6 نکته برای پدر و مادر که خانه از مدرسه

با اکثر ایالات متحده مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی با توجه به COVID-19 شیوع و عدم قطعیت در اطراف تصمیم به بازگشایی آنها در پاییز – پدر و مادر ممکن است وسوسه به سعی کنید از صفحه اصلی-تحصیل.

به عنوان یک جامعه شناس که در مصاحبه با ده ها تن از صفحه اصلی-تحصیل پدر و مادر به یاد بگیرند که شیوه کار بهترین من می دانم که برای اولین بار-تایمر می تواند به سرعت پیدا کردن خود احساس آمادگی و ضعف است. که در اینجا شش راهنمایی برای پدر و مادر که آموزش فرزندان خود را در خانه.

1. آیا کپی کردن یک درس به طور منظم

زمانی که بسیاری از پدر و مادر من مصاحبه اول شروع صفحه اصلی-تحصیل آنها سعی کردند به خانه های خود را نگاه و احساس مانند یک مدرسه سنتی محیط زیست است. آنها راه اندازی میز و تزئین دیوار با انواع چیزهایی که شما می خواهم در یک کلاس درس. آنها تنظیم یک برنامه و قرار است خود را به عنوان معلم است. اما آنها به زودی آمد به دیدن این به عنوان یک تازه کار اشتباه که باعث می شود مقدار زیادی از استرس و فشار است.

یک زن من تماس بگیرید بث 37 ساله و مادر است که صفحه اصلی-تحصیل او چهار فرزند برای چهار سال هشدار پدر و مادر نه “مدرسه عمومی در صفحه اصلی” چرا که “این واقعا کار می کنند.”

“آیا آن را به نگاه مانند مدرسه عمومی در میز آشپزخانه خود را در” بث می گوید. “فقط باید بیشتر مکالمات با کودکان و نوجوانان و ببینید که آنها چه کسانی هستند و کمک خواهد کرد که شما توسعه چگونه شما می خواهید برای انجام به مدرسه از آنجا که شما می دانید چه چیزی صحبت می کند به آنها.”

2. آیا صرف در برنامه درسی

شما ممکن است احساس نیاز به عجله به خرید یک “جعبه درسی” مجموعه ای از کلاس های سطح مواد است که می تواند هزینه بیش از 1000 دلار آمریکا. قبل از انجام این کار سعی کنید برای پیدا کردن رایگان آموزشی درس در وب سایت های مانند آکادمی خان و یادگیری برای بچه ها. علاوه بر این, این صفحه اصلی-تحصیل والدین اغلب استفاده می شود خود را به کتابخانه محلی برای کتاب و برنامه نویسی اگر چه در طول همه گیر آنها در حال حاضر با استفاده از کتابخانه های آنلاین و e-book resources تنها. آنها همچنین با استفاده از فیلم های مستند در بر داشت آنلاین و از طریق تلویزیون پخش آنلاين خدمات مانند Netflix و Hulu و Amazon Prime.

همچنین اکثر خانه-تحصیلات پدر و مادر که من مصاحبه نمی اشتراک فقط یک روش یا برنامه. آنها قطعه با هم درس بودند که منحصر به فرد به کودک خود را با استفاده از یک ترکیب تجاری و رایگان مواد.

خرید مقدار زیادی از جعبه درس لازم نیست. کارول Yepes/گتی ایماژ

3. داشته باشیم و وقت خود را

پدر و مادر در مطالعه من است که آینده صرف به طور متوسط 3.5 ساعت در روز صفحه اصلی-تحصیل. در ابتدا این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار کمتر از متوسط شش تا هفت ساعت در روز را صرف در سنتی عمومی در مدرسه و کلاس درس. اما یک تفاوت کلیدی این است که در خانه کودک خود را به دریافت یک در یک آموزش و پرورش به جای تقسیم یک معلم توجه با 25 و یا طوری دیگر دانش آموزان است. به جای تلاش به مدرسه در تمام طول روز تمرکز بر روی کیفیت بیش از کمیت است.

“مگان” صفحه اصلی-تحصیل مادر سه گفت: او اغلب دیده می شود صفحه اصلی-تحصیل پدر و مادر “ناجور” از آنجا که آنها می خواهند کودکان خود را به چهار یا پنج ساعت از تحصیل یک روز. “یک در یک آموزش راه کارآمد تر از در یک کلاس از 20 تا 30 بچه ها” مگان می گوید. “و شما نمی نیاز به تحصیل از نه تا سه هر روز جامد است.”

4. انعطاف پذیر باشید

بسیاری از پدر و مادر من صحبت می کرد با تاکید بر اهمیت انعطاف پذیر بودن و انجام آنچه برای خانواده خود را. از آنجا که کودکان در حال حاضر یادگیری در یک محیط که در آن آنها استفاده می شود برای آرام بودن آن می تواند مفید اجازه می دهد تا آنها را به نشستن بر روی زمین به انجام کار خود را در شب و یا برای انجام کار مدرسه در روزهای شنبه به جای چهارشنبه. شاید فرزند شما کرایه بهتر تکمیل همه ریاضی خود را در روز سه شنبه اما گسترش علوم درس را در طول هفته است. مایل به چیزهای جدید را امتحان کنید اگر چیزی کار نمی کند برای خانواده خود را.

“انعطاف پذیر باشید. به خودتان مقدار زیادی از فضل چرا که قطعا وجود دارد یک آموزش دوره برای همه” می گوید: “گیل” 36 صفحه اصلی-تحصیل از پنج است. “و آن طول می کشد در حالی که برای به دست آوردن از آن آویزان است. و فقط کشف کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما.”

5. استخدام کارشناسان

صفحه اصلی-تحصیل پدر و مادر لازم نیست همیشه در پر بار خود را در آموزش فرزند خود را به ویژه هنگامی که کودکان خود را دریافت و به تخریب افراد. بسیاری از استخدام آموزگار آنلاین. گاهی اوقات کودکان را علاقه به چیزی است که پدر و مادر خود را نمی دانید که بسیار در مورد, چنین به عنوان یک زبان خارجی یا اختر فیزیک یا شیمی آلی. این پدر و مادر نوبت به مربیان و کلاس های تخصصی برای مطمئن شوید که کودک خود را می شود دانش آنها نیاز به موفقیت و می توانید با دنبال موضوعاتی که جرقه کنجکاوی خود را.

یکی از این مکان برای پیدا کردن آموزگار Outschool که ارائه می دهد کلاس های برخی از معلمان خبره و کارشناسان. این کلاس می تواند هزینه در هر نقطه از $10 برای یک بار کلاس به 200 دلار به 300 دلار برای کل ترم. اگر فرزند شما نیاز به بیشتر از یک در یک آموزش متوسط هزینه یک معلم شخصی می تواند طیف وسیعی از $20 تا $80 در هر ساعت بسته به این موضوع است. منبع خوب دیگر برای تدریس این است که شیر به خود دانشگاه محلی برای پیدا کردن هر دو مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ممکن است به دنبال ایجاد برخی از پول اضافی آموزش کودکان. با توجه به بسته شدن اکثر دانشگاه ها و سالن های موسیقی, تدریس خصوصی آنلاین در حال تبدیل شدن به حتی ساده تر برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از مردم تبدیل شده اند به اینترنت با استفاده از سیستم عامل مانند زوم به ادامه برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را. برخی از آنها حتی ارائه خدمات خود را به صورت رایگان.

6. پیوستن به گروه پشتیبانی

بسیاری از والدین در تحقیقات من تبدیل به Facebook و گوگل برای پیدا کردن محلی و مجازی صفحه اصلی-تحصیل پشتیبانی گروه. این گروه ها مکان های که در آن پدر و مادر به هوا ناکامی های خود را به دنبال playdates (حتی آنلاین اجتماعی فاصله گرفتن انواع مختلف) نقد و بررسی برنامه درسی, سوال و پیدا کردن منابع است. این می تواند به خصوص مفید است قبل از تصمیم گیری در برنامه درسی و یا برون سپاری. بازیگران یک شبکه گسترده ای که به دنبال پشتیبانی می کند. اگر شما عصبی در مورد پیوستن به دلیل این که شما احساس به عنوان اگر شما واقعا صفحه اصلی-تحصیل در رسیدن به مدیران این گروه برای دیدن اگر آن را مناسب است.

برای بسیاری از این خانه-تحصیلات پدر و مادر آن را بسیار مفید بود به یک گروه از افراد همفکر به نوبه خود در طول زمان دشوار است. “این یکی از چیزهایی که من در مورد co-op وجود دارد دیگر مادرم” می گوید: “Finger” صفحه اصلی-تحصیل مادر دو. “بنابراین در طول ناهار ما می گویند” من تا به حال یک روز وحشتناکی.’ ‘چگونه می توانم به شما انجام این کار و یا چگونه می توانم به شما انجام این کار؟’ و بسیاری از چیزهایی که آمده اند در مورد فقط صحبت کردن به مردم و در تشکیل یک جامعه چون من فکر نمی کنم شما می توانید صفحه اصلی-مدرسه خود را بدون برخی از انواع پشتیبانی شبکه می باشد.”

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de