چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما قادر به طراحی مجدد بی خانمانی سیستم خدمات پس از بی خانمانی می تواند کاهش یافته و در نهایت به پایان رسید ؟ ما به تازگی منتشر شده گزارش پژوهش مجموعه یک دستور کار عملی نوآوری. اگر اجرا سیستمیک این تغییرات اساسا می تواند تبدیل استرالیا در پاسخ به جوانان بی خانمانی در یک دهه.

هر سال حدود 42,000 مردم سالخورده 15-24 ساله, به دنبال کمک خود به خود دریافت کمک از بی خانمانی خدمات. بین سال های 2001 و 2006 این رقم حدود 32,000 در هر سال است.

فعلی متخصص بی خانمانی خدمات سیستم متشکل از برخی از 1500 نمایندگی در سراسر استرالیا است که حمایت و خانه مردم به دنبال کمک با توجه به بی خانمانی. سیستم افزایش یافته در ظرفیت 202,500 مشتریان و بودجه میلیارد و 383 میلیون دلار در سال 2008 به 290,300 مشتریان و$989.8 میلیون در 2017-18.

زمانی که Rudd دولت صادر شده آن در سال 2008 کاغذ سفید, جاده, خانه, پررنگ هدف به نصف بی خانمانی تا سال 2020. آن را در حال حاضر همه بیش از حد روشن شدن وضعیت موجود از بی خانمانی برنامه ها و خدمات است موفق به کاهش بی خانمانی. پس چه نیاز به تغییر ؟

بازنگری سیستم

استرالیا مسکن و شهرسازی موسسه تحقیقات (AHURI) به تازگی منتشر شد گزارش پژوهش طراحی مجدد یک بی خانمانی خدمات سیستم برای افراد جوان توسط یک تیم از محققان از دانشگاه Swinburne و دانشگاه جنوب استرالیا. آن را فراهم می کند “یک سیستم تجدید نظر” از پاسخ به جوانان بی خانمانی. این گزارش ارائه خواهد شد برای اولین AHURI تحقیقات وبینار برگزار می شود بعدی چهار شنبه, آوریل 29 در پاسخ به COVID-19 بحران است.

محققان شروع به پرسیدن سوال در مورد آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از جریان جوان مردم را به بی خانمانی و به رها کردن جوان مردم از بی خانمانی. این منجر به یک reframing از سیستم در شرایط یک جامعه در سطح اکوسیستم از خدمات و برنامه و پشتیبانی از سازمان های محلی. این یک مقایسه وضع موجود از مدیریت متمرکز و هدفمند و siloed برنامه های.

نمودار زیر نشان می دهد که آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از جریان به بی خانمانی در “front end” و آنچه باید انجام شود در “پایان”.

نویسنده ارائه شده

3 راه کلیدی برای ‘خاموش کردن شیر’

1. موثر مداخلات زود هنگام یک اولویت است. نوآورانه و در حال حاضر ثابت رویکرد “جامعه از خدمات و مدارس” (COSS) مدل مداخله زود هنگام است. این جیلان پروژه و همچنین به عنوان تازه تاسیس آلبری و تن درویت سایت در, New South Wales, نمونه COSS مدل.

این مدل کاهش نوجوان بی خانمانی در شهر Greater Geelong 40 درصد است. در همان زمان آن را کاهش متارکه از تحصیل و آموزش و پرورش برای پشتیبانی خطر در افراد جوان است. این مدل جلب توجه بین المللی.

2. یک دوم اندازه گیری گسترش مراقبت های دولت و پشتیبانی برای افراد جوان ترک مراقبت و حفاظت از سیستم در 18 سال سن. این گروه ویژه آسیب پذیر به تبدیل شدن به بی خانمان.

مبارزات انتخاباتی شده است در راه به دست آوردن کشورهای مختلف و مناطق به گسترش پشتیبانی از حداقل تا سن 21. ویکتوریا آغاز محاکمه این اندازه گیری برای 250 نفر جوان اما حمایت کافی تحویل داده می شود باید به هر مراقبت leaver در استرالیا هر حوزه قضایی است.

3. ایجاد نقاط ورود به متخصص بی خانمانی خدمات سیستم برای افرادی که به دنبال کمک به یکی دیگر از ویکتوریا اصلاحات. هر کسی که به دنبال کمک نمی کند باید برای پیدا کردن راه خود را به سیستم – وجود دارد یک نقطه تماس در یک جامعه منطقه ای که در آن نیازهای خود را می تواند ارزیابی و پشتیبانی مناسب تحویل داده است. این یک راه کارآمد تر از ساخت با استفاده از منابع محدود است.

هیچ دولت دیگر یا خاک هنوز به تصویب ویکتوریا نوآوری است.

3 راه برای کمک به ایجاد گزینه های مسکن

در پایان به عقب وجود دارد کم هزینه تر مجموعه ای از گزینه های. جوان مردم را به حال خود هستند و 16 درصد از همه متخصص بی خانمانی خدمات مشتریان و نیمی از تمام تک مشتریان. اما افراد جوان تنها مدیریت به 2-3 ٪ از مسکن اجتماعی tenancies. تجدید نظر از مسکن اجتماعی به سر رسیده است.

1. در NSW ما شاهد تاسیس اولین جوانان-اجتماعی خاص شرکت مسکن در جهان من پایه مسکن جوانان است. در پنج سال از آن حمایت کرده است 885 مستاجران در برخی از 300 خواص با حمایت از جوانان از خدمات همکاران. حدود 85 درصد از مستاجران درگیر در آموزش و پرورش, آموزش و/یا اشتغال است.

این رویکرد می تواند و باید به تصویب رسید در سراسر استرالیا در حوزه های قضایی است.

2. بسیاری از جوانان ترک بی خانمانی خدمات تکیه بر کشورهای مشترک المنافع اجاره کمک. دوباره در NSW, از اجاره انتخاب جوانان برنامه فراهم می کند طیف وسیعی از مکمل پشتیبانی برای تکمیل اجاره کمک. بازخورد از کارگران بر روی زمین شناسایی این برنامه به عنوان یک نوآوری موثر است که شایستگی بودن مقیاس.

3. یک سوم back-end اندازه گیری توسعه بیشتر از جوانان در سالن انتظار مدل در استرالیا. فیرس ارائه پشتیبانی اقامت بر اساس ساکنان تعهد به آموزش و پرورش, آموزش و/یا اشتغال است. در دهه گذشته بعضی از 15 فیرس توسعه یافته اند در سراسر استرالیا.

جدا از هزینه های بالا از ساختمان و عامل فیرس اصلی مسئله این است که اگر فیرس به طور خاص بخشی از بی خانمانی جواب مستاجران جدید باید به طور انحصاری انتخاب شده از افراد جوان ترک متخصص بی خانمانی خدمات برنامه است. این است که لزوما استاندارد عمل.

وجود دارد گفت: “همان تفکر قدیمی – قدیمی همان نتایج” خواهد شد که پر واضح و بدون اصلاح نظام. به عنوان وحشتناک فعلی COVID-19 بحران است که آن را فراهم می کند انگیزه و فرصتی برای تجدید نظر عمده از ما چگونه پاسخ به جوانان بی خانمانی.


اولین AHURI تحقیقات وبینار سری رویداد خواهد شد در میزبانی چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 از 10 تا 11.30 هستم. وبینار های رایگان را ارائه یافته های حاصل از تحقیق پروژه طراحی مجدد یک بی خانمانی خدمات سیستم برای افراد جوان است. اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de