65,000 ساله گیاه باقی می ماند نشان می دهد اولین استرالیایی صرف مقدار زیادی از زمان پخت و پز

استرالیا برای اولین بار از مردم خوردند طیف گسترده ای از میوه ها و سبزیجات و آجیل و دیگر غذاهای گیاهی بسیاری از آن گرفته اند که زمان قابل توجهی و دانش برای آماده سازی با توجه به تجزیه و تحلیل ما از سوخته گیاه باقی مانده از یک سایت دوستیابی به 65,000 سال پیش.

ما در حال حاضر می دانیم اولین بومی استرالیا وارد حداقل 65,000 سال پیش پس از سفر در سراسر جزیره جنوب شرقی آسیا به ماقبل تاریخ supercontinent از Sahul پوشش مدرن در سرزمین اصلی استرالیا, تاسمانی و گینه نو.

اما در حالی که زمان این سفر در حال تبدیل شدن نسبتا روشن ما می دانیم نسبتا کمی در مورد افرادی که از آن ساخته شده خود از جمله فرهنگ, تکنولوژی, رژیم غذایی و چگونه آنها موفق به رشد در این مناظر جدید.


ادامه مطلب: به خاک سپرده ابزار و رنگدانه بگویید جدید تاریخ انسان در استرالیا برای 65,000 سال


ما تحقیقات منتشر شده امروز در ارتباطات طبیعت توصیف سوخته گیاه باقی می ماند در بر داشت در سایت باستان شناسی از Madjedbebe یک ماسه سنگ پناهگاه در Mirarr کشور در غرب آرنهم زمین. آن را فراهم می کند اولین شواهد برای کارخانه مواد غذایی مصرف شده توسط انسان در خارج از آفریقا و خاورمیانه و می گوید یک داستان مهم در مورد رژیم غذایی از قدیمیترین و شناخته شده مردم بومی در استرالیا.

Madjedbebe. متی ابوت, نویسنده ارائه شده

آنچه که شواهد ؟

در حالی که استخوان حیوانات زنده ماندن نیست در اولین سطح از Madjedbebe, قابل ملاحظه ای, گیاه باقی می ماند و فراموش زنده ماندن به عنوان یک نتیجه از ذغال سنگ در دوران باستان پخت و پز تپش قلب.

ما بهبود این باقی می ماند با استفاده از ساده و در عین حال موثر. با فرو بردن نمونه در آب نور ذغال قطعات شناور و جداگانه به راحتی از این سنگین تر رسوب شنی که در آن آنها به خاک سپرده شد.

در میان سوخته گیاه باقی می ماند در حال میوه پیپ nutshells, زمینی و فیبری قطعات از غده و قطعاتی از کف بنیادی. این دور انداخته باقی مانده از وعده های غذایی پخته شده و به اشتراک گذاشته شده در rockshelter ده ها هزار سال پیش است.

میکروسکوپ الکترونی تصویر برداری از یک گیاه آبزی را ذخیره سازی زیرزمینی ارگان. توجه داشته باشید که ‘چشم’ شبیه به کسانی که در سیب زمینی است. S. Anna Florin, نویسنده ارائه شده

ادامه مطلب: جمعه مقاله: هنگامی که استرالیا را در تاریخ بشر آغاز شد ؟


امروز Madjedbebe rockshelter و محیط اطراف آن را فقط به عنوان فرهنگی و اقتصادی قابل توجهی به Mirarr مردم به عنوان آنها در گذشته های عمیق است. تحقیقات ما این است که در نتیجه همکاری با Mirarr گرد هم آوردن بومی و دانش علمی.

با کمک های سنتی صاحبان و تحقیقات همکاران ممکن است Nango و Djaykuk Djandjomerr ما مشخص مدرن-گیاهان روز است که خورده شده است در Madjedbebe و تکنیک های پخت و پز مورد نیاز را به آنها خوراکی است. برخی از مواد غذایی مانند میوه مورد نیاز حداقل پردازش است. اما دیگران مانند انسان kindjek یا دارای گونه های برامده یام نیاز به پخته ذرات آزاد شده و/یا زد قبل از اینکه خورده است. برخی از این تکنیک های آماده سازی می تواند تا چند روز.

ما مورد مطالعه قرار سوخته گیاه باقی می ماند در زیر میکروسکوپ شناسایی آنها را با تطبیق خود را با امکانات مدرن روز گیاه نمونه. با استفاده از این روش شناسایی چند میوه و آجیل از جمله “آلو” (Buchanania sp., Persoonia falcata, انتهای sp.), و canarium (Canarium australianum) و pandanus آجیل (Pandanus spiralis); سه نوع ریشه ها و غده ها از جمله آبزیان در حال رشد گونه و دو نوع پالم بنیادی.

میکروسکوپی ساختار در حفظ بقایای یک کف بنیادی. S. Anna Florin, نویسنده ارائه شده

چه این به ما بگویید که در مورد زود بومی سبک زندگی?

چند تن از این گیاه مواد غذایی مورد نیاز برای پردازش. این شامل لایه بردار و پخت و پز از ریشه های غده و ساقه نخل; تپش از نخل pith برای جدا کردن آن خوراکی نشاسته از کمتر قابل هضم الیاف و پر زحمت استخراج pandanus دانه از سخت خود را drupes. ما تنها می تواند انجام دومی feat با کمک از یک قدرت الکتریکی دیدم اگر چه آنها به طور سنتی باز تپش با یک هاون و دسته هاون.

کارخانه مواد غذایی خورده شده در Madjedbebe شامل میوه ها و آجیل های زیرزمینی ذخیره سازی اندام pandanus دانه و پالم. بالا سمت چپ: مرد-dudjmi یا آلو سبز; بالا سمت راست: مرد-mobban یا billygoat آلو; وسط: ممکن است Nango و Djaykuk Djandjomerr از بین بردن نخل قلب از یک مرد-marrabbi و یا شن و ماسه کف; پایین سمت چپ: drupes از مرد-belk یا pandanus درخت پایین سمت راست: karrbarda یا یام. عکس های تکثیر با کسب اجازه از Gundjeihmi بومی شرکت. Elspeth هایس/S. Anna Florin, نویسنده ارائه شده

همچنین شواهدی وجود دارد برای پردازش بیشتر از گیاهان از جمله دانه-سنگ زنی به عنوان چپ میکروسکوپی آثار در سنگ زنی سنگ در بر داشت در همان لایه های باستان شناسی در سایت. این نشان دهنده اولین شواهد از دانه-سنگ زنی در خارج از آفریقا است.

همراه با سایر تکنولوژی های موجود در سایت به عنوان قدیمی ترین و شناخته شده لبه-زمین محور در جهان نشان می دهد که نوآوری در فن آوری از اولین استرالیایی. آنها سرمایه گذاری دانش و کار به کسب گیاه نشاسته و چربی و پروتئین و همچنین به تولید فن آوری های مورد نیاز برای تهیه و پردازش آنها (محور و سنگ زنی سنگ).

این یافته ها تا قبل از هر گونه شواهد دیگر برای رژیم غذایی انسان در این منطقه از جمله جزیره جنوب شرقی آسیا و گینه نو.

این تماس به سوال نظریه که انسان مهاجرت از طریق آسیای جنوب شرقی و تغذیه خود را با عنوان کمی به عنوان تلاش ممکن است به سرعت در حال حرکت در امتداد سواحل مسیرهای خوردن صدف و دیگر آسان برای گرفتن مواد غذایی است.


ادامه مطلب: جزیره رقص مطالعه نشان می دهد که به احتمال زیاد مسیر مردم برای اولین بار در زمان به استرالیا


بر خلاف این گیاه باقی می ماند در بر داشت در Madjedbebe نشان می دهد که مردم بومی بودند ماهر foragers با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک های به خوردن طیف متنوعی از غذاهای گیاهی که برخی از آنها وقت گیر و کار فشرده به خوردن.

توانایی خود را برای انطباق با این جدید استرالیا تنظیم کرده بود کمی برای انجام با یک “حداقل تلاش” راه زندگی و همه چیز را با رفتاری انعطاف پذیری و نوآوری, نقاشی بر روی مهارت ها و دانش است که اجازه مهاجرت موفق در سراسر جزیره جنوب شرقی آسیا و به Sahul.

این نیاز اول استرالیا به تصویب دانش خود را از گیاهان و تکنیک های پخت و پز پایین از طریق نسل و اعمال آنها را به استرالیا جدید گونه های گیاهی. همراه با نوآوری از فن آوری های جدید این اجازه به آنها برای دریافت بیشتر از محیط زیست استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im