاز به کسی که صدمه دیده است به مسئولیت برای ساخت یک شکایت (یک فرد می تواند یک شکایت از طرف شخص دیگری).

اما ساخت یک شکایت اغلب بیشتر به معنی پریشانی های ناخواسته بیشتر تمرکز بر روی فرد تمایلات جنسی و خطر بیشتر برای حرفه ای خود را. این یک منفعل و عقب مانده-به دنبال سیستم است که به طور بالقوه تقویت بسیار آسیب فرد در حال حاضر تجربه.

که در آن کار می کند از آن بیشتر فراهم می کند برای فرد جبران.

موریس بلکبرن وکلا به دنبال جبران خسارت از طرف سه زن که ادعا می کنند آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط Dyson Heydon. James Ross/AAP

این سیستم نیازی نیست که سازمان به گام های مثبت برای مقابله با گسترده تر محل کار فرهنگ و ساختار است که اجازه آزار و اذیت.

به عنوان مثال اگر محل کار ساختار شامل زنان جوان به طور کامل تحت هدایت یک مرد قدرتمند با نظارت سیستم منتظر چیزی به اشتباه قرار می دهد و تعهد در زن جوان به آن را.

چگونه می تواند ما را در رفع آن ؟

روشن است که ما نیاز به یک سیستم است که معاملات با تصویر بزرگتر از آزار و اذیت. این AHRC به تازگی انجام یک تحقیق گسترده به آزار و اذیت جنسی در استرالیا در محل های کار و خوب است توصیه به انجام درست آن.

این گزارش با احترام@کار در ماه مارس منتشر شد در این سال و نیاز به اجرا شود.

تبعیض جنسی کمیسر کیت جنکینز می گوید پیشرفت به آدرس آزار و اذیت جنسی در استرالیا شده است بیش از حد آهسته است. دیوید moir, مدیر/AAP

دو گزارش 55 توصیه به ایستادگی کردن. برای اولین بار است که آزار و اذیت جنسی قوانین باید اصلاح شود به صراحت ایجاد یا تسهیل یک “محیط خصمانه” در کار غیر قانونی. این می تواند شامل تحقیر و نظرات لزوما به کارگردانی در یک فرد است.

محل سمی هستند که برای زنان در مکان های که در آن آزار و اذیت رشد است. به جای شناسایی تک اعمال آزار و اذیت فراگیر سمی فرهنگ باید خطاب.

یک مثبت وظیفه برای محافظت از کارکنان مورد نیاز است

یکی دیگر از توصیه مهم این است که ایجاد یک مثبت وظیفه کارفرمایان را “معقول و متناسب با اقدامات” برای از بین بردن آزار و اذیت جنسی از محل کار خود را.

مثبت وظیفه یعنی مسئولیت روشن برای ایجاد این نوع از سیستم های محل کار و ساخت و سازه دیگر برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی اتفاق می افتد.


ادامه مطلب: این قانون است. مگر اینکه فرهنگ, تغییرات زنان ادامه خواهد داد به صحبت بیش از به حاشیه رانده شده و مورد آزار و اذیت


ما باید این فعال و رو به جلو به دنبال اقدامات برای جلوگیری از آزار و اذیت.

چرا که اگر ما نگه داشتن سیستم به عنوان آن است که ما باید تنها به این بهانه که آزار و اذیت جنسی است که به اندازه کافی پرداخته شده است. ما را حفظ خواهد کرد بحث همان موارد تثبیت و ادامه آزار و اذیت و ما را حفظ خواهد کرد ما وحشتناک آمار.

ما را حفظ خواهد شکست.