“متاسفانه در حال حاضر نیز در حوادث که در آن خرده فروشی کارکنان و حمل و نقل کارکنان نیز در معرض این منزجر کننده و خطرناک رفتار و آن را قابل تحمل نیست” آقای Hazzard گفت.

کارکنان در یک سوپر مارکت در کوه درویت گزارش یک مشتری عمدا سرفه در صورت پرداخت اپراتور زمانی که آنها حاضر بازپرداخت آنها نه حق.

در یک فروشگاه مواد غذایی در Vincentia در سواحل جنوبی تهاجمی مشتری تف در دهان از یک مقام ارشد عضو هیات بود که به کمک یک کارگر جوان.

برنی اسمیت وزیر امور خارجه از SDA اتحادیه برای خرده فروشی مواد غذایی و انبار کارگران استقبال 5000 دلار جریمه به عنوان یک کلر نشانه آن است که جامعه تا به حال یک سیاست تحمل صفر برای این “حملات ننگین”.

“اعضای ما در حال کار بسیار سخت در یک محیط پر استرس نگه داشتن همه ما تغذیه و این نفرت انگیز رفتار بسیار ناراحت کننده” آقای Smtih گفت.

در حال بارگذاری

او در توصیف یک جوان گفت: “bloke” در حال کار در یک سوپر مارکت در ساحل مرکزی در حال سرفه در مقابل فروشگاه به عنوان او در تلاش بود برای هدایت مشتریان به موقف اجتماعی فاصله.

در Bega سوپر مارکت یک گروه از پسران راه می رفت از طریق جزایر سرفه و تف در کارکنان.

“آنها ممکن است فکر می کنم این خنده دار است اما این نیست … این است که حمله به” آقای اسمیت گفت.

آقای اسمیت گفت: عاملان احتمال کاهش یافت و به دو گروه: کسانی که بیمار روانی و یا تحت تاثیر مواد مخدر و کسانی که مصرف کردن ناکامی های خود را بر روی کارگران – یا فکر رفتار خنده دار بود.

آقای Hazzard گفت: قصد خوب بود نه به ضرر افرادی که تا به حال مسائل مربوط به سلامت روان.

در حال بارگذاری

“من مطمئن هستم که آنها می تواند جایگزین از طریق معقول پلیس و با وجود پادمان در محل اگر آنها نیاز به خود را مورد بررسی,” او گفت:.

دیوید Babineau از تراموا و اتوبوس بخش راه آهن و تراموا و اتوبوس اتحادیه NSW گفت: افرادی که تنها در تلاش برای انجام شغل خود بودند که تف.

“رک و پوست کنده آن را نفرت انگیز در هر شرایطی اما در وسط زمان بحران بهداشتی آن را نمی تواند تحمل” آقای Babineua گفت.

“هر کس حق دارد که برای رفتن به خانه با خیال راحت از کار و تعجب می کنم اگر آنها در حال آوردن یک بیماری بالقوه کشنده خانه به عزیزان خود.”

اعضای عمومی می تواند گزارش حوادث به جلو جنایت با تماس با 1800 333 000.

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im