6 مورد جدید از COVID-19 قبل از میلاد از جمله 2 در دراز مدت مراقبت از ساکنان خانه

ونکوور — B. C. مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که شش مورد جدید از COVID-19 و در مورد توسعه دو نفر از آنها ساکنان ونکوور شمالی در دراز مدت مراقبت در منزل.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: ساکنان Lynn Valley مرکز مراقبت از آلوده شدند از طریق مراقبت های خانه کارگر است که همچنین با این نسخهها کار در خانه مراقبت امکانات در مترو ونکوور.

ونکوور ساحلی بهداشت در حال انجام در عمق تحقیقات برای پیگیری که در آن دیگری آلوده کارمند ممکن است کار کرده اند و خانه مراقبت است پس از آن شیوع پروتکل به معنی آن خواهد بود محدود کردن تعداد زیادی از مردم در حال حرکت در داخل و خارج از این مرکز هنری گفت.

این مراقبت دراز مدت خانه کارگر “به عنوان بخشی از جامعه ما است که ما در مورد صحبت در اوایل این هفته” هنری گفت. که شخص اول بود مورد شناسایی شده در B. C. که تا به حال سفر به هر یک از کشورها را تحت تاثیر قرار, و تا به حال تا به حال تماس با هر یک از مردم در حال حاضر آلوده.

VCH نیز انجام یک ارزیابی دقیق از کارکنان ساکنان و هر خانواده که ممکن است بازدید کرده اند. افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند به تبدیل شدن به طور جدی بیمار از COVID-19 هنری گفت.

این استان در حال حاضر دارای 27 مورد از رمان coronavirus.

دو نفر از این شش مورد جدید اعلام کرد روز شنبه بودند افرادی که در ارتباط با سفر در ایران: یک مرد در 50s خود را که به تازگی از ایران و “نزدیک خانواده تماس” از آن مرد است.

نهایی دو نفر یک مرد و یک زن در 60s شده بود که مسافران در بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت از سان فرانسیسکو. دو مسافر بودند در کشتی از فوریه. 11 تا 21. شده اند وجود دارد چند نفر دیگر از همان کشتی کروز یافت آلوده شده اند در دیگر استانهای کانادا هنری گفت.

یک مورد جدی اعلام کرد پیش از آن در هفته یک زن در 80s بود که او را در بیمارستان بستری است و در حال حاضر در وضعیت با ثبات هنری گزارش شده است.

هنری و آدریان دیکس, B. C. وزیر بهداشت صادر شده و یک هشدار قوی برای جلوگیری از کشتی های کروز در مجموع در این زمان.

آنها همچنین تصریح کرد: اهمیت مکرر شستن دست ها, اقامت خانه هنگامی که شما مریض هستند و دفع بافت استفاده می شود حق دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de