دانش آموز 6 ساله نادیا پادشاه بود فقط شروع روز خود را در عشق گرو ابتدایی در جکسون در فوریه 4 زمانی که مادر او مارتینا Falk دریافت یک تماس از یک سلامت روانی مشاور در مدرسه گفت که دختر “از کنترل خارج شد و هرگز پرتاب.”

“مدرسه به نام من پس از تصمیم به بیکر عمل ساخته شده بود” Falk گفت: روز دوشنبه با اشاره به قانون فلوریدا است که اجازه می دهد تا غیر ارادی تعهد — تا 72 ساعت — از افرادی که در نظر گرفته شده توسط برخی مقامات به یک خطر قریب الوقوع را به خود و یا دیگران است.

Tracy A. پیرس سخنگوی Duval County Public Schools گفت: آن فرزند هدایت بحران-پاسخ شرکت است که تصمیم به دختر بستری روان مرکز بهداشت — نه مدرسه.

نادیا گرفته و به رودخانه نقطه رفتاری و سلامت 84-تخت مرکز که بیماران در همه سنین برای, عاطفی, رشد, سوء مصرف مواد و رفتاری مسائل مربوط به سلامت. پیرس کاهش یافته است به جزئیات جزئیات نادیا رفتار است که روز دانشجو با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی. اما یک حادثه گزارش از جکسون کلانتر, گفت که دختر “بود و از بین بردن اموال مدرسه, حمله به کارکنان خارج از کنترل و در حال اجرا خارج از مدرسه است.”

“هنگامی که یک دانش آموز رفتار ارائه یک خطر صدمه یا آسیب رساندن به دیگران, مدرسه ناحیه, روش به تماس هدایت فرزند ما بحران-پاسخ دهنده” پیرس گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “کارکنان ما به دنبال آن است که روش.”

“پدر و مادر مطلع شد و بلافاصله” پس از تصمیم گیری ساخته شده بود برای حمل و نقل نادیا که “به آرامی راه می رفت به سمت ماشین پلیس” با مدیر مدرسه او اضافه شده است.

پلیس-دوربین فیلم نشان می دهد دختر با آرامش چت با یک کلانتر معاون در جایی که او می پرسد اگر وجود دارد هر گونه تنقلات و اگر این سفر زمینه. او نیز بخواند او و مادرش نام و شماره تلفن. معاون شنیده می شود یکی دیگر از گفتن افسر که دختر “دلنشین” و “تعاونی.”

“او خوب است” معاون می گوید: در این ویدئو. “وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با او.”

مدرسه منطقه گفت که این افسران در این ویدئو در حال حاضر نیست “در حوادث است که انگیزه این مدرسه به تماس هدایت فرزند” یا وقتی سلامت مشاور “بود مداخله با دانش آموز.”

Falk, یک نماینده خدمات مشتری گفت که زمانی که او وارد رودخانه نقطه رفتاری بهداشت و درمان حدود 11:30در او گفته شد که دختر او برگزار می شد برای 48 ساعت. او گفت: او مجاز به دیدن نادیا تا 6:30 شب. هنگامی که او را ببینید او Falk گفت: دختر تسکین یافته بود در یک گوشه اتاق.

“من گریه من هیستریک من قهر” Falk, 31, به یاد می آورد و اضافه کرد که او قادر به آوردن او به خانه دختر حدود ظهر در Feb 6. “من فکر نمی کنم او باید شده اند بیکر عمل کرده است. چرا که احساس می کنند این لازم است؟”

Falk گفت که نادیا چه کسی او را به عنوان مستعد ابتلا به طغیان و بداخلاقی دارای اختلال بیش فعالی کمبود توجه و همچنین به عنوان یک ناتوانی جهانی به نام با تأخير تکاملی. او گفت که او تا به حال ثبت نام نادیا در عشق گرو ابتدایی است که دانش آموز بدن در حدود 420 چرا که از خدمات آن برای کودکان با نیازهای ویژه.

Reganel J ریوز یک وکیل برای Falk گفت: خانواده برنامه ریزی برای برگزاری مدرسه منطقه پاسخگو برای استرس های عاطفی دختر و مادر او تا به حال تحمل کرده است.

“ما آنها را در توجه و قصد به اقدام قانونی,” ریوز روز دوشنبه گفت:.

در ضمن Falk گفت که نادیا بود در حال حاضر ثبت نام در مدرسه دیگر.

“ما در حال تلاش برای بازگشت به داشتن همه چیز را به عنوان طبیعی که ممکن است” Falk گفت. “ما حفظ هستند.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو