آیا هر روش دیگری را در آنجا امتحان کرده اید ، اما وب سایت شما هنوز ترافیک وب سایت را دریافت نمی کند؟

آیا شما با تبدیل وب سایت خود به دارایی درآمدزا تلاش می کنید؟

نگران نباشید – راهنمایی و رانندگی به وب سایت شما ممکن است مدتی طول بکشد ، اما اگر مراحل صحیح را دنبال کنید ، روند کار را سرعت می بخشید.

در اینجا 50 روش مؤثر برای افزایش ترافیک وب سایت شما در سال 2020 آورده شده است.

نحوه هدایت ترافیک به وب سایت شما با SEO
شماره 1 SEO خود را در صفحه بهبود بخشید
آنچه می تواند به شما در به حداکثر رساندن نتایج خود کمک کند ، یادگیری استراتژی های مناسب SEO و بهترین روش ها برای استفاده از کلمات کلیدی هدف است.

شما می توانید سئو درون صفحه خود را از طریق تحقیقات کلمات کلیدی و فقط بهینه سازی مناسب برای محتوای وب سایت خود بهبود بخشید.

به عنوان مثال ، می توانید:

کلمات کلیدی را در عنوان SEO خود بهینه کنید
کلمات کلیدی اصلی را در عناوین کل مقالات وب سایت خود قرار دهید
کلمات کلیدی را به نام فایل های تصویری خود اضافه کنید تا موتورهای جستجو بدانند که در مورد چه چیزی هستند
با بهینه سازی شلغم ، آدرس های اینترنتی خود را تا حد امکان با SEO سازگار کنید.
اطمینان حاصل کنید که حداقل در کلمه کلیدی اصلی خود را در توضیحات متا وارد کنید
قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه رتبه بندی محتوای شما ، الگوریتم Google در همه این معیارهای رتبه بندی نقش دارد.

برای بهینه سازی SEO در صفحه خود ، به نصب پلاگین هایی مانند SEO Yoast بپردازید و از ابزار جستجوگرها Ahrefs یا HubSpot استفاده کنید.

شماره 2 کلمات کلیدی جدید تحقیق کنید
تحقیقات کلمات کلیدی در جستجوی یک کلمه کلیدی با حجم بالا و رتبه بندی برای آن کلمات کلیدی تنها نیست.

این در مورد استراتژی کلمات کلیدی با اصطلاحات متنوعی است که مربوط به محصول و صنعت شما است.

اما اگر این خیلی باریک است ، از گسترش کلمات کلیدی مختلف در صنعت خود نترسید. به عنوان مثال ، برای وب سایت ارائه دهنده خدمات میزبانی کاملاً قابل قبول است که یک استراتژی محتوا برای یک وبلاگ ایجاد کند که مباحث مربوط به میزبانی را به همراه موضوعات گسترده تری در مورد توسعه وب ، پلتفرم های CMS ، خطاهای WordPress و موارد دیگر پوشش دهد.

اگر در خانواده های جدید با کلمات کلیدی گسترش می دهید ، فراموش نکنید که هدف جستجو در پشت آنها را شناسایی کنید و سعی کنید آن را با محتوای خود در خدمت جستجو کنید.

شماره 3 محتوای خود را با کلمات کلیدی طولانی بهینه کنید
با محبوب ترین کلمات کلیدی والدین در صنعت خود دنبال نشوید. به عنوان مثال ، از “ایده های تجاری” استفاده نکنید – زیرا این یک کلمه کلیدی سطح بالا است که بسیار رقابتی است و برای وب سایت جدید رتبه بندی برای آن دشوار است.

در عوض ، از کلمات کلیدی با دم بلند مانند “سودآورترین ایده های تجاری 2020 استفاده کنید.” این کلمات کلیدی معمولاً از حجم کمتری برخوردار هستند ، اما رقابتی چندانی ندارند – آنها میوه های کم آویزی هستند که راحت تر آنها را می گیرند.

علاوه بر این ، موتورهای جستجوگر وب سایتها را بر اساس عواملی مانند اندازه ، محبوبیت و سن در مقیاس 1-100 رتبه بندی می کنند. این به DA (اقتدار دامنه) گفته می شود ، امتیاز رتبه بندی موتورهای جستجو توسط Moz ساخته شده است.

به عنوان مثال ، اگر وب سایت شما جدید است – دارای دامنه 1 است ، در حالی که سیستم عامل هایی مانند Facebook دارای دامنه 99 هستند.

برای وب سایت با قدرت دامنه پایین رتبه بندی کلمات کلیدی با دم کوتاه با 100000 جستجو در هر ماه دشوار است. یک وب سایت جدید شانس بالاتری برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی با دم بلند دارد زیرا رقابت به مراتب کمتر است.

شماره 4 ایجاد کلید واژه های رقبا
در صورت عدم استفاده از ایده ها ، ممکن است در جستجوی استراتژی های محتوای و کلمات کلیدی رقبا باشید.

ابزار شکاف محتوای Ahrefs

ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل “محتوا” از Ahrefs می تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی خود را که رقبا برای آنها رتبه بندی می کنند شناسایی کنید ، اما شما اینگونه نیستید.

شماره 5 هر ماه چند پست مهمان خوب بسازید
ایجاد پیوند یا دقیق تر ، نمایه بک لینک وب سایت یکی از عوامل رتبه بندی گوگل و راهی عالی برای تقویت ترافیک وب سایت شما است. پیوندهایی که به سایت شما منتهی می شوند backlinks هستند.

بک لینک ها به موتورهای جستجوگر نشان می دهند که محتوای شما در حال بدست آوردن صنعت می باشد و ارزش آن را هم برای کاربران و هم برای وب سایت ها فراهم می کند.

اکنون ما همچنین صحبت خواهیم کرد در مورد ایجاد لینک طبیعی ، و این بهترین راه برای بدست آوردن آب پیوند بیشتر است – اما این یک استراتژی منفعلانه است – پس از تولید محتوای عالی ، اردک می نشینید.

یا می توانید از یک روش فعال تر برای تقویت نمایه بک لینک خود استفاده کنید – ارسال مهمان.

ارسال مهمان می تواند به شما در هر دو بک لینک کمک کند و نمایه بک لینک شما را تقویت کند و به وب سایت شما ترافیک را هدایت کند.

اگر به سایت هایی در طاقچه و صنعت خود مراجعه می کنید ، بدین معنی است که پیوند خود را در مقابل خوانندگان بالقوه جدید و بازدید کنندگان سایت که در مخاطبان مورد نظر شما هستند ، می گیرید.

اکنون ، البته ارسال مهمان معمولاً نوعی تبادل بین دو وب سایت مورد نظر را شامل می شود و می تواند تبادل لینک خوب قدیمی باشد.

اما نکته اصلی برای فرود چند پست مهمان خوب در هر ماه یک استراتژی کارآمد برای دسترسی به ایمیل است. و از آنجا که این چیزی نیست که بتوانید با خواندن 100 کلمه به راحتی بیاموزید ، برخی دیگر از آن را بخوانید و بهینه سازی فرآیندهای فعلی خود را شروع کنید!

به خاطر داشته باشید که برخی وب سایت ها دستورالعمل ارسال پست مهمان را دارند. بنابراین ، اگر می خواهید پیوندی را بدست آورید ، دستورالعمل های هر وب سایت را با دقت دنبال کنید.

شماره 6 ساختمان پیوند طبیعی
ایجاد پیوند طبیعی وقتی اتفاق می افتد که وب سایت های دیگر ، وبلاگ نویسان و صاحبان وب از طاقچه شما به مطالب شما به تنهایی پیوند می زنند.

حال ، اگر به دست آوردن لینک های با کیفیت از وب سایت های معتبر آسان بود ، ما اصطلاح “ساختمان پیوند” را ایجاد نمی کردیم. گفته می شود ، با تلاش کافی سرانجام وب سایت خود را به آنجا می رسانید ، و ساده ترین راه برای انجام این کار این است که ایجاد محتوای با ارزش مردم می خواهند به آن پیوند دهند.

اما “محتوای ارزشمند” چیست؟

خوب ، اطلاعات بیشتر در مورد آن در بخش بعدی.

نحوه رانندگی ترافیک با بازاریابی محتوا
شماره 7 محتوایی را ایجاد کنید که افراد بخواهند به اشتراک بگذارند (و به آن پیوند دهند)
اگر در مورد آن فکر کنید ، مطالبی که ما به تنهایی می خواهیم آنها را به اشتراک بگذاریم یا از طریق آنها پیوند برقرار کنیم ، معمولاً کاملاً تحقیق شده ، واقعاً مفید یا مرتبط بوده و چیزی است که ما آن را قابل اعتماد می دانیم. وقتی صحبت از مطالب عالی می شود ، خواهید فهمید که نکته اصلی این است که درباره ارزش ارائه شده فکر کنید.

اگر فکر می کنید کیفیت نسخه شما با بزرگنمایی ها بالا است ، قدم بعدی غنی سازی آن با رسانه ها – استفاده از تصاویر قانع کننده و مرتبط است.

اما چرا تمام راه را طی نمی کنیم؟ همیشه ایده خوبی است که یک ویدیو را به محتوای وب سایت خود اضافه کنید (یک آموزش چگونه یا ویترین محصول به عنوان مثال). اگر نگران هزینه تولید هستید ، همیشه می توانید اینفوگرافیک ایجاد کنید. یا جهنم ، حتی یک GIF سفارشی.

این عناصر بصری این امکان را دارند که محتوای شما را به اشتراک بگذارند – و رسانه ها همواره باعث می شوند محتوای وب سایت برای رسانه های اجتماعی مجدداً ساده تر شوند.

شماره 8. ایجاد اینفوگرافیک
با استفاده از اینفوگرافیک مناسب که هم آموزشی و هم سرگرم کننده است ، هر محتوای محتوا را می توان به سمت عالی سوق داد.

اینفوگرافیک در مورد چگونگی افزایش ترافیک وب سایت
اینفوگرافیک در مورد چگونگی افزایش ترافیک وب سایت. منبع: CometChat.
اینفوگرافیک های چشم نواز باعث افزایش ترافیک وب سایت ها می شوند زیرا می توانند توسط سایر وب سایتهایی که مطالب را در همان مکان منتشر می کنند استفاده شوند – و به راحتی قابل اشتراک هستند.

شماره 8. محتوای ویدیویی تولید کنید
آمار نشان می دهد که بازاریابانی که از فیلم استفاده می کنند ، 49٪ سریعتر از افرادی که نمی دانند و 92٪ از مشتری ها درآمد دارند ، می گویند که تصاویر بیشترین تأثیر را در تصمیمات خرید خود دارند.

شماره 9 رهبران مصاحبه در صنعت
اگر ایده های محتوا را طوفان مغزی می کنید ، یک نکته وجود دارد: شما شگفت زده خواهید شد که اگر فقط از آنها بخواهید چند نام بزرگ در صنعت شما مایل به مصاحبه هستند. از طریق رسانه های اجتماعی ایمیل های خود را ارسال کنید یا با رهبران صنعت تماس بگیرید و درخواست مصاحبه کنید.

سؤالات فکری را آماده کنید و این محتوا را در وب سایت خود منتشر کنید.

بهترین قسمت؟ آنها احتمالاً مصاحبه های خود را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند.

شماره 10 دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را اضافه کنید
این طور نیست که موتورهای جستجو میزان توجه وب سایت شما به رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرند. اما این می تواند عوامل واقعی رتبه بندی را تقویت کند ، و افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

عدم افزودن آنها به پست های وب سایت شما فرصتی عظیم برای افزایش ترافیک ارگانیک است.

شماره 11 مقالات پایه دانش را بنویسید
وقتی صحبت از بازاریابی محتوا است ، چیزی در مورد طول گفته می شود.

طول مقاله به چند دلیل مهم است.

اول از همه ، گوگل طول را دوست دارد. یک بررسی QuickSprout نشان داد که محتوای طولانی تر در نتایج جستجوی Google بالاتر است.

متوسط ​​طول محتوا برای یک صفحه وب که در 10 نتیجه برتر برای هر کلمه کلیدی در Google قرار دارد حداقل 2000 کلمه دارد.

دوم ، شما نمی خواهید دسته ای از مقالات کوچکتر و مشابه با محوریت کلمات کلیدی مشابه ، cannibalize یکدیگر در SERPs ، متمرکز شوند.

سوم ، اگر شما روی ایجاد بهترین ، آموزنده ترین و جامع ترین مقاله در مورد یک موضوع معین تمرکز کنید ، آن هم طولانی تر خواهد بود ، شما این فرصت را دارید که به طور طبیعی مقادیر کلمات کلیدی مرتبط با آن را به طور طبیعی مقابله کنید ، این بدان معناست که مقاله شما در چندین مورد پدیدار خواهد شد. نتایج جستجو.

و نکته آخر ، خوانندگان عاشق مقاله های ستونی واقعاً مفید و پایگاه دانش آسان برای حرکت هستند.

از نظر ساختار سایت بسیار عالی است ، برای خوانندگان بسیار عالی است ، و بسیار جالب است که به عنوان یک منبع مرتبط در ارسال مهمان لینک دهید ، یا اگر اتفاق می افتد بازاریابی کم کار را انجام می دهید و به افرادی در انجمن هایی مانند Quora یا Reddit کمک می کنید.

شماره 12 به محتوای داخلی خود پیوند دهید
می بینید ، قدرت وب سایت شما فقط با تعداد بسیاری از وب سایت های دیگر به شما پیوند نمی یابد. این نیز به ساختار پیوند داخلی شما بستگی دارد.

آیا مقاله ستونی از دانش جدید آماده است؟

برای اطمینان از تجربه کاربری بهتر و بهبود ساختار پیوند سایت خود ، آن را با قطعات موجود کوچکتر خود در ارتباط قرار دهید.

به این ترتیب ، به خوانندگان خود اجازه خواهید داد که مدت بیشتری در سایت شما بمانند و به جای اینکه سایت خود را برای دومین مقاله ای که خواندن مقاله شما تمام می کند ، بخرند و منابع دیگر را به دست بیاورند.

شماره 13 هفتگی به محتوای جدید اضافه کنید
فعالیت منظم در وبلاگ شما به شما امکان می دهد رشد خود را تسریع کنید – هرچه محتوای بیشتری داشته باشید ، شانس شما برای رتبه بندی در نتایج جستجوی متعدد بیشتر می شود. بعلاوه ، هنگامی که شروع به ایجاد حضور خود می کنید ، می توانید به مخاطبان خود یاد بدهید که در یک زمان خاص انتظار دارند محتوای جدیدی داشته باشند.

اگر نمی توانید هر هفته مقالات جدید بنویسید ، نویسنده محتوا را استخدام کنید.

مدتی را برای برنامه ریزی یک استراتژی محتوای واقعی و استفاده از نوعی تقویم محتوا در نظر بگیرید. تولید محتوای شما نباید بعداً یک نتیجه باشد.

شماره 14 محتوای خود را به روز نگه دارید
اوه ، و یک چیز دیگر – اگر می خواهید یک بازیگر مرتبط در طاقچه خود باشید – محتوای قدیمی را ارتقا دهید.

موتورهای جستجو مانند محتوای تازه و جدید و به روزرسانی راهی عالی برای تقویت صفحه ای است که رتبه بندی کاملاً خوبی ندارد.

در اینجا چند روش عالی برای به روزرسانی مطالب منسوخ شده وجود دارد:

رسانه ها – تصاویر ، اینفوگرافیک ها ، فیلم ها را اضافه کنید
اطلاعات منسوخ را حذف کنید
از منابع خود با منابع خارجی بیشتر نسخه پشتیبان تهیه کنید
برای تقویت ساختار سایت ، با محتوای جدیدتر در ارتباط باشید
رانندگی ترافیک با اشتراک گذاری موارد اضافی
شماره 15 محصولات / ابزارهای رایگان ایجاد کنید
اکنون که موضوع محتوای با کیفیت خاتمه یافته است ، جایی برای ذکر های ویژه وجود دارد: به مخاطبان خود دلیل دیگری بدهید که با ارائه رایگان مواردی به آنها ، از سایت خود بازدید کنند.

نوع کالاهای رایگان ارائه شده به صنعت شما بستگی دارد ، البته ، بنابراین تحقیق در مورد آنچه رقبا برای الهام گرفتن انجام می دهند ، هوشمندانه است. اما می تواند هر نوع کالایی باشد – چیزی که می توانید برای تعداد مشخصی سفارش یا برای خرید یک محصول خاص به مشتریان هدیه دهید.

حتی می تواند یک ابزار رایگان باشد – برای مثال یک استراتژی که به ویژه برای شرکت های Saas کار می کند.

شماره 16 میزبان مسابقات و مسابقات
راه دیگر برای جلب بازدید گوگل کنندگان بیشتر وب سایت به سایت شما ، میزبانی مسابقات و ارائه مسابقات است. آنها با قدرت فوریت و ترس از دست دادن بازی می کنند و برای تولید سرب و حداکثر قرار گرفتن در معرض مارک بسیار عالی هستند.

آنها همچنین می توانند انواع مختلفی از داده های ارزشمندی را که می توانید ردیابی و تجزیه و تحلیل کنید ، به شما اختصاص دهند – با آزمایش A / B با استفاده از تبلیغات تبلیغاتی ، می توانید به آنچه در جذب مشتری شما است ، بینشی بدست آورید.

شماره 17 دوره های آنلاین رایگان ایجاد کنید
اگر می خواهید سایت خود را به عنوان یک مقام در صنعت خود ایجاد کنید ، ایجاد یک دوره آنلاین رایگان ممکن است تنها راه انجام آن باشد.

بعلاوه ، برای همه کسانی که می خواهند ثبت نام کنند ، فرم های تولید سرب را درج خواهید کرد!

بسته به مهارت ، دانش و ماهیت تجارت خود – موضوعی را پیدا کنید که فکر می کنید مربوط به مشتریان شما باشد. البته این باید موضوعی باشد که در آن می توانید دانش مفید و عمیق ارائه دهید.

با این حال ، اگر می خواهید یک دوره آنلاین با کیفیت ایجاد کنید ، باید در مورد هزینه های تولید فکر کنید ، بنابراین برنامه ریزی کنید و به این فکر کنید که آیا سرمایه گذاری در آن در حال حاضر برای استراتژی بازاریابی شما معنی دارد.

شماره 18 Webinar ها را اجرا کنید
دوره های آنلاین همیشه سبز هستند ، اما اگر می خواهید چیزی شبیه به FOMO کسب کنید ، می توانید وبینار را انتخاب کنید.

وبینارها راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن تخصص و ارتباط با دیگر متخصصان و مخاطبان هدف شما هستند.

علاوه بر این ، بر خلاف همایش ها ، هیچ محدودیتی جغرافیایی یا عملی برای شرکت کنندگان در یک وبینار وجود ندارد.

شماره 19 آزمونها را با ویژگی “نتایج اشتراک گذاری” ایجاد کنید
چرا آزمونها ابزارهای بازاریابی مؤثر هستند؟

وقتی کاربران یک مسابقه را به پایان رساندند ، نتایج اشتراکی به دست می آورند و اگر این نتایج جالب یا خنده دار باشند ، احتمالاً آنها را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند ، کلمه را پخش می کنند و بازدید کنندگان وب سایت بیشتری را به خود جذب می کنند.

شماره 20 از بازاریابی ایمیل استفاده کنید
یک تحقیق انجام شده توسط Backlinko نشان داد که 91٪ از مصرف کنندگان ایمیل خود را روزانه بررسی می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که طبق همان تحقیقات ، شرکت های ایالات متحده فقط در سال 2019 360 میلیون دلار برای تبلیغات ایمیل هزینه کردند.

با توجه به این آمار ، چند مورد خوش آمدید در استراتژی بازاریابی ایمیل شما می تواند ترافیک بیشتری به وب سایت شما وارد کند.

به عنوان مثال ، هر کسی می تواند یک ویجت ثبت نام ایجاد کند که به کاربران امکان می دهد در یک خبرنامه مشترک شوند.

اگر در ایجاد لیست ایمیل یا مدیریت کمپین های بازاریابی ایمیل خود مشکل دارید ، توصیه می کنیم از یکی از ابزارهای با کیفیت بازاریابی ایمیل زیادی که در آنجا وجود دارد استفاده کنید.

شماره 21 مشارکت تجاری
راه دیگری که می توانید در مخاطبان جدید جلب کنید و آنها را به سمت وب سایت خود هدایت کنید ، همکاری با مارک ها است. همکاری با مارک جامد را می توان در زیر ساخت:

ارتقاء متقابل
پروژه های مشترک
همکاری با مارک های دیگر در یک پروژه مشترک می تواند به منتقدان مخاطب منجر شود – و مارک ها لزوماً نباید در یک طاقچه دقیق باشند.

به عنوان مثال ، غول زیبایی جفری استار به تازگی با یکی دیگر از YouTuber مشهور ، شین داوسون ، همکاری کرد تا یک مجموعه زیبایی را ایجاد کند که در روز پرتاب آن چنان ترافیک را به فروشگاه Shopify خود سوق دهد که این تصادف کرد و آنها نتوانستند سفارشات را پردازش کنند. .

نحوه هدایت ترافیک وب سایت از طریق رسانه های اجتماعی
شماره 22 ایجاد یک صفحه فیس بوک و ایجاد یک انجمن
وقتی صحبت از ترافیک رانندگی (اعم از ارگانیک و پولی) می شود ، رسانه های اجتماعی یکی از بهترین راهها برای ایجاد وزوز در اطراف نام تجاری شما هستند و ایجاد یک حضور آنلاین قوی در فیس بوک ، صرفاً بازاریابی رسانه ای اجتماعی 101 است.

در حالی که مشارکت در رسانه های اجتماعی دقیقاً یک عامل رتبه بندی به خودی خود نیست ، بین تعداد سهام رسانه های اجتماعی و لینک های ارتباطی رابطه قوی وجود دارد. طبق گفته EarnedLinks.com ، “اشتراک اجتماعی می تواند پیوندهای وب سایت را در طول یک سال تا 245٪ تقویت کند.”

بنابراین ، یک صفحه فیس بوک ایجاد کنید و محتوای وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید! علاوه بر این ، با افزودن CTA هایی که برای رانندگی منجر به وب سایت شما می شود ، آن را برای کلیک در وب سایت بهینه سازی کنید.

بهترین روش های بازاریابی در فیس بوک را لمس کنید – از فیلم های بومی فیس بوک استفاده کنید ، تصاویر قانع کننده ای را اضافه کنید – مانند همه محتوا ، افزودن عناصر بصری باعث تعامل بیشتر می شود.

شماره 23 راه اندازی یک کانال YouTube
همانطور که مثال جفری استار به وضوح نشان می دهد ، با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ، یوتیوب تبدیل به ابزاری اساسی برای بازاریابان است که به دنبال راه هایی برای دریافت ترافیک وب سایت هستند.

آمار YouTube
آمار YouTube منبع: HubSpot.
از آنجایی که شما از YouTube به عنوان منبع اصلی درآمد استفاده نخواهید کرد ، اما به عنوان ابزاری برای افزایش ترافیک سایت خود ، باید به این فکر کنید که چگونه شما به عنوان یک برند می توانید از پتانسیل آن استفاده کنید.

به طور کلی ، ما فقط می توانیم چند نوع محتوای ویدئویی بسیار مؤثر را بیان کنیم ، بنابراین فکر کنید که کدام یک از نیازهای شما به بهترین وجه مناسب است:

توصیفات مشتری
فیلم های چگونه و به آموزش
فیلم های نمایشی محصول در صورت تقاضا
فیلم های رویداد
فیلم های YouTube به راحتی قابل تغییر هستند – برای استفاده به عنوان فیلم های بومی در Facebook و Instagram یا در یک پست وبلاگ در وب سایت خود جاسازی شده اند.

شماره 24 برو زنده
آمار نشان می دهد که 80٪ از کاربران ترجیح می دهند فیلم زنده را از یک برند تماشا کنند تا یک پست وبلاگ را بخوانند. استفاده از فیلم های زنده برای تبلیغ برند شما این امکان را به شما می دهد که توجه مخاطبان را به خود جلب کنید.

فیلم های زنده به ویژه برای به اشتراک گذاشتن اخبار شرکت و ترویج رویدادهای آینده و عرضه محصولات موثر هستند – بنابراین حتما از آنها استفاده کنید تا در معرض دید بیشتر برند قرار بگیرید.

شماره 25 برای رانندگی ترافیک از اینستاگرام استفاده کنید
بررسی اخیر انجام شده توسط HubSpot نشان داد که هفت از ده هشتگ در اینستاگرام دارای مارک هستند.

PutACanOnIt – هشتگ مارک ردبول

PutACanOnIt – هشتگ مارک ردبول بیش از 1000 دنبال کننده را سوار کرد تا با یک قوطی RedBull از خود عکس بگیرند. منبع: اینستاگرام.

بنابراین ، اگر به دنبال ایجاد هشتگ دلخواه برای برند خود نبودید ، اکنون زمان مناسب است!

از این گذشته ، این بستری است که کاربران بیشترین استفاده را با محتوای مارک دار انجام می دهند. آمارها نشان می دهد که مارک ها نسبت به فیس بوک 10 برابر بالاتر از میزان جذب در اینستاگرام را دریافت می کنند.

ناگفته نماند که شما نیاز به ارسال تصاویر باکیفیت و مطابق با زیبایی شناسی برند خود دارید.

اما این به تنهایی آن را قطع نمی کند – هر کاربر در اینستاگرام دقیقاً همین کار را انجام می دهد.

بنابراین ، برخی از راه های اضافی که می توانید از طریق اینستاگرام ترافیک وب سایت را هدایت کنید ، چیست؟

یک تماس برای اقدام به پست های اینستاگرام خود اضافه کنید
فیلم های کوتاه جذاب ، یا ایجاد مجدد آنها را ایجاد کنید و URL وب سایت خود را درج کنید
شریک زندگی با تأثیرگذار
چیزهای اضافی – جوایز ، کدهای تخفیف و تبلیغات ویژه به مخاطبان اینستاگرام خود پیشنهاد دهید که به شما کمک می کند تا آنها را به وب سایت خود هدایت کنید
حدود 5 هشتگ در پست های خود را وارد کنید تا مطمئن شوید که در فیدهای هشتگ مربوطه ظاهر می شوند
محتوای تولید شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید

شماره 26 با Influencers درگیر شوید
یک واقعیت جالب اینجاست: 89٪ بازاریابان می گویند که ROI از بازاریابی تأثیرگذار در مقایسه با سایر کانال های بازاریابی بالاتر است.

دسترسی به تأثیر گذاران با دنباله های بزرگ می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد ، اما همچنین می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باشد ، بنابراین هر کاری که می کنید ، تأثیرگذار خرد را فراموش نکنید.

اگرچه آنها مخاطب کمتری دارند (بیایید بین 1000 تا 100 000) ، آنها تمایل به جذب درجات بالاتری دارند و با کمی تحقیق می توانید افرادی را انتخاب کنید که طاقچه شما با شما مطابقت دارد و شخصیت تجاری آنها با چهره برند شما مطابقت دارد.

شماره 27 یک انجمن وفادار در توییتر ایجاد کنید
فرصت های زیادی برای هدایت ترافیک از طریق توییتر (بسته به صنعت شما البته) وجود دارد و هشتگ ها در مرکز آن قرار دارند. در این پلت فرم ، استفاده از هشتگ های خاص با طاقچه و ایجاد هشتگ های شما بسیار مهم است.

اما نکته اصلی در توییتر این است که بدانید با چه کسی صحبت می کنید. به برند شما صدای متمایز دهید ، یا پیام های توییتر خود را زاویه دهید تا مخاطبان مورد نظر خود را به طور خاص مخاطب قرار دهد. صحبت های جنجالی و وزوز در هسته توئیت کردن قرار دارد.

همچنین ، فراموش نکنید که تصاویر توییتر خود را فریب دهید. طبق گفته های بافر ، توییت هایی که دارای تصاویر هستند 1.5 برابر بیشتر می شوند.

شماره 28 در LinkedIn فعال باشید
از LinkedIn غافل نشوید. این سکویی است که به طور خاص برای شبکه های تجاری ایجاد شده است و برای مشاغل B2B بسیار خوب کار می کند. آمار نشان می دهد که 97٪ از بازاریابان از LinkedIn برای اهداف بازاریابی محتوا استفاده می کنند.

آمار در مورد بازاریابان B2B با استفاده از LinkedIn
آمار در مورد بازاریابان B2B با استفاده از LinkedIn. منبع: کاغذ آهنی.
بنابراین ، چگونه می توان در LinkedIn حضور پررنگی ایجاد کرد؟

اول از همه ، جریان خوبی بین وب سایت خود و LinkedIn ایجاد کنید – مطمئن شوید که دکمه اشتراک گذاری LinkedIn را در پست های خود دارید و محتوای وب سایت خود را مستقیماً با استفاده از ایمیل LinkedIn به اتصالات خود ارسال کنید.

اما هر کاری انجام دهید ، فراموش نکنید که با شبکه خود درگیر شوید! درباره پست های کانال های دیگر نظر دهید وقتی مقاله می نویسید ، دیدگاه شخصی خود را وارد کنید و سوالات و نظرسنجی ها را اضافه کنید.

هرچه جذاب تر باشید ، شانس بیشتری برای ارتباط با انجمن LinkedIn خود پیدا خواهید کرد و راهی برای اقتدار خود می کنید.

شماره 29. از قدرت پادکست خوب استفاده کنید
پادکست ها در حال حاضر بسیار زیاد هستند. یک بررسی جدید نشان داد که 22٪ آمریکایی ها حداقل یک بار در هفته به پادکست ها گوش می دهند. آنها سرگرم کننده ، محبوب هستند و به مخاطبان گسترده ای دسترسی پیدا می کنند ، بنابراین آنها راهی عالی برای افزایش ترافیک وب سایت و افزایش آگاهی از برند هستند – همانطور که ممکن است توسط مخاطبان جدید کشف شوید.

اگر پادکست را شروع می کنید ، می توانید با رهبران فکر در صنعت خود مصاحبه انجام دهید. یا اگر نمی خواهید به طور کامل در این نوع بازاریابی شرکت کنید ، می توانید خود را در پادکست ظاهر کنید – این را به عنوان معادل ارسال مهمان فکر کنید.

نحوه رانندگی ترافیک با تبلیغات
شماره 30 تبلیغات فیس بوک را اجرا کنید
با الگوریتم های خود به طور مداوم ارزش ارگانیک را کاهش می دهد (تحقیقات انجام شده توسط بازاریابی LYFE نشان داد که صفحات تنها از طریق پست های ارگانیک به 2٪ مخاطبان خود می رسند) یک استراتژی 100٪ ارگانیک فقط آن را کاهش نمی دهد.

از این گذشته ، 98٪ مخاطبان شما محتوای شما را به طور مرتب در فیدهایشان نمی بینند.

برای اینکه واقعاً با تبلیغات خود مؤثر باشید ، آزمایش اسپلیت را انجام دهید و کشف کنید چه عملکردی برای مخاطبان شما بهتر است تا تبلیغات فیس بوک را به بخشی پایدار و سودآور از تجارت خود تبدیل کنند.

شماره 31 تبلیغات Reddit را اجرا کنید
گذشته از اینکه سومین وب سایت محبوب در ایالات متحده است ، آمار همچنین نشان می دهد که Reddit ماهانه 330 میلیون کاربر فعال دارد.

برای موفقیت در ترافیک از طریق Reddit ، اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که یک Subreddit مناسب با مخاطب پیدا کنید که به محصولات یا خدمات شما علاقه مند باشد.

بقیه صرفاً دانستن چگونگی ایجاد توازن خوب بین ارائه اطلاعات ارزشمند و تبلیغاتی هستند.

اگر می خواهید به موفقیت برسید ، باید واقعاً با جامعه Reddit درگیر شوید. فقط در این صورت می توانید با ارسال تبلیغات و پیوندهایی به محتوای وب سایت خود که مربوط به بحث است ، فاصله بگیرید.

این مهم است زیرا بازاریابی که فقط تبلیغاتی را در Reddit ارسال می کنند ، معمولاً کمبود می شوند.

هنگامی که با انجمن در زیرمجموعه خود درگیر می شوید می توانید در یک پست حمایت مالی سرمایه گذاری کنید که تضمین می کند پست شما به بالای زیرمجموعه پین ​​خواهد شد.

شماره 32 تبلیغات توییتر را اجرا کنید
همانطور که در مورد برخی دیگر از شبکه های رسانه های اجتماعی نیز وجود دارد ، به لطف به روزرسانی های الگوریتم ، دسترسی ارگانیک در توییتر در حال کاهش است.

جای تعجب نیست که 75٪ مشاغل B2B و 65٪ مشاغل B2C تبلیغات توییتر را اجرا می کنند – و اگر در توییتر تبلیغ نمی کنید ، رقبای شما در حال حاضر یک قدم جلوتر از شما هستند.

برای شروع موفقیت آمیز در زمینه تبلیغات توییتر ، این تکنیک ها را وارد کنید:

مختصر باشید
از تصاویر استفاده کنید
کلمات کلیدی هدف
سوال بپرس

شماره 33 تبلیغات Google (PPC) را اجرا کنید
سرمایه گذاری در تبلیغات Google می تواند راهی سریع برای افزایش ترافیک وب سایت از جستجوهای تجاری با ارزش تجاری باشد – “65٪ از کلیه کلیکهای” کاربرانی که قصد خرید دارند “به جستجوی تبلیغات می روند.”

البته ، کمپین های تبلیغاتی Google کمی منحصر به یادگیری دارند ، اما هیچ چیز راهنمای خوبی در این زمینه وجود ندارد و برخی از آزمایشات A / B قادر به حل آن نیستند.

شماره 34 تبلیغات YouTube را اجرا کنید
قبل از شروع یک تبلیغات تبلیغاتی در YouTube ، باید در مورد مخاطب مورد نظر خود و نحوه مصرف محتوا فکر کنید. اما ، مثل همیشه در مورد تبلیغات ، آزمایش و خطای زیادی وجود دارد – می توانید آزمایش A / B را انجام دهید تا بدانید کدام نوع تبلیغات بهترین عملکرد را دارند.

یوتیوب دارای سه نوع فرمت تبلیغ است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید:

تبلیغات TrueView
پس از 5 ثانیه تماشای این آگهی ، کاربران می توانند کلیک کنند “جست و خیز” را کلیک کنید. اگر کاربران 30 ثانیه آن را تماشا کنند یا روی این تبلیغ کلیک کنند ، این هزینه را اضافه می کنید.

کشف TrueView
این نوع تبلیغات فیلمهای زیر توصیه شده یا در جستجوی Youtube نشان می دهند. اگر کاربران روی آن کلیک کرده و فیلم را تماشا کنند ، هزینه این تبلیغ را پرداخت خواهید کرد.

سپر
تبلیغات سپر کوتاهتر اما غیرقابل قبول است. آنها قبل ، حین یا بعد از یک فیلم نشان داده شده اند. وقتی 1000 بار تبلیغ شما نشان داده می شود ، برای تبلیغات سپر هزینه خواهید کرد.

شماره 35 فضای تبلیغ را در سایت های مشابه خریداری کنید
تبلیغات رسانه های اجتماعی یک چیز است ، اما تبلیغات در وب سایت های مشابه نیز راهی عالی برای افزایش ترافیک وب سایت ها است.

در اینجا چند روش برای خرید فضای تبلیغ وجود دارد:

مستقیم از یک وب سایت
با استفاده از آژانس
از طریق یک شبکه تبلیغاتی مانند Google Display Network
از طریق یک بازارچه مانند BuySellAds.com
شماره 36 از طریق شبکه های تبلیغاتی تبلیغ کنید
استفاده از شبکه های تبلیغاتی می تواند به شما در تولید درآمد تبلیغات از محتوای خود کمک کند. این به شما فرصتی می دهد تا تبلیغات دیجیتالی ایجاد کنید که یک گروه متمرکز از مشتریان را هدف قرار دهد.

شبکه های تبلیغاتی خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کنند. آنها بر اساس رفتار ، مکان ، شغل و علایق خود مشتریان را هدف قرار می دهند که انجام این کار برای شما غیرممکن خواهد بود.

شماره 37 از بازاریابی استفاده کنید
اکثر بازدید کنندگان قبل از خرید چند بار به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند. با این وجود تعداد زیادی بازدید کننده وجود دارد که وب سایت شما را یک بار باز می کنند و هرگز برنخواهند گشت.

Retargeting یک فناوری مبتنی بر کوکی است که از کد Javascript ساده برای دنبال کردن مشتریان خود استفاده می کند و با قرار دادن آگهی برای محصول یا خدمتی که آنها مورد بررسی قرار داده اند ، آنها را بازگرداند.

بارگیری مجدد تبلیغات به شما امکان می دهد تا مشتریان آینده نگر را به وب سایت خود برگردانید که همیشه شانس تبدیل را افزایش می دهد.

رانندگی ترافیک با مشارکت با انجمن ها
شماره 38 در انجمن ها شرکت کنید
جامعه خود را در کجا قرار دهید و به آنها دسترسی پیدا کنید. آیا آنها از پاسخ های Quora ، Reddit یا Yahoo استفاده می کنند؟ یا شاید یک جامعه دیجیتالی دیگری وجود داشته باشد که متخصصان در طاقچه شما بحث و گفتگوی ارزشمندی داشته باشند؟

از تالارهای گفتگوی فقط برای تبلیغ محصولات خود استفاده نکنید – معمولاً از این امر ناامید شده است. درعوض ، در بحث ها شرکت کنید و محتوای ارزشمندی را اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا با متخصصان در طاقچه خود و به موقع ارتباط برقرار کنید ، آنها به تجارت شما علاقه مند خواهند شد.

شماره 39 در انجمن های آنلاین با محوریت Niche- فعال باشید
آیا با انجمن های طاقچه های مربوط به صنعت خود آشنا هستید؟ اگر اینطور نیست ، جستجوی خود را فوراً شروع کنید. این نوع جامعه آنلاین راهی عالی برای دستیابی به گروههای هدف خاص است.

شماره 40 شرکت در Quora
Quora یک انجمن محبوب است که در آن افراد درمورد هر موضوعی که ممکن است تصور کنید در آن بحث می کنند. این مکان بسیار خوبی برای کشف نحوه واکنش مشتریان و تجربه خدمات و محصولات در صنعت شما – یا حتی در مورد شغل شما است.

این نوع اطلاعات می تواند ارزشمند باشد – می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه می توانید محصولات و خدمات خود را بهبود بخشید.

یک کاری که می توانید انجام دهید شرکت فعالانه در Quora است. در مورد موضوعات مرتبط با صنعت شما به سؤالات افراد پاسخ دهید – اما سعی کنید از فروش صوتی جلوگیری کنید.

در این نوع تالارها ، باید روابط خود را ایجاد کنید و به عنوان یک عضو اعتماد کنید – با ارسال لینک به وبلاگ وب سایت خود عجله نکنید. مرتبط باشید و کمک کننده باشید.

با گذشت زمان ، شما یک جامعه وفادار ایجاد خواهید کرد که پذیرای محصولات و خدمات وب سایت شما باشد.

شماره 41 برای تبلیغ محتوای خود از Reddit استفاده کنید
اگر می خواهید ترافیک زیادی داشته باشید ، باید در Reddit با جامعه درگیر شوید.

اما مراقب باشید ، این بستر است که خوانندگان می خواهند مطالب عمیق ، ارزشمند و مفیدی را دریافت کنند. كوتاه و عمومی خوب عمل نمی كند – همانطور كه ​​گفتیم ، به راحتی می توان كاهش یافت.

بنابراین ، کمی در مورد Subreddit خود تحقیق کنید ، دریابید که چه نوع ارسال ها محبوب هستند و فقط بهترین محتوای خود را ارسال کنید.

شماره 42 به اشتراک گذاشتن تصاویر در Pinterest
اگر یک شرکت B2C دارید ، به طور مرتب ارسال (یا تکرار) تصاویر جذاب محصولات و تصاویر بصورت سفارشی و ایجاد تابلو (با کلمات کلیدی صنعت شما) می تواند در بخش ترافیک به شما کمک کند.

در حقیقت ، آمار نشان می دهد که Pinterest 33٪ ترافیک وب سایت را به سایت های خرید بیشتر از فیس بوک هدایت می کند.

فقط بخاطر بسپار که پینترست دقیقاً مانند سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کار می کند – ارسال منظم کلید موفقیت است.

  1. ارائه اسلایدها ارائه دهید
    آیا می دانید SlideShare در لیست 150 وب سایت پر بازدید جهان قرار دارد؟

این پلتفرم را دست کم نگیرید – بیش از 80٪ 70 میلیون بازدید کننده وب سایت SlideShare از طریق تحقیقات ارگانیک وارد می شوند!

علاوه بر این ، می توانید به راحتی محتوای وبلاگ را در یک ارائه مجدداً تغییر دهید و از SlideShare به عنوان کانال دیگری که باعث ترافیک سایت شما می شود استفاده کنید.

وب سایت خود را به صورت آفلاین تبلیغ کنید
شماره 44 حامیان مالی
حمایت از رویدادها راهی عالی برای تقویت قرار گرفتن در معرض مارک شما و ایجاد اقتدار تجاری در صنعت شما است.

رویدادی را انتخاب کنید که متناسب با تصویر نام تجاری شما باشد و احتمالاً در مخاطبان هدف شما نیز حضور خواهد داشت. قرار گرفتن در معرض رسانه ها و فرصتی برای بدست آوردن نشان تجاری برند شما همیشه یک راه قدرتمند برای ایجاد علاقه بیشتر وجود دارد.

شماره 45 تبلیغات در کنفرانس ها
اگر فرصتی برای صحبت در یک کنفرانس درمورد موضوع مربوط به صنعت یا تجارت خود دارید ، از دست ندهید. علاوه بر این ، برقراری ارتباط با رهبران صنعت هیچگاه چیز بدی نیست ، و همچنین فرصتی برای جذب موارد جدید از جمع شرکت کنندگان نیست.

ترافیک رانندگی را با بهینه سازی وب سایت خود انجام دهید
شماره 46 روی قابلیت استفاده موبایل متمرکز شوید
مرور اینترنت فقط بر روی دسک تاپ انجام نمی شود – تعداد بیشتری از افراد برای دسترسی به وب از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. در حقیقت ، تحقیقات نشان می دهد که 70٪ از ترافیک وب سایت در یک دستگاه تلفن همراه اتفاق می افتد.

اگر وب سایت شما برای موبایل بهینه نشده است ، بازدید کنندگان تلفن همراه شما به احتمال زیاد برنخواهند گشت.

بنابراین ، مطمئن شوید که وب سایت شما در مورد همه دستگاه ها پاسخگو است ، یک موضوع با پاسخگویی به تلفن همراه را انتخاب کنید و مطمئن شوید که محتوای وب سایت شما در موبایل خوب به نظر می رسد!

شماره 47 سرعت بخشیدن به وب سایت شما
داشتن یک وب سایت سریع به تجربه خوب کاربر ترجمه می کند. تحقیقات نشان می دهد که بازدید کنندگان وب سایت اگر بیش از 3 ثانیه برای بارگیری بیشتر باشد ، وب سایت شما را ترک می کنند.

بنابراین ، کاری که همیشه می توانید انجام دهید این است که سرعت سایت خود را تست کنید ، یک ارائه دهنده هاستینگ خوب انتخاب کنید و تصاویر خود را بهینه کنید (حداقل اندازه تصویر را کاهش دهید).

شماره 48 CTR خود را بهینه کنید
CTR (Click-Through Rate) یکی از معیارهای مهم شما است.

در حالی که بهینه سازی CTR همیشه ساده ترین چیز نیست ، می توانید:

کلمات کلیدی را در برچسب عنوان ، URL و توضیحات متا خود قرار دهید
با استفاده از ابزاری مانند SeoMofo Snippet Optimizer ، همه آنها را در حد کاراکتر نگه دارید
از کلمات قدرت استفاده کنید
عناوین قانع کننده بنویسید (ابزارهای مشاوره ای مانند آنالایزر سرفصل)
شماره 49 داده های تحلیلی را بررسی کنید
ابزارهای Analytics مانند Google Analytics به شما امکان ردیابی را می دهند:

چگونه و کجا محتوای شما به اشتراک گذاشته می شود.
ترافیک موبایل
صفحات بیشتر بازدید شده
ارجاع
کلمات کلیدی ارگانیک
این می تواند بینش باورنکردنی مخاطبان خود و خیلی چیزهای دیگر به شما بدهد.

به جای کار کردن بر روی یک حدس کور ، ابزاری مانند Google Analytics به شما کمک می کند تا در مورد نحوه بهبود وب سایت خود تصمیم گیری مبتنی بر داده بگیرید.

شماره 50 در مورد رقبا تحقیق کنید
برخی از این راهها برای دسترسی به ترافیک وب سایت برای شما کار می کنند ، برخی از آنها موفق نخواهند شد.

در پایان روز ، هیچ قاعده کلی برای هر نوع مشاغل وجود ندارد.

اما آنچه که به طور کلی برای هر مشاغل مؤثر است ، یافتن نمونه های موفق از مدل تجاری خود در همان صنعت و یادگیری از رهبران صنعت است.

به همین دلیل است که باید کمی حفاری انجام دهید – تحقیق در مورد رقبای خود استفاده کنید!

استراتژی محتوای آنها چیست؟
از چه کلمات کلیدی در PPC استفاده می کنند؟
آنها با چه کسانی همکاری می کنند؟
این دانش همیشه مربوط به شما خواهد بود.

شماره 51 بهترین منبع و مقیاس ترافیکی خود را تعیین کنید
سرانجام ، این وظیفه شما است که بتوانید نتایج خود را ردیابی کنید ، به تجزیه و تحلیل خود توجه کنید و مشخص کنید بیشتر ترافیک شما از کجا حاصل می شود.

وقتی درک خوبی از نوع منابعی دارید که بیشترین میزان ترافیک را به شما منتقل می کند ، و چه درصد از این ترافیک در حال تبدیل است ، می دانید برای سرمایه گذاری در چه مواردی قرار دارید. آنچه را که قبلاً انجام داده است دو برابر کنید!

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو