5 راهنمایی برای کمک به پدر و مادر حرکت نیازهای منحصر به فرد از کودکان مبتلا به اوتیسم در یادگیری از خانه

کودکان در طیف اوتیسم روبرو خواهد شد چالش های منحصر به فرد به عنوان آنها یاد بگیرند از خانه در طول COVID-19 shutdown. این کودکان پردازش اطلاعات و یادگیری روش های مختلف به همسالان خود.

آنها ممکن است پیدا کردن آن مشکل تر است به طور مستقل وظایف کامل و مبارزه با مدیریت زمان خود را. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد که مشکل در نوشتن وظایف و یا آنهایی که شامل مقادیر بالایی از زبان و ارتباط با دیگران است.

کودکان در طیف اوتیسم اغلب کاردانی وظایف خاص با مکان. این ممکن است به معنای مقاومت در برابر آنها انجام مدرسه در خانه. سطح اضطراب که اغلب در این گروه از دانش آموزان ممکن است با افزایش بیشتر به دلیل تغییرات در روال یا عدم اطمینان در مورد آنچه آنها باید یادگیری است.

نکات کلی برای تحصیل در خانه مانند راه اندازی یک فضای یادگیری ایجاد ساختار و معمول و آشنا شدن با منابع در برنامه درسی استرالیا هستند و ایده های خوب. اما پدر و مادر از کودکان در طیف اوتیسم ممکن است نیاز به استراتژی های اضافی.


ادامه مطلب: تلاش برای homeschool به دلیل coronavirus? در اینجا 5 راهنمایی برای کمک به کودک خود را یاد بگیرند


مطالعات دانش آموزان در طیف اوتیسم در آموزش از راه دور (تحصیل در مدرسه بدون حضور فیزیکی) و یا دچار مشکلات مشق شب نشان می دهد چندین استراتژی های مفید برای پدر و مادر.

1. قرار دادن با هم یک تکلیف طرح

یادگیری دانش آموزان در خانه خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به تعامل در یادگیری مستقل وظایف مانند تکمیل برگه یا نوشتن تکالیف. این تا حدودی شبیه به انجام تکالیف تعیین شده توسط یک معلم است.

اما دانش آموزان در طیف اوتیسم اغلب انجام مشق شب کمتر از همسالان خود. و آنها گزارش پیدا کردن تکالیف بیش از حد سخت و خسته کننده و طاقت فرسا است.

پدر و مادر کمک به کودک خود را ممکن است به اشتباه در مورد تکالیف از معلمان اگر این ارتباط محدود است و یا معلوم نیست. و یا آنها ممکن است پیدا کردن فرزند خود را نیاز به استراحت و قادر به تکمیل تمام کار خود را.

این مسائل می تواند به افزایش اضطراب کودکان منجر به meltdowns و ایجاد تنش بین والدین و فرزندان. تحقیقات نشان می دهد ایجاد یک مشق شب طرح می تواند کمک کند.


ادامه مطلب: کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است استفاده از حافظه متفاوت است. درک این می تواند کمک به ما آموزش آنها


در مشق شب طرح یک معلم به وضوح ارتباط به پدر و مادر آنچه را که دانش آموز نیاز به یادگیری و آن وظایف را می توان دارای اولویت بیش از دیگران است.

هنگامی که پدر و مادر می دانم آنچه دانش خاص و مهارت های فرزند خود را نیاز به یادگیری آنها می توانید تنظیم مقدار و یا طبیعت از وظایف متناسب با نیاز کودک خود را.

برای مثال یک معلم مجموعه در یک مشق شب طرح که در پایان کار یک دانش آموز باید قادر به توضیح دانش خود را در مورد مهاجران اولیه. پدر و مادر ممکن است کودک خود را در حال تلاش برای ارسال کامل مقاله.

در این مورد پدر و مادر می تواند تنظیم کار به کودک خود می توانید با استفاده از عروسک برای گفتن و ضبط داستان به جای.

کودکان در طیف اوتیسم ممکن است پیدا کردن آن استرس زا به فکر می کنم در مورد آنچه که ممکن است در فرد دیگری ذهن است. با استفاده از یک ابزار مانند یک عروسک خیمه شب بازی که به یکی دیگر از سرگذشت می توانید که فشار خاموش.

2. استفاده از فرزند خود منافع خاص

دانش آموزان در طیف اوتیسم اغلب تمرکز بر منافع خاص برای آرام کردن خود است. منافع خاص نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آنها را مدیریت اضافی اضطراب در طول خاموش کردن.

تحقیقات نشان می دهد تطبیق آموزش به ترکیب دانشجويان منافع خاص می تواند کمک به دانش آموزان در طیف اوتیسم در یادگیری تحصیلی و مهارت های اجتماعی. برای مثال معلم می تواند با استفاده از یک دانش آموز علاقه لگو برای کمک به آنها در یادگیری مهارت های ریاضی مانند کسری و اندازه گیری.

یک کودک می تواند بیشتر علاقه مند به یادگیری اگر آنها آن را ببینید در این زمینه چیزی برای آنها مهم است. شاتر

منافع خاص نیز می تواند افزایش یک دانش آموز تعامل در یادگیری وظایف آنها به عنوان آنها را در چارچوب یک فعالیت که برای آنها مهم است.

پدر و مادر می تواند کمک به کودک خود را یاد بگیرند در سراسر برنامه درسی خود را با استفاده از منافع خاص. برای مثال یک دانش آموز است که علاقه مند است که فضا می تواند کار بر روی یک پروژه که در آن آنها یاد بگیرند در مورد دانشمندان اولیه که توسعه سیستم خورشیدی (تاریخچه) نوشتن در مورد اهمیت اکتشافات فضایی (به انگلیسی, علم) و طراحی جدید ایستگاه فضایی (ریاضی و هنر).

3. استفاده از تکنولوژی

تکنولوژی به کمک راهنما می تواند کمک به دانش آموزان در طیف اوتیسم در یادگیری طیف وسیعی از مهارت های. آن را نیز می تواند کمک به آنها را درک وظیفه الزامات برقراری ارتباط نگرانی های خود را و تکمیل وظایف.

برنامه های در دسترس و نسبتا ارزان راه برای استفاده از فن آوری است. برنامه برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان در طیف اوتیسم به عنوان آنها در حال حاضر اطلاعات در راه است که حمایت خود را از یادگیری بصری ،

برنامه های یافت شده اند موثر در کمک به کودکان در طیف اوتیسم در یادگیری زبان سواد و مهارت های حساب. نرم افزار همچنین می تواند مورد استفاده برای ایجاد برنامه چک لیست و کارت زبان.

آموزش برنامه راهنمای به اوتیسم و آموزش و پرورش را فراهم می کند پدر و مادر با بررسی تعدادی از برنامه های گروه بندی شده توسط مهارت مناطق و گروه های سنی. پدر و مادر می تواند انتخاب سواد گروه و برای مثال پیدا کردن نرم افزار برای آموزش املا به کودکان در کاهش نمرات اولیه.

4. پیدا کردن راه هایی برای اتصال فرزند خود را به دیگران

اگر چه دانش آموزان در طیف اوتیسم اغلب تجربه دشواری در موقعیت های اجتماعی بسیاری می گویند نظیر پشتیبانی می تواند کمک به مدرسه بیشتر تجربه مثبت. در طول COVID-19 shutdown, همکلاسی یا دوستان ارائه می کنند تشویق و اطلاعات در یادگیری وظایف. این ممکن است به کاهش عدم اطمینان و افزایش دانش آموزان اعتماد به نفس.


ادامه مطلب: آن 25 سال پس از ما تعریف اوتیسم – در اینجا آنچه که ما آموخته ام


ارتباط با همسالان در اینترنت است به خصوص به خوبی مناسب به دانش آموزان در طیف اوتیسم را کاهش می دهد حسی حواس او را پرت و مقدار زبان مورد نیاز است.

دانش آموزان می توانند با استفاده از برنامه هایی مانند اختلاف یا Google Hangouts به صحبت کردن با همکلاسی های خود بازی و کار با هم در تکالیف.

5. به دنبال کمک و نمی سعی کنید به انجام همه چیز را

دسترسی پشتیبانی می تواند کمک به پدر و مادر کنار آمدن با احساس انزوا و اضطراب است. آموزش و پرورش بخش در تاسمانی و استرالیا ارائه پدر و مادر از کودکان در طیف اوتیسم با فعالیت ها و برنامه درسی اطلاعات است. و کوئینزلند خاص فراهم می کند استراتژی های یادگیری.

مدرسه در منزل نیازهای ویژه استرالیا والدین کمک می کند تا اتصال فراهم می کند و لینک های سایت به طور خاص برای کمک به آنها در طول COVID-19 shutdown.

پدر و مادر باید همچنین می توانید با استفاده از این سایت برای ارتباط با پدر و مادر دیگر. این شبکه می تواند کاهش پدر و مادر استرس و کمک به آنها در ارتباط با فرزند خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de